Kareena Kapoor Khan היפה בסארי – 20 תמונות אחרונות

מאז תחילת המילניום של 2000, השחקנית והגיבורה היחידה שאנו מכירים שהתעקבו עם להיטים וסגנון יחד היא קארינה קאפור. עכשיו, כשהיא קארינה קאפור חאן, היא עדיין לא איבדה את הקסם, הגוף והסגנון שבה. היא לגמרי יכולה לתפור את כל המראה שהיא לוקחת, בין אם זה מסורתי או מערבי. להלן כמה מהתמונות האחרונות של קארינה בסארי. תנו לכולנו לקבל השראה מסגנון ותדמית באמצעות התצלומים שלה. ניתן ללמוד את הוילון המושלם כעת!

אוסף סארי מדהים של קארינה עם תמונות:

תן לנו להסתכל על Kareena קאפור הטוב ביותר בסרי.

1. לבוש חתונה מסורתי בהיר:

לבוש חתונה מסורתי בהיר

הלבוש הזה של סארי החתונה של קארינה קאפור הוא ירוק עד ובהיר. זה המראה המבוקש ביותר על ידי רבים בזמן שהם מקבלים סארי בגלל הכמות הנכונה של אביזרים, סארי בצבע בהיר, עבודה ואלגנטיות שהכניסו כאן. היא לא נראית מדהים?

2. מראה כחול רגיל:

מראה כחול רגיל

מראה סארי הכחול הפשוט הזה של Kareena Kapoor הוא גם אלגנטי. הווילון הנכון נותן מראה פשוט אך מתנפץ ונראה מדהים. גבול הכסף והזהב מעצים עוד יותר את הפשטות והאלגנטיות המסנוורת.

3. מגמת השמלה האחרונה של סארי:

טרנד שמלת הסארי האחרונה

איך נוכל לדלג על הטרנד האחרון של שמלת הסרי? טרנד שמלות הסרי של קארינה קאפור החל לאחרונה, ועכשיו מפורסמים רבים אפילו עוקבים אחר המראה. היא לא נראית מושלמת ומדהימה לגמרי? סגנון נדנדה זה אפשרי עם גוף בעל גוון טוב.

4. שמירה על משי ופשוט:

לשמור על משי ופשוט

סארי משי הם ירוקי עד. Kareena Kapoor בסארי משי היא הטרנד האחרון שכן זה מתאים לאירועים רבים בבת אחת. המראה הזה ללא מאמץ וללא רבב הן יחד והופך את כל זה ביחד למתאים ומתאים

5. מעצב סארי:

המעצבת סארי

הסרי של קארינה קאפור בסארית מאניש מלהוטרה היא מראה המעצבים הטוב ביותר שהיא יכולה ללבוש אי פעם. זה לגמרי מתאים לה, והיא לגמרי הורגת את הלוק בצורה הכי אלגנטית שאפשר. סארי המשי היא מה שהכי מתאים לה בצורה המעוצבת הזו.

6. שקיפות וחם:

שקיפות וחם

הקארינה קאפור הזו בסארי השקוף חמה ואופנתית בשבילה. היא הורגת אותו לגמרי עם המראה היוקרתי בסארי השחור השקוף. המראה הנועז מתאים למי שיש לו ביטחון בגוף שהוא בעל גוון טוב.

7. הפייטים הנוצצים:

הפייטים הנוצצים

לפניכם מנה המוגשת בצורה הטובה ביותר עם נצנצים. אתה תמיד יכול לסמוך על קארינה שתתבל את המראה שלה ועדיין תהיה מפוכח בזמן שהיא עושה את זה. מופע הפאייטים המושלם על הסרי בז ‘העירום הוא אכן נפלא שכן קארינה עצמה נראית את עצמה המסנוורת. כשהפאייטים מתאימים בצורה מושלמת, היא נראית מהממת. זהו למעשה מראה טוב למסיבה ובין המועדפים עלינו באוסף הסארי של קארינה קאפור.

8. הצבע והמראה הבהיר המסורתי:

הצבע והמראה הבהיר המסורתי

לפניכם עיצוב סארי של קארינה קאפור מלא בצבעים נפלא שיגרום לכם להיראות פשוט אופנתיים ויחד עם זאת להוציא את הצד המהנה שבכם. ביום רגיל היית תפל אבל אם אתה רוצה לשחק אותו מגניב, קח רמז מקארנה כאן ששילב את צבע הלימון הפופ הזה עם תוספת של ורוד בייבי יפה. הלבן שבחולצה מוסיף לערעור. התמונה הזו של קארינה קאפור בסארי בוודאי תעודד אותך לנסות!

9. המראה המסנוור:

המראה המסנוור

לעתים קרובות היית מבחין בשחקנית משחקת בטוחה ובאיזה צבע הכי בטוח שיש חוץ משחור? שחור הוא לעתים קרובות הצבע הטוב ביותר להתנסות בכל הנוגע למראה חדש, וכאן נראית קארינה קאפור חאן בסארי מעל סארי ג’ורג’ט השיפון הזה נפלאה. החולצה בגוון כסף מתכתי מוסיפה נימה למראה בעוד שרוב הסארי מעוטר בעיטורים דמויי יהלום.

