התמונות האחרונות של Kajal Agarwal בסארי – אוסף נדיר

השחקנית הפופולרית בדרום הודו, קאג’ל אגרוואר, אוהבת להתנסות יותר במראה ובסגנון שלה, ולכן תמיד תראו אותה במראות צבעוניים שונים. Kajal Agarwal בסארי לא רק נראית מהפנטת כשהיא לובשת סאריס אלא גם שומרת על המראה שלה שונה מהרגיל. אחד מסוגי הסאריס שהיא תמיד אוהבת ללבוש הוא סארות המשי בצבעים מדהימים ומנקרי עיניים. היא מרבידה את הסרס שלה עם חולצה עליונה ללא שרוולים או חולצה עליונה, בשילוב תכשיטי כסף מינימליים ביותר. קג’אל בתמונות סארי נראות מקסימות במראה השמש שלה והיא אוהבת להשתמש בשפתונים בצבעים פשוטים מאוד.

מראה מרהיב של קאג’ל אגרוואר בסרי עם תמונות:

להלן התמונות הטובות ביותר של Kajal Agarwal בסארי שיעניקו לך השראה.

1. Kajal Aggarwal ב- Silk Saree:

קג'אל אגרוואל בסרי משי

האם אתה מחפש מראה מהמם ובכל זאת בצורה פשוטה? קאג’אל אגארוול זה בסארי משי הוא הבחירה האידיאלית איתה תוכלו ללכת. לסארי ניתנים צבעים כפולים, צהוב ואפור מה שהופך אותו למקסים יותר בקולקציה האחרונה. הסארי במשי ניתנת בעבודת שרוך קלה עם חולצת רצועות כדי להפוך אותו למקסים יותר ללבישה. זוהי אחת מתמונות הסרי החמודות של קאג’אל אגאלוואל המושלמות לאירועים כמו פוג’ות מיוחדות, אירועים מסורתיים וכו ‘..

2. Kajal Aggarwal ב- Designer Saree:

Kajal Aggarwal במעצב סארי

רוצה לשאת פריט מעצבים אלגנטי? הקאג’אל הזה בעיצוב סארי מוכן לתת לך את המראה הטוב ביותר שאתה מחפש. הסארי מעוצב בחומר משי אמנותי וניתן לו גבול תחרה עם צבעים כפולים, אפרסק וסגול. הגבול העבה הפרחוני מוסיף למראה המתוחכם של הסארי. סוג זה של התמונות העדכניות ביותר של קאג’אל בסארי נחפש בעיקר כאשר מחפשים או סארי אחר קבלת הפנים, הפסטיבל או לבוש המסיבה.

3. קאג’אל אגארוואל בחצי סארי:

קג'אל אגארוואל בחצי סארי

חצי סארי נמצאים במגמה בימים אלה. הם לא רק נותנים נופך מעוצב למראה שלך אלא נותנים לך מראה שלם לאירועים שונים. זה kajal Agarwal בעיצוב חצי סארי עשוי מחומר ג’ורג’ט ומסופק עם רקמת פאייטים במספר צבעים. הסארי מעוצב עם סארי צהוב בעוד הפאלו מקבל צבע ורוד, שניהם עם רקמת חוט כסף. הסרי נשאה בצורה הטובה ביותר לאירועים כמו אירועים לפני החתונה ואירועים ופסטיבלים מיוחדים אחרים.

4. קאג’אל אגארוואל בפאטו סארי:

Kajal Agarwal בפאטו סארי

בין אם זה מראה פסטיבל או כל סוג של אירוע, הסאטות של הפאטו תמיד נתנו את המראה הטוב ביותר ללובש. סארי הקאג’אל הזה הוא הסארי המבוקש ביותר לחתונות. הסארי מקבל צבע אדום בדם בעודו מעוצב בגבול זהוב ועבודה אשר מגבירה את המראה המודרני בעת לבישתו. מושלם לחתונות סוג זה של פאטי סארי מפורסם גם בפסטיבלים או בפונקציות דתיות.

5. Kajal Agarwal Red Saree:

קאג'ל אגארוואל סארי האדום

רוצה לקבל מראה של העתק בוליווד? למה שלא תנסה את הסארה של קאג’אל אגארוואל באדום למראה ציורי בפשטות? הסארי עשוי מחומר ג’ורג’ט וניתן לו רצף או עבודה מרובת עם ניצוצות כסף עליו. עם סארי דומה, הסארי מקבל עיצוב פרחוני סרוג שהופך אותו למקסים יותר. הסארי המפורסם פופולרי מאוד בקרב חולצות רשת למראה סקסי. את הסארי היפה הזה אפשר ללבוש בהזדמנויות שונות כמו מסיבות, חתונות, פסטיבלים ועוד.

