15 עיצובים תכשיטי יהלומים כחולים אחרונים ופופולריים

כפי שנאמר כי יהלום הוא אבן יקרה אשר אמורה להיות איתך לנצח והיא גם אופנה אף פעם לא מיושנת. היהלומים זמינים גם בצבעים שונים כמו כחול, צהוב וחום וכו ‘. אבל של יהלומים כחולים מאוחרים יש ביקוש בגלל המראה המפואר שלה וגם סיבה סמלית חזקה. יהלומים כחולים קשורים קשר הדוק לתשוקה ואנרגיה וסבורים כי אבן יקרה זו משפרת את מערכת היחסים, מגבירה את הכוח הפנימי ללובש..

תכשיטי יהלום כחול

עיצובים של תכשיטי יהלום כחול:

לצבע הכחול יש גם משמעות מקראית המתארת ​​חסד שמימי ללובש היהלום המדהים הזה. הנה בואו לראות כמה עיצובים מובילים של תכשיטי יהלומים כחולים.

1. שרשרת יהלום כחולה בצורת לב:

שרשרת יהלום כחולה בצורת לב

מכיוון שרשרת נותנת מראה שלם למראה האישה ואם השרשרת עשויה יהלום כחול המעוצב בצורת לב, התוצאה תהיה תכשיט מופלא. ניתן לענוד את השרשרת בכל אירוע וחליפה לכל סוג תלבושת שאתה אוהב. זה נראה אלגנטי מאוד על הצוואר ומכאן שנותן לך מראה מרהיב.

2. עיצוב צמיד יהלום כחול:

עיצוב צמיד יהלום כחול

צמידים הם קישוט אופנה בעידן של היום לכולם. הוא מאוד פופולרי גם בקרב כל שכבות הגיל ואם הצמיד עשוי יהלום כחול אז שום דבר לא יכול להתאים לזה. הצמידים עומדים בפני עצמם לכל פונקציה וגורמים לך להיראות מהמם. צמיד מסוג זה יכול להיות מתנה ייחודית גם לאהובך.

3. טבעת נישואין כחול יהלום:

טבעת נישואין כחול יהלום

טבעות הן הקישוט החשוב ביותר בקופסת התכשיטים של אישה, ואם הטבעת עשויה יהלום כחול היא הופכת להיות יקרה יותר וקרובה ללב. טבעות היהלום הכחולות זמינות בדוגמאות ועיצובים שונים. זה יכול להיות אפילו מטורף אם מתכות שונות על פי בחירתך וגודל הכיס שלך כאשר היהלום הכחול דוקר את כיסיך בכבדות.

4. עגילי יהלום בצורת כחול בצורת עלה:

עגילי יהלום כחולים בצורת עלה

העגילים הם התכשיט הגלוי ביותר והוא הופך להיות התכשיט האופנתי ביותר עבור גברים ונשים כאחד. עגיל זה מעוצב בצורת עלה שעליו משובצים יהלומים לבנים קטנים ובמרכזו מוטבע יהלום רמז גדול כדי להגדיל את מראה הלובש וגם את התכשיט. סוג זה של עגילים מושלם בהחלט ללבוש גם במסיבות וגם בחתונות.

5. שרשרת יהלום כחולה כבדה לכלה עם פנינים:

שרשרת יהלום כחולה כבדה לכלה עם פנינים

מכיוון שהחתונה היא היום המשמח ביותר בחייה של כלה, היא רוצה לענוד את התכשיט הבלעדי והרגיל ביותר בעולם. שרשרת היהלום הכחולה עם פנינים מובלטות היא השרשרת המושלמת עבורה כדי להפוך אותה לאדם היפה ביותר של היום ולגרום לה להיראות מרהיבה בעיני אהובה.

6. יהלום כחול ירח שמים ושרשרת כוכבים:

כחול יהלום ירח שמיים ושרשרת כוכבים

הירח השמימי ושרשרת עיצוב הכוכבים הוא עיצוב פופולרי מאוד בשרשרת. ישנן מספר משמעות של עיצוב זה ואנשים מפרשים אותו על פי המיתוס והדמיון שלהם. נראה שרשרת מסוג זה היא אקסקלוסיבית מאוד ויכולה ללבוש יפה בכל מקום ובכל נקודת זמן שתרצה.

7. טבעת נישואין כחול יהלום:

טבעת נישואין כחול יהלום

מכיוון שהחתונה היא אירוע מאוד משמח ומיוחד בכל אחד מהחיים, באופן דומה הוא גם צריך לצלצל להיות מיוחד מאוד ומעורר נפש. למטרה זו טבעת יהלום כחולה יקרה היא טבעת מושלמת מכיוון שהצבע הכחול מייצג מערכת יחסים מעצימה ויותר יהלום נועד להיות איתך לנצח.