10. בהירות Ombre:

בהירות Ombre

כאשר אנו מזכירים אומברה, אנו מתכוונים למעבר מצבע אחד למשנהו כאשר כל צבע דוהה יפה לתוך צבע אחר. מכלול הסארי מתמלא בעיטורים של דמוי יהלום בעוד הלבן הטהור מתעלה לאט וורוד אלמוגים. כמו כן, לקו הגבול יש מתאר זרי כסוף להוספת אפקטים. האם תמונת הסארי האחרונה של Kareena Kapoor לא מדהימה?

11. השחור והורוד הבהיר:

הוורוד השחור והבהיר

כאן בתמונה זו, קארינה קאפור לובשת סארי שנראה לוהט לוהט למרות שעטפה את עצמה בשילוב ורוד ושחור למדי. בדרך כלל ורוד הוא צבע מאוד מכריע שהוא נשי ובמקביל גם קטע הצהרה. כעת, כאשר הדבר משולב עם שחור וכסף, היצירה נראית יפה מאוד.

12. המלאך הלבן:

המלאך הלבן

ווייט תמיד נראה נפלא על קארינה קאפור בסארי ולכן כשהיא עבדה את הסארי הזה כל כך טוב; נשארנו פעורי פה. הסארי בסאטן לבן נראית מדהים עם הפאלו של הסארי מסנוור עם קישוטי תכשיטים נוצצים.

13. מבט הניאון:

מבט הניאון

במראה בהיר ויפה, Kareena שוב בוחרת בצבעי ניאון בהירים. פעם היא מנצנצת בחולצה צהובה אבל הפעם הסארי הוא בצבע כתום עז עם מרקם שיפון בעוד הגבול הצהוב והכחול נראה מדהים עם קווים חיצוניים של יהלומים מסנוורים..

14. האדום הלוהט:

האדום הלוהט הבוהק

אדום הוא עוד צבע נועז ויפה. קארינה נראית במיטבה בסארי האדום הזה שיש לו גבול יפה. גבול הזרי השחור עם קישוטים כבדים זוכה גם הוא לאזכור מיוחד. חולצה בהשראת ספגטי משתלבת עם זה.

15. קארינה במראה טבעי:

Kareena במראה טבעי

הנה סארי ירוק לימון יפהפה על קארינה. זה פשוט עם חולצה עם שרוולים קצרים ויש לה גבולות מבריקים קלים. היא התאימה לזה עגילים מתאימים עם כמעט שום תכשיט עליה. היא מנהלת את הסגנון שלה בחיוך. צהוב הלימון עדין בעיניים והוא בגד טוב למסיבה. זה משהו שאפשר לקבל ממנו השראה.

16. מראה סארי לחתונה:

מראה סארי לחתונה

הרגע התחבטת? קארינה מנסה סארי חתונה טהורה. היא נראית מושכת במיוחד ומשלימה את המראה המסורתי עם בינדי ושרשרת פשוטה. גם הג’ומקות ממלאות את תפקידן בהשגת המראה הנכון. השפתון האדום שלה תואם לחלוטין את סארי החתונה של קארינה קאפור והוא בחירה הולמת.

17. קולקציית המעצבים:

אוסף המעצבים

סארי מעצבים מהווים בחירה פופולרית בעיר הטינסל. לקארנה בטוח יש את דרכה עם חולצה כבדה, הסט המעוצב עם סארי עטוף אופנתי סביבה. לסארי יש זארי מוזהב עם גבולות שחורים. היא התאימה את המראה לכמה עגילים תלויים.

18. המראה הפשוט:

המראה הפשוט

זה פשוט ופשוט והוא שילוב של כחול, לבן ושחור. הסריגה הכחולה של KareenaKapoor עם גבולות כחולים יחד עם גבולות שחורים שעוברים על פני הסארי הופכת את חולצת הרצועה השחורה הדקה להתאמה האידיאלית. יש לה רק צמיד ומעדיפה הלבשה מינימליסטית.

19. המראה בשחור -לבן:

המראה בשחור לבן

הנה עוד מבט לוהט פשוט, שרק כנראה היא יכולה להתרחק. עם גווני שחור ולבן, היא נראית לוהטת, יחד עם חולצת גזרה בצוואר הסירה שלה שחורה. יש לה רק שרשרת עבה אחת סביב צווארה ללא תכשיטים אחרים.

20. מראה ירוקי עד מסורתי:

מראה ירוקי עד מסורתי

זוהי עוד תמונת סארי של קארינה קאפור שבה היא נראית חמה. הסארי שלה הוא שילוב של צבע סנדל וכחול, עם חולצת רצועה שחורה ללא שרוולים. יש לה רק עגיל כעגיל שלה ומצליחה לקחת את ההלבשה המינימליסטית הזו לרמה הכי חמה! כנראה שעלינו ללמוד זאת ממנה.

ובכן זהו זה! עד כמה אתה יכול לקבל השראה מהמראה שלה. הרעיון פשוט. קח צבעים מנוגדים בהירים והתאם אותם כראוי לחולצה. אחד שנעשה, זה לא באמת משנה אם אתה מעטר תכשיטים. הגישה והביטחון שלך יספיקו לדבר! התחל ונסה עכשיו!