6. קאג’ל בסארי השחור:

קג'אל בסארי השחור

בין אם מדובר במסיבה או אפילו בפסטיבל, הסרי השחור הזה בטוח יתן לכם מבט מפתה לכל מקום. הסרי המקסים הזה עשוי מחומר משי אמנותי. הסארי זוכה למגע מעוצב עם גבול תחרה בזהב כדי להפוך אותו לאתני יותר. לגבול הסארי ניתנים עיצובים פרחוניים ארוגים שהופכים אותו למפתה יותר. קייגל Aggarwal המותאם אישית הזה בתמונת סארי נמצא בחיפוש נרחב תוך חיפוש אחר מה ללבוש בקבלות פנים, פסטיבלים ומסיבות..

7. סארי ורוד כתום ורוד של קאג’אל אגאלוואל:

קאאל אגארוול סארי כתום ורוד

סארי הכתום הוורוד של קג’אל אגרוואל הוא סארי מותאם בהרבה בכל הנוגע למראה סקפטי לכל סוג של אירוע או אירוע. הסארי מעוצב מחומרי ג’ורג’ט וחומרים נטו, והוא הלבוש למסיבות. לסארי ניתנת תחתית ג’ורג’ט עם עיצובים פרחוניים ברשת. שוב, הפאלו כולו מעוצב גם הוא מחומר נטו. הסרי זה מושלם ללבוש מסיבות, והוא גם התאמה אידיאלית לקבלות פנים או לחתונות עם חולצות כבדות.

8. קג’אל בסארי הכחול:

קג'אל בסארי הכחול

מחפשים הופעה מסורתית לכל פסטיבל? בדוק את Kajal Agarwal יוצא הדופן הזה בתמונת סארי. הסארי מגיע בגוונים כפולים כהים ובהירים אשר מקבלים גם גבול אופנתי בעבודות מינוריות. הסארי מיוצר מחומר משי מנייר פירוזי בעוד שהוא מעוצב בעיצובי רקמה עם ציציות חמודות בקצה הפאלו. פריט מושלם ללבוש מסיבות, הסארי הזה הוא הטוב ביותר גם לכל סוג של אירועים פרטיים או מקצועיים למראה ארצי.

9. קארי אגאלוול סארי צהוב:

קאאל אגארוול סארי צהוב

רוצה ללבוש סארי שנוח ללבוש ללבישה רגילה? ראית את תמונות הסרי החמודות של קאיגאל אגאלוואל? הסרי בצהוב הוא הטוב ביותר ללבוש להגברת רמות הנוחות ליום שלך. הסארי עשוי מחומר כותנה וניתן לו גבול עיצוב מודפס בשחור עם כלי נגינה. הסרי כותנה זה, המתאים ביותר ללבוש רגיל, יכול להיות הבחירה הטובה ביותר לטיולים, מסיבות קיטי ועוד הרבה אירועים או אירועים דומים..

10. קאג’ל אגאלוול תפוז סארי:

Kajal Agarwal תפוז סארי

רוצה ללכת עם סארי בצבע אחד? האם ניסית את עיצוב סארי התפוז הזה של Kajal Agarwal? הסארי עשוי מחומר משי אמנותי ומעוטר ברקמת זרי ורשם המשפרת את מראה הסארי. שוב, הגבולות השרוכים והפאלו הציצית מעניקים לו מראה אייקוני. הסארי הטוב ביותר לכל סוג של מסיבה, מתבצע גם לאירועים שלפני החתונה. הגבול הכבד גם הופך אותו לזכאי לפסטיבלים ומסורות.

מלבד כל אלה, עיצוב נוסף השולט בשוק בימינו הוא הקאג’אל האגארוואל היחיד בסארי ירוק בחומרים משובחים שונים. לא רק בצבעים בהירים, אלא שלתמונות הסארי של קג’אל בצבעים מרובים או כהים יש גם מקום משלהן בארונות הבגדים של נשים לבושות שונות. ישנם עיצובים שונים של קנג’יוואראם הלובשים על ידי קג’אל מכיוון שהיא שייכת לדרום, המציעים שילוב של עיצובים אתניים וגם משלימים למראה מודרני. הסארות המעוצבות כולן ניתנות להתאמה די טובה למראה מעוטר בפונקציות. אז, איזו סארי של קאג’אל אגארוואל אתה מתכוון לנסות?