9 הוילונות החומים הטובים ביותר בעיצובים האחרונים

נדיר למצוא וילונות חומים. מכיוון שחושך מעט אנשים משתמשים בווילון חום מלא. אבל כאשר הוא מתערבב עם כל צבע בהיר הוא הופך לגמרי לכריזמטי. וילון בעל דפוס חום נראה מאוד אתני. וילון חום ידגיש את הקיר מכיוון שהוא יהיה בהיר. ייתכנו אפשרויות צבע ודוגמאות שונות עם וילון חום. שילוב וילון חום עם כל צבע בהיר ייתן תכונה מהנה.

עיצובים וילונות חומים נושבים:

כאן נחקור כמה דוגמאות ועיצובים בווילונות חומים שבהחלט ימשכו את תשומת הלב של כולם.

1. וילון עיניים בעל 3 חלקים:

וילון חום ושמנת זה הוא בשלוש חלקים כאשר משני הצדדים יש וילונות חומים ובין לבין הוא וילון שמנת. כל שלושת הווילונות פשוטים ופשוטים ללא כל הדפסה. למרות היותו פשוט, הוא מספק מראה מפוכח.

2. וילון פס חום:

זהו וילון חום שוקולד מורכב מפסים רחבים אנכיים. שלושה גוונים שונים של צבע חום משמשים ליצירת פסים אלה. הוילון הארוך לחלון מגזים בכל חלל החדר ונראה יפה.

3. וילון חום משולש:

לווילון החום הכהה הזה יש דפוס משולש למעלה. הוילון כולו מעוטר בבד וילון חום חתוך משולש. וילון זה בצורת משולש תלוי על וילון חום וארוך המתאים לחדר בצבע כהה שלם. תקבלו תחושה של מותרות עבור הסלון שלכם מהווילונות האלה.

4. וילון חום וינטאג ‘:

זהו וילון חום בהיר בהיר עם הדפס פרחוני בגוון כהה. כל אחד יכול בקלות לראות מבעד לווילון הזה ואינו יכול להגן גם מפני אור השמש. גוון זה בצבע חום בהיר הוא בסגנון וינטאג ‘והוא קשור בחוט לבן מהאמצע.

5. וילון חום בעלים בוטניים:

זהו וילון ירוק וחום באמבטיה כאשר צבע הבסיס הוא ירוק. הוילון בעל הדפס עלים בצבע לבן וחום. שטח הווילון העיקרי מכוסה בעיצוב עלים וחלקו העליון הקטן נשאר ריק.

6. וילון חום בדוגמת עיגול:

וילון בדוגמת חום זה מורכב מהדפס מעגלי. יש עיצוב עיגול ריק ומלא בצבע חום, אדום וכחול. הווילון נתלה בעזרת וו אשר נתלה שוב על מוט. וילון זה משמש להסתרת אזור האמבטיה בחדר האמבטיה.

7. וילון חום דו כיווני:

זה שילוב של וילון חום וזהב. בפנים יש וילון רגיל בצבע זהב מלא ובחוץ וילון שקוף בצבע כפול. הוילון החיצוני בעל נתח זהב שקוף באמצע ובמילוי עליון ותחתון בבד חום.

8. וילון חום מרשים:

וילון חום ולבן זה בעל עיצוב מרשים. זהו וילון לבן שלם שנראה כמו וילון מפלסטיק. על וילון לבן, יש הדפס עיצוב מלבני בצבע חום כהה ובהיר. וילון זה מעט שקוף ומתאים לשירותים.

9. וילון חום של כיס מוט:

וילון חום ובז ‘זה נראה קלאסי. צורה דמוית כיס נוצרת על גבי הווילון המרוהט בצבע חום. וכל הווילון כולו בצבע בז ‘. זהו וילון פשוט ורך ועם זאת נראה נפלא.

וילון חום יוצר צל כהה בסלון שלך. אז עדיף לערבב אותו עם צבע אחר. הוא יציג את המראה המחונן והתאווה. וילון חום עבה ייתן הגנה מירבית מפני חום ואור מבחוץ בגלל אופיו הכהה. בעוד שיש גם וילונות בצבע חום בהיר וזה ייראה מתוחכם.