14 התרגילים האירוביים הטובים ביותר

העולם כרגע מתמודד עם בעיה של השמנה. להיות שמן הוא הטרנד החדש אבל משהו שאנחנו לא תומכים בו. להיות שמנים מגיע עם יותר מסתם חוסר התאמה פיזית. מידות השמלה במידה 7 בהחלט לא היו בשבילך וכך גם הג’ינס הלבן והצנום. עם זאת, זה לא מנע ממך מהריצות התכופות שלך למק דונאלדס הסמוך. בני הנוער כיום, אפילו הילדים שזורים בימים אלה במילה השמנת יתר שבה הם צריכים להתמודד עם לא רק השמנת יתר, אלא גם תופעות הלוואי של השמנת יתר. בשלב זה כולנו נרשמנו לחברות בחדר כושר. תהיי הגברת העובדת העסוקה, או שהילד השמן מאחורי החוגים שלך בכיתה בימים אלה יכול להיות זול למדי ועלות חסכונית אך האם באמת יש לנו זמן להתרכז יותר באימון מאשר בעבודות הרגילות שלנו?

התרגילים האירוביים הטובים ביותר

בדיוק בגלל זה היום במאמר זה אנו מדברים על שגרת האימונים מהסוג החדש יחסית שבה ניתן לשלב כיף ואימון בו זמנית. הטריק החדש נקרא תרגיל אירובי שבו מערכת סטריאו מתפוצצת בפינת החדר בזמן שאתה מתאמן בצורה אסטרטגית. ניתן לעשות זאת בקבוצה יחד עם חברים או גם לבד. העניין הוא שאתה צריך להתקדם לקצב המוסיקה ולבצע אימון אינטנסיבי במקביל. להלן כמה מהתרגילים האירוביים הטובים ביותר שתוכל לבחור בהם.

1. שחייה:

שחייה

שחייה היא תרגיל אירובי עמוס כוח אשר כאשר הוא מתוחזק באופן קבוע בהחלט יוביל לכוויות קלוריות. אבל כדי לבצע אימון אירובי, יש לבצע סדרה של אולי שלוש או ארבע הקפות במהירות אינטנסיבית ללא כל הפסקה ואז לעצור להפסקה לפני שתמשיך עם המערכה השנייה. ההקפה האינטנסיבית של השחייה מאלצת את הגוף ללחוץ על השרירים שהיו מסיטים את המים ממקומם ולכן הוא התרגיל האירובי הקל הראשון שלנו..

2. רכיבה על אופניים:

תרגילי רכיבה על אופניים 4

נסיעה באופניים דרך הצד הכפרי בערב המאושר היא אכן תחביב יפה שכולנו היינו רוצים להתעמל בו אך עם הזמנים העמוסים הבנו שזה בלתי אפשרי עבורנו להקדיש כל כך הרבה מזמננו ולכן הפתרון שלנו הוא תאסוף את האופניים שלך ותצא לסיבוב מוקדם בבקרים, כאשר כמה שניות של רכיבה על אופניים היפר בהחלט יתייחסו להתעמלות אירובית..

3. שקעי קפיצה:

שקעי קפיצה

התחל בעמידה ישרה כשעמוד השדרה זקוף והצוואר שלך מיושר היטב עם עמוד השדרה. התחל עם האצבעות יחד באותו קו ורגליים ישרות ואז הרחיב את הידיים משני הצדדים. עכשיו התחל עם תרגיל הג’ק קפיצה שבו אתה קופץ וכאשר אתה נוחת מרחיבים את הרגליים עם הידיים מעל הראש שלך, מיושרות. עקוב אחר אותו הדבר וחזור למיקום המקורי.

4. ריצה:

רץ

כל בוקר אל תחכו שהאזעקה תודיע שאתם מאחרים לעבודה. במקום זאת תתעורר מבעוד מועד, לבש את הילוך הג’וגינג שלך וקח ספרינט טוב בשכונה ובסביבה שלך. ריצה נחשבת לאחד התרגילים האירוביים הטובים ביותר. התחל לאט אולי בריצה ואז פרץ לריצה מהירה של שתי דקות.

