כיצד להיפטר כתמים חומים על העור

אחת מבעיות העור השכיחות ביותר הנראות אצל הרבה אנשים היא כתמים חומים. הצבע עשוי לנוע בין חום בהיר לחום כהה ואפילו אדום במקרים רבים. ישנן אין ספור סיבות לכך שאדם עלול להתמודד עם בעיה זו על הפנים, אך אחת השכיחות ביותר היא זו של חשיפה לשמש.

זה ידוע גם ככתמי גיל אך ורק מכיוון שהבעיה מתחילה בגיל העמידה. אזור ההתרחשות העיקרי הוא הפנים אם כי הוא יכול להתרחש גם בידיים, ברגליים, בזרועות ובכתפיים. הוא מביא קהות וחוסר אטרקטיביות לפנים ודורש טיפול הולם ומהיר.

כיצד להיפטר כתמים חומים על העור

כדי לעזור לך לעשות זאת, ברשימה שלהלן יש כמה מהטיפים, ההצעות ורעיונות הטיפול הטובים ביותר שניתן להשתמש בהם על בסיס קבוע..

1. יישום יוגורט:

יש למרוח יוגורט דל שומן על הכתמים החומים כל יום במשך כ -20 דקות. ניתן לשטוף אותו במים קרירים לאחר שהוא מתייבש. אפשר גם למרוח את היוגורט ולהשאיר ללילה שלם כדי להשיג את התוצאות.

2. שימוש באלוורה:

קח חלק מהג’ל שהופק טרי של אלוורה והנח אותו היטב על הכתמים החומים. יש לעסות את העור בעדינות על העור ולהשאיר למשך חצי שעה הקרובה לפני שטיפתו במים קרירים. זה צריך להיעשות פעמיים ביום למשך 1-2 חודשים לפחות כדי לקבל תוצאות נראות לעין בטיפול בנקודות החומות.

3. מיץ לימון:

תכונות ההלבנה הטבעיות של מיץ לימון הן דרך מושלמת להיפטר מהכתמים החומים והמכוערים על העור. מרחו מיץ לימון על האזור הפגוע למשך 30 דקות לפני שאתם שוטפים אותו במים. יש לעשות זאת פעמיים ביום. הקפד לדלל את מיץ הלימון במים אם יש לך עור רגיש.

4. יתרונות שמן קיק:

יתרונות שמן קיק

תכונות הריפוי של שמן קיק הופכות אותו לנוזל מושלם לריפוי הבעיה של כתמים חומים על העור. קח מעט מהשמן על צמר גפן נקי ומרחי על הכתמים. לעסות אותו בעדינות למשך זמן מה. יש לעשות זאת פעם אחת בבוקר ופעם אחת בלילה לפני השינה.

5. השתמש בסנדלווד:

התכונות החיטוי והאנטי אייג’ינג שיש לאלגום הופכות אותו למוצר טבעי אידיאלי להיפטר כתמים חומים על העור. כל שעליך לעשות הוא להכין משחה טרייה עם אלגום ומים או עם אלגום, מי ורדים וגליצרין ולמרוח אותה על האזורים הנגועים. יש להשאיר את זה לייבוש. יש לבצע שטיפת מים קרים לאחר מכן ותהליך זה צריך להיעשות פעמיים ביום עד שהבעיה תשכך.

6. חלב בשר:

חלב החמאה הוא משקה אחד שלא רק שיש לו יתרונות גדולים לגוף כאשר הוא נצרך, אלא גם מספק טיפול לכתמים חומים במידה ומורחים אותו. ניתן למרוח זאת בעזרת צמר גפן על הכתמים ולשטוף לאחר מספר דקות. תוך שבועיים תמצא הבדל גלוי.

7. פפאיה:

ניתן להשתמש באנזימים בפפאיה לטיפול בכתמים חומים על ידי שימוש בפפאיה מגוררת על העור למשך כ -20 דקות ולאחר מכן שטיפה במים פושרים. זה צריך להיעשות פעמיים ביום.

8. מיץ בצל:

מחלצים מיץ טרי מבצל ומורחים על הכתמים החומים 3 פעמים ביום. תכונות החומציות וההלבנה יעזרו בטיפול הדרגתי אך יעיל של כתמים חומים תוך שבועיים.

9. דומדמניות אדומות:

קח דומדמניות אדומות ובשלות עם דבש ועסה אותו לאט על הכתמים החומים. יש להשאיר זאת למשך 30 דקות לפני שטיפה במים חמים ומריחת מעט מיץ לימון. זה צריך להיעשות פעם ביום.

כיצד להיפטר כתמים חומים על העור