8. צמיד יהלום כחול לגבר:

צמיד יהלום כחול לגבר נירוסטה

גברים מאוד מיוחדים לגבי הלבוש והחפצים שלהם, הם בוחרים את הקישוט המתאים לאישיותם. אז צמיד יהלום כחול זה עשוי נירוסטה הוא האפשרות הנכונה שכן צמיד זה מתאים לפרק כף היד של כל גברים. הוא נראה פשוט מאוד אך היהלומים הכחולים המעצימים והנוצצים גורמים לו להיראות צמיד מדהים שניתן ללבוש גם על בסיס יומי..

9. תליונים כחולים בצורת צלב:

תליונים כחולים בצורת צלב

תליונים כחולים בצורת צלב הם צורה נפוצה מאוד בתליונים והיא אף מתארת ​​את הפרסונה הרוחנית של אדם. סוגים אלה של תליונים ניתנים ללבוש על ידי גברים ונשים כאחד מדי יום מכיוון ששום דבר לא יכול להשתבש ביהלומים. התליון מעוצב להפליא במקום בו בולטות יהלומים כחולים בקצוות ויהלומים כחולים יוצרים צורת צלב ובכך נותנים לו מראה מדהים.

10. טבעות אירוסין כחולות יהלום לגברים:

טבעות אירוסין Blue Diamond לגברים

טבעות הן הקישוט החשוב ביותר באביזרי הגברים מכיוון שהוא מציג את סגנונו וגורם לו להיראות אופנתי. טבעת היהלום הכחול בעיטור בלעדי כמו בטבעות אלה יהלומים קטנים לבנים משובצים בכל הטבעת ויהלום כחול נוצץ בצורת ריבוע מוטבע במרכז הטבעת ובכך משפר את מראה האצבע הלובשת..

11. עגיל ארוך ביהלומים כחולים:

עגיל ארוך ביהלומים כחולים

נערות ונשים צעירות מקפידות מאוד על העגילים שלהן וזה צריך להתאים גם לתלבושות שלהן. אם העגילים מעט ארוכים זה אפילו מושך את תשומת הלב של האדם שמולך. אם העגילים עשויים יהלומים כחולים אז מה יכול להיות מיוחד יותר מזה. ניתן ללבוש סוג זה של עגילים גם כתלבושת משרדית טובה.

12. שרשרת פרפר יהלום כחול מעוצבת:

שרשרת פרפר יהלום כחול מעוצבת

השרשרת בעלת צורת פרפר מושכת עיניים מאוד. יתר על כן, אם הוא מעוטר ביהלומים כחולים ולבנים הוא נראה יפה יותר ומקסים. האפקט הנוצץ של היהלומים יכול להשאיר אנשים פעורי פה ולובש השרשרת הזו יהיה עמוס במחמאות.

13. טבעת אירוסין יהלום כחול בזהב צהוב:

טבעת אירוסין יהלום כחול בזהב צהוב

טבעות אירוסין הן טבעת מיוחדת מאוד הן לילדה והן לילד שכן שתיהן מתחילות מסע חדש בחייהן. אז מה יהיה יותר טוב ומזל אז טבעת יהלום כחולה משובצת בזהב צהוב. השילוב הזה של כחול עם צהוב הוא משהו מאוד ייחודי ומושך כל עין גם קישוט מיוחד לאירוע מיוחד.

14. תליון יהלום כחול דרדס מצויר לילדים:

תליון יהלום כחול דרדס מצויר לילדים

כאשר הזקנים כל כך מקפידים על לולאותיהם, מדוע ילדים צריכים להישאר מאחור. הנה באים יהלום כחול תליוני דרדס דמויות מצוירות כדי לשפר את מראהם לגרום להם אפילו להיראות חכמים ואופנתיים כמו זקניהם.

15. תליון יהלום זעיר בצב כחול:

תליון יהלום כחול צב זעיר

כאשר הצב מסמל כוח, יצירתיות וסיבולת אנשים מאפיינים דומים אוהבים ללבוש צב זעיר כשרשרת כפי שהיא מייצגת את המאפיין שלהם. תליונים אלה נראים מרשימים מאוד וגורמים לך להיראות שונה בקהל ואף הוא תכשיט חכם.

התכשיטים של יהלום כחול הם בלעדיים והופכים פופולריים מאוד בגלל המראה והסגנון המושכים. נראה שתכשיטי היהלום הכחול אופנתיים מאוד ויש בהם נגיעה מודרנית. זו הסיבה לכך שזוגות צעירים מחליטים את טבעות האירוסין או נישואיהם שיעשו יהלומים כחולים מכיוון שזה משפר את המראה שלהם ומוסיף קסם גם למערכת היחסים שלהם. הוא נראה מרהיב ביותר והוא שם נרדף לשפע ומעלה מהרגיל.