9 הטיפולים האיורוודים המובילים לכאבי גב

האם אתה מחפש טיפולים איורוודים לכאבי גב? כאבי גב הינם מחלה נפוצה מאוד פולשנית. איורוודה היא מערכת מדהימה לריפוי כאבי גב.

טיפולים איורוודים לכאבי גב

כאבי גב יכולים לכלול כאבי צוואר, כאבי גב תחתון, כאבי גב בינוני ועוד כאבי עצמות. למרות שהם ברובם מגבילים את עצמם ואינם מתקדמים באופיים, אך מקרים מסוימים עשויים לפגוע בפעילות היומיומית של המטופל. כאן אנו דנים בכמה מהטיפולים האיורוודים לכאבי גב.

הטיפולים האיורוודים הטובים ביותר לכאבי גב:

1. השתמש בקרח או בחום:

על ידי טיפול בקור קרח בתוספת טיפול במגבת חמה לחילופין יסייע להקלת הכאב בצורה קיצונית. כסו קוביות קרח במטלית ובנוסף הניחו אותה על אזור הכאב. זה גם יעזור להפחית את הבליטה. לאחר מכן, כעבור 10 דקות, החלף לטיפול חם. טבול מגבת אחרת מטלית במים חמים ובנוסף לסובב אותה, יתר על כן מקפלת אותה. ואז למרוח אותו על האזור. שמור אותו לזמן מה. חזור על התהליך מספר פעמים עד שאתה מרגיש קל. זהו טיפול מדהים לריפוי כאבי גב.

2. תנוח

כבול את מספר הפעמים שאתה אוהב ליהנות מנוחה במיטה. שמור על תנוחה טובה מכיוון שכמות העקמומיות הנכונה בגב מסייעת להפחית את הלחץ מהעצבים יתר על כן ולכן מפחיתה את האפשרות לכאבי גב.

3. ארומתרפיה:

ארומתרפיה כרוכה בשמנים אתריים של רוזמרין פלוס טימין המגבירים את זרם הדם לשרירים ובנוסף מייצרים חום, ואילו לנענע פלוס הדס ​​יש נכס משכך כאבים זמני. אבק כמה טיפות לתוך מפוזר ארומתרפיה, אמבט חם אחרת שמן העיסוי שלך – יתר על כן.

4. עיסוי:

במנהג האיורוודי, עיסוי שמן רגיל, אחרת שאנן, מוערך כסוג טיפול יעיל ביותר לכל מיני מחלות. עיסוי עוזר להפחית את כאבי הגב כשהוא מאילץ ויטה, מרגיע את המפרק ונוקשות השרירים, מעלה את זרימת הדם, מפעיל רעלים, ומרגיע את הגוף.

5. הימנע מאוכל חריף:

אכילת תבלינים חריפים מאוד באוכל שלכם, למשל אדום פלוס צ’ילי ירוק יתר על כן וואסאבי, יכולה להשפיע במיוחד על הגוף. היות ויובש הוא עוד אחת מהאיכויות העיקריות של ויטה דוש, היא מתרחבת על ידי ייבוש חומרים; יתר על כן הדבר יכול להוביל לעצירות, מעבר לכאבי גב תחתון עקב קיפאון של הצואה.

6. תזונה נכונה:

אוכל הוא גם מרפא בעל השפעה. עקבו אחר דיאטה מרגיעה של מאכלים חמים, לחים, מתובלים בעדינות ומזינים למשך חודש, ראו גם אם זה יוצר הבדל. הטעמים המתוקים, המלוחים והחמיצים, כולם מפתים – רק וודא שאתה מוצא מקורות ממתקים טבעיים ומתאימים (כמו שזיפים בשלים, אגסים או תמרים) ויתרה מכך. אכילת יותר מדי מחמירה ויטה.

7. אבקת כוסברה, חיטה, אבקת קוסקוס פלוס חלב:

רפואה ביתית טבעית באמצעות אבקת כוסברה, חיטה, אבקת כוסוס פלוס חלב. תלול 60 גרם חיטה במים במהלך הלילה. שמים בבוקר 2 כפיות אבקת כוסברה. צמודים ל 2 כפיות אבקת כוסוס. מערבבים יחד את זה לעיסה. קבלו 250 מ”ל חלב בתערובת המעורכת לחלב. מבשלים במשך 20 דקות. צרכו את זה פושר.

8. יוגה:

Padahastasana (תנוחת קפל קדימה) היא תנוחת יוגה גדולה לכאבי גב תחתון בבדיקה מהסיבה שהיא מאפשרת לוואטה דושה לרוץ בצורה אופטימלית בכל הגוף, להיפטר מהצמצום התעלות הנושאות צואה הן גורמות לשתי עצירות ועוד תחתון כאב גב. ברגע שלקוחות איורוודה מרגישים מכאבי גב תחתון שאינם נובעים מסיבות שריריות, אנו תומכים בתנוחה זו כדרך לסייע בחיסול..

9. שום ושום קוקוס:

ניצול שום בתוספת שמן קוקוס. לשום יש רכוש משכך כאבים. קבל מחבת. כלול 60 מ”ל של שמן קוקוס. שמים 8-10 שיני שום. מבשלים את התערובת עד שהשום הופך לחום כהה. למרוח את השמן הזה פעם פושר על האזור המוגזם.

אני מקווה שמעל המאמר למעלה 9 הטיפולים האיורוודים לכאבי גב מועילים עבורך וקבלת תוצאות טובות יותר.