אנושקה שארמה מדהימה בסארי עם תמונות: אחרונה וטובה 15

אנושקה שארמה היא שחקנית בוליווד ידועה, שהגיעה עד לפסגה תוך פחות מעשור. מאז שהבהיקה על מסך הכסף עם לא אחר מאשר המלך חאן, אנושקה הייתה אהובה על הפפראצי. אחרי החתונה החלומית שלה, מעריצים רצו לראות עוד את אנושקה בסארי. הגברת בחרה ללבוש מעצבי צמרת כמו סאביאסאצ’י לכל האירועים הגדולים שלה, שהעלו את זעם האינטרנט. מהשיפונים המסריחים ועד לבנאראסי המפוארים, גברת קוהלי הרגה כל מבט. תחזיקי מעמד מהתרגשות, כי אנחנו ניקח אותך דרך אוסף מדהים של תמונות של הדיווה המדהימה הזו!

15 תמונות אולטימטיביות של אנושקה שארמה בסארי:

להלן 15 הטפטים המובילים של אנושקה שארמה בסארי.

1. צילום סארי לחתונה של אנושקה:

אנושקה שארמה בסארי

תתכוננו ליפול על היופי המהמם הזה שבחר בסארה אדומה של בנראסי לאירוע החתונה שלה. מסיבת קבלת הפנים של בוליווד הייתה מוארת עם הסרי האדום והזהוב הבהיר שלה, שתוכנן במיוחד על ידי לא אחר מאשר מר סאביאסאצ’י. מראה וינטג ‘זה הוגבה עם חולצת צוואר גבוהה וערכת חוברת פולקי גדולה. האם הם לא יוצרים זוג נאה?

2. סארי לבן אנושקה שארמה:

אנושקה שארמה הלבנה סארי

באירוע קידום מכירות לסרט “Sui Dhaaga”, ניסתה אנושקה שארמה במראה שלה על ידי בחירה בתלבושת פשוטה ומזעזעת. סארי הכותנה הלבנה הפשוטה תואמה עם חולצת צ’קים בשחור לבן. היא בחרה בלחמנייה פשוטה וזוג עגילי כסף אמראפאלי כדי לסחוף אותנו מהרגליים!

3. סארי נטוש גב של אנושקה שארמה:

אנושיקה שארמה סארי ללא גב

אחרי המבט המפוכח הזה, תמונת הסארי חסרת הגב הזו של אנושקה שארמה בטוח תשאיר אתכם מופתעים! הגברת התברכה בעור ללא רבב, אשר לעתים קרובות היא אוהבת להתהדר בו. בצילום זה בחרה אנושקה בסרי ג’ורג’ט כחול עם גבול עבודת פנינים. זה תואם די טוב עם חולצה בז ‘ללא גב. הו, הקימורים האלה!

4. סארי צהוב אנושקה שארמה:

אנושיקה שארמה צהוב סארי

היופי ממש הצית את המסך עם הסרי הצהוב הבוהק הזה בסרט Ae Dil Hai Mushkil. הגברת נראתה כמו נרקיס רוקד על רקע הדשא הירוק. סארי השיפון הפשוטה שעושה מראה חושני עם חולצת פרחים כחולה כחולה. אנחנו לגמרי מאשרים את המראה הזה!

5. אנושקה שארמה סאביאסאצ’י סארי:

אנושקה שארמה סאביאסאצ'י סארי

עם כל סלבס הגדולות בעיר B שבחרו ב- Sabyasachi לחתונות והקבלות, אנושקה שארמה לא הייתה יוצאת דופן. למעשה, היא הפכה את המותג לפופולרית עוד יותר עם הרכבי החתונה המקסימים שלה. סארי הקטיפה החום הזה נעשתה בעבודת יד לאירוע החתונה שלה, שהיא נשאה אותו בחן רב. ערכת החנקים הכבדה של ראני שינתה לגמרי את המראה שלה. כעת אנו יודעים מדוע וירט לא יכול היה להסיר את עיניו מהמלכה שלו!

6. אנושקה שארמה בסארי הוורוד:

אנושקה שארמה בסארי הוורוד

איזו אישה יכולה להתנגד ללבוש סארי ורוד? אנושקה שארמה הוכיחה שוב שאין דבר נשי ויפה כמו של סארי ורוד יפה. המראה הזה בחר באירוע Dhanteras, שם נצפתה כשהיא לובשת סארי בנראסי ורוד ואפרסק. חולצת הזהב השלימה בצורה מושלמת את הגוונים המושתקים של הסארי.

