9 עיצובים כריות קירור אחרונות עם תמונות בשנת 2021

כריות קירור נהדרות לשמירה על קור רוח הגוף והראש במהלך הקיץ או כשאתם רוצים לישון בשקט במהלך הלילה. הם מאווררים במיוחד על מנת לספק חוויה אוורירית מאוד, ועדיין שומרים על בריאותכם מצוינת. הם גם מספקים תמיכה מצוינת לראש ולצוואר ומונעים כל סוג של כאבי גב. אז בלי לדבר הרבה, בואו ניכנס לרשימה הזו.

עיצובי כריות הקירור הטובים ביותר בהודו:

להלן 9 עיצובים של כריות קירור פשוטות ומודרניות, ששומרות על קור רוח בלילה. בואו נסתכל עליהם.

1. עיצוב כרית קירור נושם:

כרית קירור נושמת

אם אתה רוצה את כרית הקירור הטובה ביותר, אל תחפש עוד. כרית זו מיוצרת בארה”ב ועכשיו מגיעה עם רוכסנים. הכרית המפוארת הזו אף פעם לא משתלבת, הודות לקצף הזיכרון שלה ונושמת מאוד. הוא מורכב מוויסקוזה ופוליאסטר והוא באמת כרית הניתנת לכביסה במכונה. קצף הזיכרון גם עוזר לשמור על הכרית הקרירה בכל עת.

2. עיצוב כרית קירור קצף זיכרון:

כרית ג'ל קצף זיכרון לשינה מגניבה

אם אתה מחפש כרית קירור קצף זיכרון, זה יגרום לך אושר. כרית זו בעלת גודל סטנדרטי ובעלת אפקט קירור נהדר. הקצף הפרימיום יעזור לך להקל על כאבי הגב והצוואר, וגם יעזור לך לישון בנוחות ובריאה מאוד. זהו סוג כרית נהדר תמיד מגניב לשינה.

3. עיצוב כרית קירור רכה וגמישה:

רך & amp; כרית מגניבה ודקה גמישה

זוהי כרית עם קירור עצמי למראה נחמד שתוכל להשיג. כרית קירור נוחה ומבוססת ג’ל מבטיחה לישון טוב בלילה והיא נהדרת גם לעורכם. הוא מורכב מדרגה גבוהה מאוד שהופך אותו לסופר רך ועמיד מאוד. כרית זו יכולה להתקפל בקלות ללקיחת איתך בזמן נסיעה ותעזור לך להפחית גם מיגרנות.

4. עיצוב כרית קירור קצף זיכרון מאוורר:

כרית מיטה קצף מאווררת

אם אתה רוצה לקנות כריות ששומרות על קור רוח, אל תהסס לקנות את זה. הצורה הסטנדרטית המעוצבת של כרית אינה מכילה שום כימיקלים מזיקים והיא מורכבת מפוליאסטר וטנצל. העיצוב המאוורר שלו יעזור לך לשמור על קור רוח וגם יעזור לך לישון טוב ולהפחית כל סוג של כאבי צוואר או גב. כרית זו מכילה גם כרית קצף חדורה בג’ל.

5. עיצוב כרית קירור כפולה:

כרית קירור כפולה

כרית קירור זו של Tempurpedic מיוצרת בארה”ב והיא עשויה 50% כותנה ו -50% פוליאסטר. טכנולוגיית הרוח הכפולה שלה תעזור לכם לשמור על קור רוח, וגם תעזור לכם לישון טוב מאוד בלילה. חומר מזג זה יתמוך בגופך היטב והוא רך במיוחד, נושם וניתן לכבס אותו גם במכונה.

6. עיצוב כרית קירור נוח:

כרית קירור נוחה

אם אתה צריך כרית שנשארת קרירה כל הלילה, זוהי האחת שתקבל. יש בו קצף חדור ג’ל שנשאר קריר כל היום, וגם עוזר לך לתמוך היטב בצוואר ובגב. הוא רך מאוד ויעזור לך לישון בשקט בלילה. כרית זו גם לא תיתן לך אלרגיות ותסייע לך גם להילחם במיגרנות.

7. עיצוב כרית קירור קצף זיכרון מאוורר:

כרית קצף זיכרון ג'ל מאוורר

אם אתם מחפשים את כרית הג’ל המגניבה הטובה ביותר, אל תהססו לקנות זאת. לכרית ג’ל חדור המגיב מאוד ועוזר לך לתמוך בראש ובצוואר. העיצוב המאוורר עוזר לשמור על הכרית קרירה ושימושית מאוד, וגם הם רכים מאוד וניתן לכבס אותם בקלות במכונה. לכריות אלו תחושה קטיפה בינונית.

8. עיצוב כרית קירור פוליאסטר:

כרית פוליאסטר

אם אתה מחפש כרית מגע מגניבה, אתה בהחלט צריך לקנות את זה. כרית מיובאת זו עשויה כותנה מלאה ומלאה 100% במילוי פוליאסטר. טכנולוגיית הנוחות של הכרית תעזור לך לישון קריר בלילות וגם ניתן לכבס בקלות במכונה. כמו כן, יש לו רוכסן מסביב.

9. ג’ל מגניב הפיך וכרית קצף זיכרון:

ג'ל מגניב הפיך וכרית קצף זיכרון

אם אתה רוצה כריות מיטה מגניבות, אולי תרצה להשיג את זה. לכרית דו שכבתית זו יש ג’ל קריר מצד אחד וקצף זיכרון מצד שני. יש לו תחושת קטיפה בינונית, ויחד עם טכנולוגיית הג’ל המגניבה שלה, היא שומרת על קור רוח בלילה בזמן שקצף הזיכרון הרך שומר על הגב והצוואר. הכרית הזו פנטסטית לחלוטין לכאבי צוואר וגב, כמו גם לישון קריר.

לכן, אנו יכולים לראות שיש כל כך הרבה סוגים של כריות קירור שאפשר לקנות מהם. חלקן מהוות כריות קירור בעוד שאחרות כריות דו צדדיות-כלומר גם הצד הקירור וגם הצד התומך. לפיכך, לאחר שעברת רשימה זו, לא אמורה להיות לך בעיה לרכוש לעצמך אחת כזו.