15 עיצובי תכשיטי היהלומים האמריקאים האחרונים

תכשיטי יהלומים אמריקאים נפוצים מאוד ואופנתיים מאוד. מכיוון שיש לו את השם יהלומים אך הם אינם יהלומים אמיתיים, זהו תחליף מסונתז של יהלומים. יש לו מראה דומה של היהלומים האמיתיים אך הם אינם האמיתיים.

תכשיטי יהלומים אמריקאים

מכיוון שיהלומים יקרים מאוד והם בצד היקר אך היהלומים האמריקאים לא יקרים ולכל אחד יכולים להיות תכשיטים יפים. ניתן להטביע את תכשיטי היהלומים האמריקאים על כל מתכות כגון זהב, כסף, פלדה או נחושת וניתן לעצב קישוטים יפים.

סוגים שונים של עיצובים תכשיטים עם יהלומים אמריקאים:

הנה בואו לראות כמה עיצובים יפים של תכשיטים מעוצבים ביהלומים אמריקאים.

1. שרשרת יהלום אמריקאית מבוססת כסף:

שרשרת יהלום אמריקאית מבוססת כסף

מכיוון שניתן היה להדביק יהלומים אמריקאים על כל מתכת, ניתן להשיג שרשרת יפהפייה עשויה כסף. מכיוון שרשרת זו בעלת מראה כבד היא מעניקה לך מראה מלכותי ויוקרתי. סוג זה של שרשרת תכשיטי יהלומים אמריקאים הוא בחירה מושלמת בחתונות, כמו גם בחירה טובה למסיבות וגורמת לך להיראות אלגנטית ובלעדית..

2. עגילים יהלומים אמריקאים לבנות:

עגילי יהלומים אמריקאים לבנות

עגילים הם הקישוט הנפוץ ביותר בקרב נשים והוא נלבש גם על בסיס יומי. עגילים יהלומים אמריקאים יכולים להיות אופציה מושלמת של עגילים מכיוון שהמראה הבוהק שלו מושך כל עין. ניתן להשיג עגילים יהלומים אמריקאים בזנים עצומים כמו חתיכים, משתלשלים וכו ‘ותוכלו לבחור בהתאם לסגנון שלכם.

3. שרשרת יהלום אמריקאית כבדה באודם ופנינים:

שרשרת יהלומים אמריקאית כבדה באודם ופנינים

כאן מגיעה שרשרת יהלומים אמריקאית יוצאת דופן בעלת אודם ופנינים, ובכך גורמת למחרוזת להיראות מושכת ואקסקלוסיבית יותר. מעצם לבישת היצירה המהממת הזו אין צורך ללבוש קישוטי נמלים נוספים. המראה פנטסטי ושלם.

4. טבעות יהלום אמריקאיות לנשים:

טבעות יהלום אמריקאיות לנשים

כאן מגיע שילוב יוצא דופן של יהלומים שחורים ולבנים מהם מתוכננת הטבעת. עיצוב הטבעת הזו הוא ייחודי וייחודי ובכך מעניק מראה מלכותי ויוקרתי לאצבעות הלובשות. דרך מושלמת להתהדר באצבעות מצוירות מטופחות לנשים.

5. צמידי רודיום כסופים עם יהלומים אמריקאים:

צמידי רודיום כסופים עם יהלומים אמריקאים

צמידים נראים מסוגננים מאוד על פרק כף היד ומעניקים לאדם מראה אופנתי.סוגים אלה של צמידים ניתן לענוד על בסיס יומי והוא גם לבוש רשמי טוב. זה נראה חכם בכל סוג של תלבושות ומעניק יתרון נוסף לאופנה ולסגנון שלך.

6. צמידים מעוצבים ביהלומים אמריקאים:

צמידים מעוצבים ביהלומים אמריקאים

צמיד הוא התכשיט החשוב ביותר של נקבות בארגז התכשיטים שלהן. לפיכך נקבות מודעות מאוד לעיצוב הצבעים והדפוס כפי שצריך להתאים לאאוטפיט ולסגנון שלהן. כך שהצמידים האמריקאים המעוצבים הללו מושלמים מכיוון שהם יכולים להתאים לכל תלבושת ואירוע ובכך להעניק מראה בלעדי לידיים.

7. סט מעצב יהלומים אמריקאי פשוט:

סט מעצב יהלומים אמריקאי פשוט

סטים פשוטים גם נראים פנטסטיים אם הם נלבשים עם לבוש מושלם, מקום. מראה פשוט תמיד מקסים ונעים. למרות שמערכות היהלומים האמריקאיות האלה פשוטות אך מעניקות לך מראה שלם של הטיפוח שלך ובכך גורמות לך להיראות שונה בהמון.