7. המראה הרך:

המראה הרך

אנושקה שארמה היא אכן אחת הפרצופים המתוקים ביותר שניתן לראות בתעשיית B-town. ראיתם אותה מתבלת את מסך הטלוויזיה במראה הלוהט הבוער שלכם ועכשיו אתם שוב רואים אותה באפרסק הכחול ללא רבב ובגוון לבן בצבע לבן. הסארי רך ומפוכח עם מיטב העיצובים בשחור וחרוט על גבולו.

8. היפה והורוד:

היפה והורוד

אנחנו אוהבים ורוד, אבל על פי האמונה הרווחת, זה לא רק בגלל שאנחנו נערות, אלא גם בגלל שזו עובדה מעט ידועה כי ורוד הוא אחד הצבעים השולטים ביותר בכל הזמנים. שחור הוא צבע כה טהור עד שניתן לשלב אותו בכל סגנון ללא קשר לדגם ועדיין מצליח להיראות טוב. לכן, הנה סארי יפה באמת שחובקה על ידי אנושקה.

9. התראת שימר:

התראת שימר

כאן, שחקנית הסארי המפילה את הלסת הזו, החליטה אנושקה ללכת על הכל, ולכן במהלך הופעת פרס TOIFA שלה, אנושקה גרמה לנו להתבאס בסרי היפה הזו. הסארי הייתה בעירום עם נצנוץ ופאייטים ולמרות שהסרי היפה הזה לא הספיק לנו, שכבה ורודה מלוטשת בצבע תינוקת נעשתה לסצנה יפה עם קו חיצוני צהוב.

10. היופי של אומברה:

היופי של אומברה

בסאריה זו שעוטרה אנושקה שארמה, מצוירת עבודת אמנות פרחונית יפהפיה בצבע סגול מג’נטה על פאלו של הסארי שהוא שיפון ואומברה בצל. גוף הסארי רך בשיפון עם גוון קריר יותר, של כחול קר שמעטר אותו. בין לבין זה האומברה סגולה מג’נטה שמביאה פופ למראה.

11. מפגש המבצע:

מפגש המבצע

אנושקה שארמה התחברה עם קטרינה קייף ושחרוח כדי לקדם את סרטה “Jab tak hai jaan” שם החליטה לסחוף את מעריציה מהרגליים עם חצי סארי המהמם הזה. הסארי בצבע כחול מלכותי עם גבול כתום בצבע כתום אלמוגים. הסארי, החצי העליון היה בצבע שיפון.

12. אנושקה שארמה הוט בסארי האדום:

אנושקה שארמה הוט בסארי האדומה

הנה עוד סארי יפהפה באדום חם ולוהט שאנושקה עשתה וכמו שעשתה, היא נראתה יפה להפליא. הסארי בצבע אדום אלמוג יפה היה משי טהור עם גבול זהוב פנטסטי, ולכן כשראינו כמה היא נראית יפה וקטנה, התאהבנו בה כל פעם מחדש.

13. השחור להצלה:

השחור להצלה

למרות שאנושקה תמיד הייתה מעריצה גדולה של צבעים, באירוע לכבוד סרטי יאש צ’ופרה, אנושקה התחפשה בשחור יפה כשהתרוצצה במורד הרמפה. הסארי לקראת הסוף עורר פנייה נוצצת ויפה עם הפאלו של הסארי הספורטיבי אותו דבר.

14. השמיים הם הגבול:

השמים הם הגבול

שום דבר בלתי אפשרי לאנושקה להתרחק ומכאן שהוכיח, אז היא התחפשה לצבע הפופ הכחול היפה הזה עם גבול נרחב זרי מעוטר. הסארי נצמצם למינימום עם קישוטים דלילים לכאן ולכאן. זוהי דרך מושלמת להשלים את הגוף המפותל שלך.

15. הצ’יק האישי:

השיק האישי

החולצה לסארי מקושטת יפה אבל זה לא מראה הערב שכן הפאלו הסגול הקטיפתי הוא פלא משלו. לקראת הסוף הסארי נפתח בצבע דהוי אפרסק יפה ולכן הנה אלגנטיות עטופה יפה. היא אפילו בחרה במצמד קטיפה תואם להשלמת המראה שלה!

האם התמונות האלה לא נותנות לך מטרות אופנה מרכזיות? פאשניסטה זו עוררה השראה למיליוני עוקבים צעירים ברחבי העולם להתנסות כדי לשאת כל בגד בתחושת ביטחון. מלבד היותה אמנית נהדרת על המסך, גנבה אנושקה מיליוני לבבות עם סגנון הלבוש הבלתי מתפשר שלה. תמונות אנושקה סארי הן גם אחת מהחיפושים וההורדות ביותר באינטרנט. אנו משוכנעים לחלוטין מדוע ראויה לגברת זו כל תשומת הלב שבעולם!