9 עיצובי הכריות הטובים ביותר עם תמונות בשנת 2021

כריות משענת הן הדרך הטובה ביותר למיגור כאבי גב, כאבי צוואר ועזרה בתמיכה בגוף, שמירה על יציבות מושלמות. כריות משענת הן גם אביזר מועיל לקישוט ולהפוך את החדר למושך את העין. רופאים ממליצים על כריות משענת שונות לאנשים כדי לחסוך מהן להילחץ על גופם בגלל תנוחות יוצאות דופן.

עיצובי הכריות האחרונים בהודו:

להלן 9 עיצובים של כריות משענת פשוטות ומודרניות עם תמונות. בואו נסתכל עליהם.

1. פרחי סדרה מקצועית תמיכה בגב:

תמיכה לגב מסדרת Flowers Professional

אחת הכריות הטובות ביותר לתמיכת הגב בשוק לכיסא משרדי, כרית זו מספקת עיצוב אטרקטיבי וייחודי לתמיכה בגב שלך בסגנון. מרופד בקצף, הוא מסייע בשמירה על צורת עמוד השדרה הטבעית ומוסיף לתכולת העין.

2. כריות קצף למילוי קצף:

כריות קריאה ממולאות קצף

אחת הכריות הטובות ביותר למשענת הגב עם זרועות, כריות קריאה מלאות קצף מיועדות לנוחות אולטימטיבית בזמן קריאה ומנוחה. הוא מגיע רק בצבע אפור כהה אך יש לו 3 שנות אחריות. זה קל לניקוי בכביסה, ואידיאלי לנשיאה לחדר כושר וממנו.

3. כריות צבעוניות של Eon Shine אוורניות:

כריות פלאון צבעוניות של Eon Shine

כריות משענת אלה למיטה הן כרית גומי רפויה בגודל גדול, שהיא גם עמידה מאוד ובאופן קסום לא תתיישר במשך 3 שנים לפחות! יש לו בד קורדרוי מעטפת ועיצוב רוכסן בלתי נראה. לא רק שזה ישמור על היציבה והנוחות שלך, אלא גם יגרום למיטה שלך להיראות מלכותית.

4. כרית משענת הגב הסימפונית של Tempur-Pedic:

כרית סימפוניה של טמפור-פדיק

כרית משענת לבנה זו מגיעה עם 80% ו -20% פוליאסטר ופרופילן בהתאמה ונשארת מכוסה מכסה סריג פוליאסטר פרימיום רך, נושם וכביס. כרית זו על מיטתכם מעניקה לכם אווירה אקזוטית מאחור ומעניקה לכם נוחות.

5. כריות מנוחה למיטה:

כריות מנוחה למיטה Shagalicious

השם עצמו מספר איך שאר הדברים יהיו. כרית מנוחה למיטה גבוהה זו יכולה לספק לך נוחות בכל מקום אחר מאשר המיטה שלך. זה די קל להעביר בגלל הימצאות ידית חזקה על החלק העליון של זה. קל לניקוי ויש לו תוצאות רבות להפליא, היית אוהב.

6. כרית קריאה במיוחד:

כרית קריאה במיוחד

כרית ממש נוחה במיוחד המעוצבת בטכנולוגיית קצף גרוסה המקדמת זרימת אוויר נאותה, ומגדילה בהדרגה את רכות כרית הקריאה של משענת הגב הזו. גמישות מרבית, צורה ואוורור מושלמים, מבטיחה שמירה על יציבה יציבה והקלילות מעודדת הובלה קלה.

7. כרית משענת גב של כלב חמוד:

כרית של כלב חמוד

כרית הכלב החמודה, המיועדת במיוחד לילדים, משמשת ככרית משענת הגב החביבה ביותר לילדים. הוא בנוי מקרדרוי וכותנת PP כיוון שהוא כרית שימושית ושמירה על תנוחת הגוף במהלך כל הפעילויות הילדותיות. מגיע במבנים וצבעים שונים!

8. כרית טוויל מברשת עץ כחול מוברש:

כרית טוויל מוברשת מעץ ברנט

אחת הכריות הטובות מסוגה מסוג תמיכה לגב עם זרועות, ניתן להשתמש בכריות אלה במיטה כמו גם בכל אזורים אחרים. הכרית מגיעה בצבעים אטרקטיביים; זה נעים ומעניק יציבות לגב שלך במיוחד באזורים המותניים.

9. כרית משענת גב של אבנה:

כרית מיטה Avana

זוהי כרית המשענת הטובה ביותר למיטה. מבט הטריז והכרית הרכה הם אידיאליים להעניק לכם לילה ללא הפרעה. יש לו כיסוי במבוק נושם ומיקרוביאלי, ניתן לכביסה במכונה. מלא בקצף נוחות רך, מבטיח מיקום מלא של עמוד השדרה והגב במהלך השינה.

כריות משענת הן הבחירה הטובה ביותר לחיות בריא עם סגנון. הוא משפר את היופי הפנימי ומגיע בטווחים נוחים לבחירה בחוכמה. כריות יוצרות אתר יופי ייחודי ותורמות לעיצובי הפנים גם אך באופן ייחודי וציורי. היצע והזנים של הכריות הולכות ומתרחבות.