9 תרגילים פשוטים להיפטר משומן קרביים

לעתים קרובות סבורים שכמות נמוכה של צריכת מזון עשויה לסייע בהפחתת תכולת השומן בגופנו. עם זאת זה לא נכון. הפחתת שומן בגופנו יכולה להתרחש כתוצאה מסיבות רבות. בגופנו ישנם סוגים שונים של שומנים. הוא חשב ששומן הוא הגוף שלנו אינו נדרש. אולם לא תמיד חזקה זו נכונה. כמות שומנים מתאימה בכמות הנכונה נדרשת כדי שהגוף שלנו ייצר מספיק אנרגיה בזמן הצורך. שומן מאפשר ומהדק את הפעילות המטבולית שלנו.

תרגילים להפחתת שומן קרביים

אולם השקעת יתר של שומנים בגופנו עלולה להזיק. זה יכול לגרום לעייפות, אובדן שינה, בעיות לב, בעיות דם גבוהות, עלייה במשקל, חוזק ירוד של עצמות ועוד רבות אחרות. פעילות גופנית נכונה יכולה לסייע בהפחתת השומנים הללו מגופנו. עם הופעת הג’אנק פוד בחברותינו, מזון בריא מוחלף. מסיבה זו התצהיר של תרכובת הנקראת כולסטרול מעורר רקמות שומן בגופנו.

תרגילים להפחתת שומן קרביים:

עם זאת יכולים להיות סוגים שונים של פעילויות ותרגילים שאפשר לעשות כדי להיפטר משומן קרביים מגופם. רשימת התרגילים ניתנת להלן,

1. חתירה:

חתירה יכולה להיות התרגיל הטוב ביותר בכל הנוגע לחיזוק שרירי היד והירך. זה לא רק עוזר לך להיפטר מהצטברות השומן הקרביים שלך בגוף, אלא גם לתזמן את הגוף במידה רבה יותר. זה מחזק את עמוד השדרה שלך. חתירה בבית יכולה לסייע ביצירת שרירי הבטן בקלות רבה. נמצא כי אימון יעיל יכול לסייע בשחרור הורמון הנקרא אנדורפינים. זה עוזר לך להקל על מצב הרוח שלך ומעלה את איכות השינה שלך. תרגיל חתירה הוא דרך טובה לשמירה על אירובי מתאים לשמירה על קצב לב יציב ופעילות נשימה תקינה. מערך תרגילים זה צריך להיעשות לפחות 10 פעמים ביום לתוצאות הטובות ביותר. אין להמליץ ​​על הגזמה של תרגיל זה.

חתירה

כיצד לבצע את תרגיל החתירה:

 • תעמוד ישר
 • הרחב את הרגל והצביע על כפות הרגליים
 • החזק את המשוטים
 • שמור על אחיזה קשוחה
 • בזמן שאתה מושך את המשוט, נסה לשבת עם לחץ הגוף כלפי הגב
 • נשם החוצה כשאתה קם ומרגיע את השרירים.
 • חזור על הפעולה לפחות 10 פעמים

2. נפילה הפוכה:

אמנם נפילה בסיסית היא די בסיסית, אך גם נפילה הפוכה היא בסיסית למדי. כל מי שמתרגל נפילה בסיסית צריך לממש נפילה הפוכה. זה עוזר בעיצוב הישבן והירכיים העליונות שלנו וגם מסייע להסרת שרירי השומן הקרביים בירכיים העליונות. זה מגביר את השריר ואת כוח הליבה של הגוף שלך. זה עוזר בשיפור פלג הגוף התחתון יותר מהגוף העליון. אם יש לך עבודת ישיבה אז זינוק הפוך הוא בגדר חובה עבורך. זה עוזר לשרירי הגב והירך להחזיר את כוחם. יש לתרגל את תרגיל הלונג ההפוך לפחות במשך 15 עד 30 סטים לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

Lunge הפוך

כיצד לבצע נפילה הפוכה:

 • עמוד ישר
 • הניחו את שתי הידיים מאחורי הראש או על הירך
 • קח צעד אחורה עם רגל שמאל
 • תוריד את הגב ותשב כאילו אתה יושב על כיסא
 • לרגל שמאל הרם את הבוהן שלך עם 90 מעלות בין הרגל לרצפה
 • עמד אחורה לאחר החזרה למצב המקורי
 • חזור על הפעולה לפחות 15 עד 30 פעמים עם רגליים חלופיות.

3. נדנדה לכדור קומקום שתי ידיים:

תרגיל זה ידוע כמגביר את הכוח והעוצמה בגופנו. ניתן לבצע זאת בשתי ידינו. יש לו אותן השפעות כמו ריצה, ריצה ושחייה על הגוף שלך. זה מגביר את כוח השרירים שלך במידה רבה יותר. זה לא רק בונה כוח וכוח לפלג התחתון שלך, אלא גם מסייע בבניית שרירי שריר בידיים. אם הנפות כדור קומקום נכונות מתבצעות בצורה הנכונה עם הפסקות קצרות, זה יכול להגביר את סיבולת השרירים שלך. זה לוקח קצת זמן אבל שום דבר בלתי ניתן להשגה. יש לבצע את תרגילי נדנדה הקומקום השניים בכ -50 סטים לפחות ללומדים בסיסיים. מאסטר של תרגיל זה יכול להצטיין עד 500 סטים תוך כדי תנועה.

