9 עיצובים מעוצבים של וילונות טאב טופ לבית

מסך הכרטיסייה העליון הוא זה שיש לו דפוס לשונית על הווילון. לשונית הווילון עוברת דרך המוט וקושרת עם כפתור באזור הקדמי. זה גוזל זמן. אתה צריך לכפתר את כל הלשוניות של הוילון כדי לתלות אותו כמו שצריך. כפתורים גדולים לרוב מחוברים על מסך הכרטיסייה כדי להדגיש אותו. סגנון הכרטיסייה הזה עדין ויעיל ביותר.

מַדְהִים & וילונות מסוג Tab Top מסוגננים לקישוט הבית:

קשט את החלונות שלך בעיצובי וילון יפים אלה של Tab Tab. כאן אתה מקבל את הווילונות העליונים של הכרטיסייה.

1. וילון כרטיסיות קריאייטיב:

לווילון חלון עליון זה יש עיצוב כרטיסיות יצירתי. הלשונית קשורה באותו בד. כל הוילון מעוצב בדוגמת כרטיסיות לא מעוטרת ופשוטה אך נחמדה. המוט עובר דרך החור שבווילון העליון והנראה מדהים.

2. וילון עליון בכרטיסייה מודפסת:

זהו וילון עליון בלבן ועליו הדפסים יפים. נראה כי לווילון יש הדפס צב. מוט הווילון גם הוא עבה וחזק מאוד. אפילו הקיר ליד הוילון הוא בעל צבע פסים אפור ולבן מדהים.

3. וילונות צבעוניים עם כרטיסיות:

לווילון הנמצא לעיתים רחוקות יש לוח פנל עליון. לשונית הווילון קשורה בכפתור גדול. ישנם עיצובים שונים על וילון זה במגוון צבעים. הוילון הצבעוני הזה מושך את תשומת הלב של כולם והוא מעולה.

4. וילון טאב רב -צבעוני:

זהו וילון טהור רגיל בכרטיסייה במגוון צבעים. יש וילון שקוף כחול, כתום, אדום, לבן, ירוק וצהוב. כל הוילון העליון הרב-צבעוני הזה נתלה יחד כדי לתת מראה בהיר וכל המראה הזה מבריק.

5. חור וילון בכרטיסייה עליונה:

זהו וילון הלשונית האחורית בצבע לבן. השטח העליון של הוילון מוצג כאן ובו חור פתוח לרווחה. מוט העץ עובר דרך חור הלשונית הלבן הזה. בד הוילון בהיר ודק וללא הדפסים.

6. וילון עליון בכרטיסייה המעוות:

הוילון העליון האפור הזה מעוטר בקשת למעלה. הקשת המורכבת מתחרה אפורה מודבקת בחלק העליון של הלשונית. הוילון בצבע אפור כהה ואור בהיר וזה מרשים. יש אזור קו אפור כהה רחב על גבי הוילון.

7. וילון טאב טופ יוטה:

וילון הכרטיסייה הלבן הזה כל כך יפה ומקסים. וילון מבד לבן זה מכיל הדפס פרחוני בגוון בהיר יותר. ציפור נחמדה אחת מוצגת עפה על וילון. הפרח והעלים מודפסים על וילון לבן מוסיפים ניחוח ונראים נפלא.

8. וילון טאבלט לילדים:

וילון עליון של קרם זה הוא הטוב ביותר לחדר ילדים. הכרטיסייה של וילון קרם רגיל זה בצבע רב צבעוני ובעלת הדפסים שונים. למסך יש גבול חצי ירח וזה מודפס בצבע רב מדי. זוהי יצירת וילון מדהימה.

9. וילון טאב כחול ייחודי:

זהו וילון האפלה ייחודי מודפס בכרטיסייה בצבע כחול. הכרטיסייה בהדפס צ’ק ורוד ועל המסך יש הדפסי רכב. הוילון בהיר וזוהר. רעיון הוילון התוסס הזה נראה עשיר וציורי.

וילון עליון זה קל משקל ומחפש תשומת לב רבה. וילונות הכרטיסייה גמישים ונפלאים. אפילו הבד המשמש לייצור וילון עליון הוא דק בעיקר. לחלק העליון של הכרטיסייה יש חור רחב כך שאין צורך לדאוג לעובי מוט הווילון. כל סוג של וילון ישמש עם וילון עליון.