שעוני אבון 2021 (9 אוסף יפה לה ולמו)

אבון היא אחת היצרניות הבינלאומיות הגדולות ביותר באמריקה בתחום היופי, הטיפול האישי וקטגוריות הבית. במשך למעלה מ -130 שנה, החברה שואפת לספק את מיטב המוצרים מבחינת האיכות ושביעות רצון הלקוחות. מלבד היותו מותג מבוסס ביופי, השיקה אבון גם מגוון שעונים מסוגננים לגברים ולנשים. כל אחד משעוני היד של Avon הוא ייחודי בעיצוב ובסגנון. בשוק ההודי, מותג השעונים Avon הוא אחד הטובים מכל מוצרי Avon.

קטלוג שעוני אבון 2021:

להלן אוסף שעוני היד הטובים ביותר של avon לגברים ולנשים הזמינים בהודו יחד עם המחירים שבוודאי יגרמו לך להזיל ריר מעליהם..

1. אנלוגי גברים – שעון דיגיטלי:

Avon שעונים

זהו שעון אידיאלי לגברים תמיד בתנועה. עמוס במספר תכונות, הוא גם שעון בעל פונקציות כפולות עם קריאה אנלוגית ודיגיטלית כאחד. החוגה מציגה תאריך, AM/PM יחד עם שעה, דקה ושניות. שעון סיליקון גמיש זה בצבע שחור עם השפה האדומה עמיד בפני התזות ומחירו האופטימלי הוא 3350 INR.

2. שעון זיג זג לנשים:

שעוני אבון 2

זהו אחד משעוני האבון המסוגננים לנשים המחמיאים לזרועה המלאה בצמידים. שרוול המתכת הרחב בעיצוב זיג-זג זמין בצבעים עזים כמו פטל, וניל וליקריץ. אתה יכול לקנות שעון חסין התזה זה מאבון על ידי תשלום רק INR 2010.

3. שעון מבטא יהלומים לגברים:

שעוני אבון 3

זהו חובה לגברים בעלי סגנון מפואר. גולת הכותרת העיקרית של שעון היד של Avon עשויה בצבע כסוף היא היהלום המודגש בשעה 12:00. מסביב למסגרת השעון יש רכסים והחוגה בולטת בפסי החזה השחורים שלה. שעון מבטא יהלומים לגברים זה יהיה שלך תמורת 3350 רופי הודי בלבד.

4. שעון גברים פטריוטי:

שעוני אבון 5

זהו אחד משעוני הגברים היוקרתיים של Avon במחירים של 2680 INR. לוח השעונים של השעון מציג את הדגל האמריקאי בצבעים כחול, לבן ואדום. אתה לא יכול לפספס את עיצוב הנשר בחלק העליון. קח את שעון הגברים המסוגנן הזה עם הרצועה דמוית העור החומה עם סגירת אבזם.

5. שעון Pop Of Color:

שעוני Avon 7

השעון הספורטיבי הבהיר הזה מיועד לילדה שאוהבת להתחפש. ניתן למצוא את החוגה העגולה עם הרצועה דמוית העור בצבעים כחול סגול וירוק ליים. הוא גם בעל מסגרת תואמת תואמת כדי שייראה מבריק עוד יותר. מחיר השעון הוא 1340 רופי הודי.

6. שעון צוות באטמן לגברים:

שעוני Avon 8

שעון חוג לוגו באטמן ייחודי, שעון היד של Avon הוא חובה לכל גבר חובב סרטים. שעון רצועת סיליקון מלא זה בשחור הוא בגד מושלם למסיבה. מתנה מושלמת לגבר שלך במחיר אידיאלי של 2680 INR. זהו אחד משעוני Avon הטובים והמעולים לגברים עם סגנון הנדנדה הזמין בשוק ההודי..

7. שעון רצועות נשים מרופד:

שעוני אבון 4

אם אתם מחפשים שעון מסוגנן המגדיר את הטעם הגבוה שלכם באופנה, שעון היד הזה של Avon לנשים הוא מה שחיפשתם זמן רב. שעון אופנתי זה עם לוח אבן זהב מלבני בעל רצועה מרופדת דמוי עור בצבע אדום ולבן. קח אותו רק ב- IMR 1340. זהו אחד משעוני הנשים הטובים והיפים של Avon הזמינים בהודו בקלות..

8. שעון חפת תחרה חרוט:

שעוני אבון 9

עוד קטע ירוק עד מאוסף שעוני Avon לנשים. הוא עשוי בצבע זהב, ויש לו לוח חיוג סגלגל קטן עם עיצובים חקוקים בכל השרוול. זהו שעון מושלם לאירועים בהם אתה רוצה להיראות במיטבך. עיצוב שעון קלאסי לכל אישה. שלם רק 2345 רופי הודי ותפוס גלגלי עיניים לכל מקום שאתה הולך.

9. שעון שעון הקיץ:

שעוני אבון 6

זהו עוד אחד משעוני אבון לנשים עם עיצוב יפהפה עם עיצוב הקיץ על החוגה. קח את שעון הפנים העגול הזה לבחירתך בצבעי מלון, לבן ואקווה בסך 1340 INR בלבד. תוכל לעצב סגנון עם שעון Avon היפה הזה..

מעל לכל, שעוני Avon הטובים והיפים ביותר לגברים ולנשים בהודו יחד עם המחירים שלהם. אתה יכול להשיג את טבעת Avon גם שעונים בשוק. נסה כל אחד מהם ותפס את כל המבטים.