8. עיצוב היהלומים האמריקאים Manglasutra:

עיצוב היהלומים האמריקאי Manglasutra

על פי התרבות ההינדית ההודית מנגלסוטרה היא קישוט שחובה לאשה נשואה ללבוש כסמל לכך שהנקבה נשואה. שרשרת משובחת זו עשויה מחרוזים לבנים וזהובים, יחד עם תליון היהלום האמריקאי היפה המחובר ובכך גורם למחרוזת להיראות בלעדית..

9. טבעות יהלום אמריקאיות לגברים:

טבעות יהלום אמריקאיות לגברים

גברים דואגים מאוד למראה שלהם ומעריצים לענוד תכשיטים שגורמים להם להיראות מגניבים וטרנדיים. אז טבעות תכשיטי יהלומים אמריקאיות הן הטבעת המושלמת עבורן מכיוון שהן נראות פשוט וגורמות לגברים להיראות מסוגננים ואופנתיים. ניתן להשיג את הטבעות גם בעיצובים ודוגמאות שונות.

10. אלפבית Love Locket עם יהלומים אמריקאים:

אלפבית Love Locket עם יהלומים אמריקאים

כמה נערות צעירות מעריכות לענוד תליונים הנושאים את האות הראשונה בשמם. תליון זה הוא הבחירה המושלמת לצעירים מכיוון שמזהה האלפבית כתוב בזהב צהוב והיהלומים האמריקאים משובצים בשולי התליון. צעירים יכולים ללבוש אותם על בסיס יומי יכול ליצור רושם מול חבריהם.

11. תליון תכשיטי יהלום אמריקאי בצורת נשר לגברים:

תליון תכשיטי יהלום אמריקאי בעיצוב נשר לגברים

כמו הנשר מסמל הגנה, גבריות, כוח האיכויות הדומות אשר זכר מעכב. כך שתליוני יהלום אמריקני נשר הם הקישוט הנפוץ והאהוב ביותר. בתליון זה גוף הנשר עשוי זהב ובכנפיים יהלומים אמריקאים משובצים ובכך מעניקים לתליון מראה בולט..

12. סט קונדאן מסורתי בסגנון טווס יהלומים:

סט קונדאן מסורתי בסגנון טווס יהלומים

סט מורכב משרשרת וזוג עגילים תואמים המעניקים לך מראה שלם. סטים בצורת טווס הם סט מסורתי שנלבש מאז עשרות שנים. בזמן המודרני גם ערכת הטווס עדיין מבוקשת בקרב שכבות הגיל מכיוון שהיא מעניקה לך מראה מסורתי וגם מודרני..

13. שרשרת יהלומים אמריקאית פשוטה לבנות:

שרשרת יהלומים אמריקאית פשוטה לבנות

מכיוון שפשוט הוא תמיד אלגנטי, ניתן ללכוד את קרני הנוצץ של היהלומים האמריקאים במחרוזת פשוטה זו. נראה שהשרשרת פשוטה מאוד אך יפה מאוד למראה. ניתן לענוד את השרשרת בפונקציות קטנות וניתן ללבוש אותה גם בפגישות רשמיות ובכך לתת לך מראה פשוט אך אלגנטי.

14. צמיד יהלומים אמריקאי לגברים עם רודרקשה:

צמיד יהלומים אמריקאי לגברים עם רודרקשה

כאן מגיע צמיד לגברים המעוצב ביהלומים אמריקאים ובמרכזו “OM” מובלט המעניק מראה בלעדי לפרק כף היד על גברים. רודרקשה, פנינים עוצמתיות משובצות בצד הצמיד וניתן ללבוש אותן על כל תלבושת שנוחה להן..

15. תליוני גאנשה עם יהלומים אמריקאים:

תליוני גאנשה עם יהלומים אמריקאים

תליונים בסגנון גאנשה נפוצים מאוד ויפים להסתכל עליהם. זהו תליון בלעדי עשוי יהלומים אמריקאים שניתן לתלות אותו גם על ידי גברים ונשים. הוא מגיע בדוגמאות ובגדלים שונים ותוכל לבחור אותו בהתאם לאמונתך.

עיצובים של תכשיטי יהלומים אמריקאים מאוד יפים ומושכים למראה ותוכלו להתאהב בתכשיטים האלה. מכיוון שהתכשיטים האלה אינם בצד יקר, כך שכולם חייבים להכיל אותם באוסף, מכיוון שהם אפילו מעניקים לך מראה נוצץ ואלגנטי. אתה יכול לקבל דוגמאות שונות של צורות ועיצוב של קישוטי יהלומים אמריקאים, אתה יכול לבחור לפי בחירתך ולסמן רושם מול החברים והקולגה שלך.

מקורות תמונות: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.