9 עיצובים פופולריים תכשיטי זהב עתיקים בהודו

זהב הוא אחת המתכות הנדירות ביותר והיקרות ביותר. כ- 50% מהזהב שנחפר משמש בצורת תכשיטים. הוא מסגסוגת עם מתכות לשימוש בתכשיטים.

תכשיטים עתיקים מזהב היו בשימוש מאז ומתמיד. להלן כמה מעיצובי תכשיטי הזהב העתיקים האחרונים.

עיצובים עתיקים של תכשיטי זהב:

1. צ’וקר זהב עתיק:

צ'וקר זהב עתיק

חונקים חזרו לאופנה. בימים אלה הפכו חונקי הזהב גם לפופולריים. צ’וקר הזהב העתיק הזה פשוט מושלם. זה מסתובב לך בצורה מושלמת על הצוואר ונראה טוב על סרסאות. צמידים תואמים ישלימו את המראה. זה לא כבד מדי, כך שזה יראה טוב גם על נשים צעירות.

2. תכשיטי זהב עתיק זהב הודי:

תכשיטי צמידים מהודו מזהב עתיק

צמידי זהב אלה, הידועים גם בשם קאדה, פופולריים מאוד בקרב האינדיאנים. אם יש להם את ההתאמה המושלמת על הידיים שלך, הם נראים נפלאים. העיצוב המורכב על הצמידים גורם למראה יוקרתי. אלה הם אחד מתכשיטי הזהב העתיקים ההודים הטובים ביותר.

3. שרשרת טבעת אף עתיקה לזהב:

שרשרת טבעת אף עתיקה לזהב

שרשרת טבעת אף, הידועה בשם האינדה ‘על ידי ההודים, נלבשת על ידי הכלה ביום חתונתה. הנאטה הזו קלה ונוחה, ויחד עם זאת נותנת מראה כבד בשל שלוש השלשלאות המחוברות אליה. הוא מעוצב להפליא, והוא עיצוב תכשיטי הזהב העתיק האחרון.

4. ג’ומקה עתיקה לנשים:

ג'ומקה עתיקה לנשים

ג’ומקה הוא סוג מיוחד של עגילים הודים שהם עגולים ותלויים מהאוזניים. הם נראים ממש קלאסיים כי הם משפרים את יופיים של האוזניים. אלה הם תכשיטי זהב עתיקים שהם גדולים מהעגילים הרגילים ונראים יפים במיוחד כשהם נלבשים על סאריות או גגרות..

5. תליון טווס עתיק מסורתי:

תליון טווס עתיק מסורתי

זהו אחד העיצובים העתיקים ביותר לתכשיטי זהב. שני הטווסים הפונים כלפי חוץ נראים יפים המחוברים לאבנים בשלשלאות שונות. התליון המשתלשל במרכז משלים את המראה. לתליון כולו מראה עשיר וכבד. ניתן לחבר אותו לשרשרת זהב וללבוש על לבוש מסורתי.

6. תכשיטי עגילי זהב ופנינה:

תכשיטי עגילי זהב ופנינים

העגילים המשתלשלים היפים האלה הם ייחודיים במינם. יש להם חתיך המחובר למיתרי זהב הנושאים פנינים. הפנינים הגדולות בתחתית מסיימות את המראה וגורמות לסט להיראות קלאסי. ניתן להתאים עגילים אלה גם ללבוש מערבי, כמו שמלת ערב. אלה הם מעיצובי תכשיטי הזהב העתיקים בהודו.

7. צמיד זהב עתיק:

צמיד זהב עתיק

צמיד חרוזי זהב וטורקיז רב גדילי זה הוא אחד מתכשיטי הזהב העתיקים האחרונים. זה משהו שונה מהרגיל, מכיוון שהוא נותן לזהב משמעות חדשה לגמרי. לצמיד מספר חוטי זהב עם חרוזי טורקיז משובצים במרווחים. ניתן לענוד תכשיטים עתיקים מזהב זהב על בגדים מערביים והודיים.

8. זהב עתיק מאנג טיקה:

זהב עתיק מאנג טיקה

מאנג טיקה הוא תכשיט עתיק הודי שהכלות עונדות על מצחן בחתונתן. מאנג טיקה זה פשוט וללא רבב. הוא קל, שהוא הקריטריונים החשובים ביותר לתכשיטים, ועדיין נותן מראה כבד.

9. סט תכשיטי זהב עתיק:

סט תכשיטי זהב עתיק

סט זה של שרשרת וזוג עגילים פשוט יפה. יש לו תליון זהב עם אודם באמצע. ניתן ללבוש אותו עם סאריות אדומות תואמות וייתן את מראה המסיבה המלא.

ישנן הרבה אפשרויות לעיצובים עתיקים של תכשיטי זהב בימינו לבחירה. לכל מי שאוהב תכשיטים יהיה ארון בגדים שלם ללא זהב. יתר על כן, הם השקעה נחמדה.