5. סקוואט:

סקוואט

כל הזמן אם כי סקוואטים רק יעזרו למותניים שלך אבל מעט ידעת שסקוואטים הם אחד משדרות עיקרי התרגילים האירוביים המהווים בטן תחתונה עם גמישות ושיווי משקל. התחל בשגרה הרגילה והוסף משקולות לאימון כשתהיה מקצוען.

6. אירובי מקומי:

ירידה במשקל אירובי

כדי שהעבודה אירובית תתחיל, התחל על ידי ריצה נקודתית במהירות מהירה ולאחר מכן המשך במהירות אל החנקות הפשוטות. עכשיו הפוך את המעטפות לשגרת ישיבה ואז התהפך לכמה שכיבות סמיכה. לאחר סיום הסט חזור לאתר ריצה ושלב אותו עם שקעי קפיצה. ניתן לבצע את כל השגרה ללא הפסקה תוך שמונה דקות וכך גם אירובי יכול לסייע לך למיין את אירובי.

7. סריקה:

זוחלים

זחילה היא אחד התרגילים האירוביים הקלים ביותר שבהם אתה שוכב על החלק הקדמי כשגופך בצורת קרש. השתמש במרפקים כדי לתמוך בך ולאחר מכן במהירות זריזה התחל לזחול החוצה בעזרת אמותייך.

8. ריקוד שלב:

רוקדים

ריקוד צעדים הוא שגרה אסטרטגית המהווה את הבסיס לאירובי שבו יחד עם מוזיקה אתה מבצע כמה תרגילי יד חופשית המורכבים בעיקר ממתיחות קלות ותרגילי חימום..

9. דילוג:

דילוג

זכור את כל אותם פעמים בילדותך שבהן אתה וחברך היית עסוק במשחק עם חבל הדילוג. ובכן, הגיע הזמן שנחזור לימים הישנים ושוב נתחיל בשגרת הדילוג. זה לא רק עוזר לשמור על איזון הגוף אלא גם מסייע בהפחתת כתמי הגוף יחד עם ניהול משקל.

10. קפיצות סקוואט:

קפיצות זיעה

קפיצות סקוואט דומות לסקוואט הרגיל אך זוהי גרסה שונה של הסקוואטים שבה יחד עם הסקוואטים הרגילים עליכם לרדת עד למטה ולאחר מכן לקפוץ חזרה למעלה כדי להשלים מעגל שלם. במקום פשוט לקום, סיים את השגרה בקפיצה ולאחר מכן עמדת בסיס.

11. איגרוף:

אִגרוּף

איגרוף היא דרך נוספת לבדוק את מיומנות הגוף שלך. בדרך כלל באיגרוף אנו מרמים את הגוף להתאמן יותר מסתם שרירי הזרוע הקדמית בגופך. גם אם אתה לא מתאגרף מקצועי, אתה תמיד יכול לנסות את הזמן שלך עם שקי איגרוף, כאשר איגרוף אינטנסיבי של שלוש דקות יעזור לך להשיג ריכוז ואיזון גוף בזמן שאתה משכלל את הגנת הגוף שלך..

12. יוגה:

תנוחת קוברה

יוגה הייתה פעילות אירובית נהדרת אך ההבדל היחיד הוא שכאן אינך צריך לדאוג להעצמת האימון שלך ללא דרישת החובה. היוגה הופכת לחריגה למרות שההשפעה והעבודה שלה זהים לשאר האימונים האירוביים.

13. מתקפת מדרגות:

לטפס במעלה המדרגות

עמדו כל בוקר בחלקו העליון או התחתון של המדרגות ואז התחילו למהר לעלות ולרדת במדרגות. זו למעשה דרך קלה מאוד לשמור על עצמך בכושר הנוחות של הבית שלך. עם זאת, הקפד להיזהר מצעדים כוזבים.

14. ללכת על זה:

הליכה

בסופו של יום תמיד יש הליכה שאפשר לסבול ממנה. חסכו קצת כסף וקצת דלק והתחילו ללכת למרחקים קצרים במקום לבחור ברכב. אתה יכול אפילו ללבוש את הילוך הג’וגינג שלך וכל בוקר לצאת לטיול בוקר.