9 כפפות האופניים הטובות ביותר למתחילים

כפפות רכיבה תוכננו במיוחד להציע הגנה לאדם הרוכב על המחזור. חלק מתפקידיו העיקריים כוללים מתן הגנה, חום ונוחות לרוכב האופניים. אם רוכב רוכב בטמפרטורות מתחת לאפס, כפפות ממלאות את התפקיד החיוני של שמירה על חמות ידיו של הרוכב על מנת להבטיח שהוא לא יאבד אחיזה. במקומות חמים ולחים יותר, כפפות עוזרות למנוע מידיו של רוכב אופניים לאבד אחיזה בידיות כתוצאה מזיעה. למרות שכמה כפפות תוכננו רק כדי להוסיף סגנון, ישנם סוגים רבים של כפפות המתמקדות במתן פונקציונליות נהדרת לרוכב האופניים.

כפפות האופניים הטובות ביותר לכל עונות השנה.

להלן 9 כפפות הרכיבה הטובות ביותר למזג אוויר קר.

1. כפפות צמר רוח מונטון מלא אצבע:

כפפות רכיבה על אופניים

כפפות רכיבה על אופניים עמידות לרוח מונטון העשויות מיזוג של ניילון, כותנה, פוליאסטר וגומי, הן נכס לא קטן להילחם בצמרמורת של החורף. הם מחזיקים אחיזה מצוינת ומונעים מאצבעותיך לקפוא בעת רכיבה על אופניים מהירות.

2. סגנון וינטג ‘מרפי:

ובכן, אם אתה מנסה ליצור קשר עם אדי מרפי עבור הכפפות האלה, אין כאלה. עם 100 אחוז עור טבעי וגב כותנה בדוגמת סרוגה, כפפות בסגנון וינטג ‘אלה עשויות להיתגלות כתגלית עתיקה אך הן מאוד באופנה. איזון, נוחות ואחיזה הם ה- USP שלו כדי להפוך אותו לבחירת 5 המובילים.

3. כפפות רכיבה על אופניים טוויד:

בעוד כמה דיבורים על נוחות השאר הניחו את ידיהם על אופנה ואופנתית. את כפפות עבודת הטוויד או הסרוגה כדאי ללבוש ביום שמש כדי לנצח את החום. הוא אוורירי ומאפשר ליד להימנע מלחות לשמור על טריותו. הם מתאימים היטב לארון הבגדים שלך כפי שניתן לבחור אותם באדום, צהוב, כחול, ירוק ועוד כמה צבעים. אז בשלב הבא שאתה מתכנן את טיול האופניים שלך, הקפד להשיג את אלה ולהיראות חכם תוך כדי ספורט שלך.

4. כפפת רכיבה על אופניים לג’ירו לוסו:

אם אתה אוהב לרכוב על אופניים, בחר את זוג הכפפות של ג’ירו לוסו מתוצרת סין כדי להתקדם. עם עדינות עור קברטה מחוררת, הכפפות מהוות הוכחה לרהט ונוחות מוחלטת. הניקוב מאפשר אוורור ומונע ריח רע או לחות.

5. כפפות Sealskinz All Weather Ladies:

כמה טוב יהיה אם תוכל לאסוף את זוג כפפות האופניים הטובות ביותר שלך רק פעם אחת ולהשתמש לאורך כל השנה? ובכן לסילסקינץ יש מה להציע לכם הנשים, שמתכננות להפוך את חווית הרכיבה שלכם למאושרת. עם עבודת רשת מחוררת באזור כף היד וכיסוי נכון של הידיים הרכות שלך אמורות להיות בטוחות כשאתה נכנס אליהן.

6. השתקפות כפפות רכיבה על אופניים:

לא לכל האופניים יש פנסים וזה יכול להפוך למכשול העיקרי שלך להאיץ את המחזור שלך בלילה. השוק משיק כעת אופציה מושלמת להפוך את חווית רכיבת הלילה שלך לבטוחה. לכפפות האופניים המשקפות יש את סימני החץ של זוהר הלילה, כדי לכוון את הרכבים הגדולים האחרים ולהראות את מיקומו של רוכב האופניים על הכביש.

7. כפפות רכיבה על אופניים ג’ל:

ריפוד הוא אמנם כפפת רכיבה על אופניים כדי להימנע מפגיעה ברקמות ובשרירים בכפות הידיים והעצבים, אך קצף הג’ל בכפפות אלו נמנע מדחיסות עצבים ומזעזעים. אלה מתאימים ביותר לנשים שאינן מסוגלות לשאת את הלחץ הכבד ולחפש רכות בזמן רכיבה על אופניים.

8. כפפות אופניים סרוגות:

כפפות רכיבה על אופניים הן הטובות ביותר מעור, אך גם הצורה הסרוגה היא נכס לצמרמורות החורף. הם בהירים, צמריים ובעלי אחיזה טובה כאשר כף היד הופכת להזיע.

9. כפפות אופניים לחורף פורזה:

הכפפות עמידות בפני מים בעלות עדינות בד Strata plus המאפשרות לה לשאת כל סוג של רוח ולחץ מים. הם רכים ונראים יוקרתיים כשהם מתנהלים נכון.