נדנדה לכדור קומקום שתי ידיים

כיצד לבצע תנופת כדור קומקום ביד כפולה:

 • עמוד זקוף
 • חייב להיות פער בין הרגליים
 • שים את היד קדימה והחזק בכדור קומקום
 • חצי יושבים ומנסים להניף לכדור מהעמדה העליונה לגב לוקחים אותו בין הרגליים
 • תחזור לעמדה המקורית
 • חזור על הפעולה לפחות 50 פעמים

4. ברזל מעגל סופר:

זהו אימון מעגל מתאים לתהליך הפחתת שומן קרביים; בחר משקל שבו תוכל להתמודד עם טכניקה נכונה. בתוכנית מעגלים זו, הרמה מתה, סקוואטים, דחיפה ותקורה תקורה, כפופים על שורות אלו סוגים של תרגילים שעליך לעקוב אחריהם חלופיים. עקוב אחר 10 חזרות לכל אחת ועשה 3 סטים לתכנית מעגלים זו. זה עוזר לשמור על איזון בתוכנית הפחתת השומן הקרביים.

5. תרגילים אירוביים:

אם נתקלנו בבעיות שומן קרביים בגופנו, עלינו לדאוג לתרגילים נכונים וצריך להקפיד גם על תזונה נכונה. תרגילים אירוביים הם הדרך הטובה ביותר להפחית שומן מהגוף, כאשר אנו צורכים הזעה רבה יותר באימון אירובי ואז אנו מפחיתים כמות מסוימת של שומן קרביים גם כן. אירובי עוזר לשאוב את הלב, הריאות ובכלל לשמור על רמת הכולסטרול. בשגרת האימון הזו תוכלו לכלול גם אירובי צעד או יוגה. אירובי עוזר לספק יותר חמצן בגוף. הוסף אירובי זה לשגרת האימונים שלך כדי להתמקד בהפחתת שומן קרביים.

6. רכיבה על אופניים:

רכיבה על אופניים היא הדרך הטובה ביותר להפחית שומן קרביים בזמן נמוך אך לשם כך עלינו לשמור על אופניים קבועים בבוקר או בערב. רכיבה על אופניים עוזרת לגוף שלנו לשרוף יותר קלוריות, כשאנחנו רוכבים על אופניים 5 פעמים בשבוע כולו אז אנחנו בוודאי שורפים קלוריות כמו 1500 קלוריות. תרגיל זה שורף שומן כולל גם שומן בבטן. כאשר תקבל יותר זמן מאשר רכיבה על קילומטרים קטנים ארוכים, אם אתה מתחיל אז צא לרכב על אופניים במרחק קילומטרים קצרים. זה עדיף לאימון להפחתת שומן קרביים.

7. ריצה:

לפי מחקר, כאשר אנו מתאמנים כמו אירובי או רכיבה על אופניים וכו ‘, זה עוזר להפחית רקמות של שומן. כאשר אנו מתמקדים בשומן קרביים הריצה היא האפשרות הטובה ביותר מדי שתוכל לכלול בשגרת האימון שלך. כל בוקר מוקדם בבוקר נסה ללכת לצד החוף או בגינה כדי לבצע ריצה כמו שצריך, אם אתה מתחיל אז ייקח יומיים -שלושה לתת את הביצועים הטובים ביותר שלך. זה עוזר גם לשינה טובה, שומן קרביים בוודאי יפחת במהירות. ריצה נותנת השפעה גם על השומן הנסתר בבטן. בצע את המסלול הזה עם תזונה נכונה.

8. אימון כוח סקוואט:

סקוואט היא הדרך הטובה ביותר לבצע כאימוני כוח למיקוד שומן קרבי. זה משפיע כראוי על הבריאות הכללית גם עם שומן ברגליים. אתה יכול לבצע את האימון הזה עם מאמן הכושר שלך בטכניקה מתאימה. האימון הזה הוא האימון הטוב ביותר והוא עוזר לשאוב את ליבנו. הזעה נוספת שורפת גם את רקמת השומן של הבטן והרגליים. קח משקולת או משקולות לביצוע אימון סקוואט זה עם 20 חזרות ו -3 סטים. הוא שורף קלוריות לאט אך יעיל בכדי לחזק את השרירים. אם אתה מתחיל באימון אז עשה סקוואט רק פעם או פעמיים בשבוע. כלול אימון אחד זה עבור רכיבה על אופניים רגילים או אימוני לב וכלי דם אחרים.

9. מפגש שחייה:

מפגשי השחייה בפעמיים בשבוע יכולים לסייע לך בנושאי הפחתת משקל. הוא שורף יותר מ -600 קלוריות בפגישה אחת וזה יותר מכל ציוד חדר כושר המשמש. זה עוזר להגדיל את רמת האנרגיה של הגוף שלך. זה עוזר בפיתוח ליבה חזקה יותר וידיים ופרקי ידיים חזקים. כשזה מגיע לאימון פלג הגוף התחתון, הוא עוזר לשריפת השומן בבטן, ברגליים ובישבן בצורה מהירה יותר. אם אוכלים תזונה מאוזנת ומתאמנים בצורה נכונה עם חתירה אז תמיד אפשר להישאר בריא.

תוכלו למצוא כמה תרגילים שיכולים לעזור לכם להסיר את השומן הקרביים מגופכם. שומן קרביים יכול להיות הפקדת השומן המסוכנת ביותר אך הקלה ביותר להסרה. תזונה מאוזנת נכונה עם התרגילים המתאימים יכולה לעזור לאדם לעלות במשקלו הנכון ותעזור לו להישאר בכושר. אולם אמצעי זהירות לכל תרגיל אחר הוא שהוא לא צריך לסיים בתקווה לתוצאות טובות יותר. זה צריך לשמור על הרמה האופטימלית כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.