9 דגמים אופנתיים של תיקי קיפלינג לגברים ולנשים

קיפלינג, מותג אופנה שיש לו את הקולקציה המצטיינת שלו בתיקי יד, תיקי גב, מזוודות, ארנקים, ארנקים, תיקי שליח, אביזרי נסיעות, תיקי בית ספר, תיקי אופנה ועוד. האוספים הפנטסטיים שהציג המותג Kipling זמינים מאז 1987 והם חלק מתאגיד VF מאז 2004. נמצא בשנת 1987 באנטוורפן, בלגיה הוא מותג מפורסם בעולם כיום.

קיפלינג, המזוהה עם בד הניילון המקומט והרוכסן עם קוף חמוד תלוי, הפך למותג חם בשקיות. הקוף התלוי עם כל שקיות קיפלינג הוא כמובן סמל המותג, הוא מגיע מהיצירה המפורסמת של ספר הג’ונגל של רודי קיפלינג. אפילו יש לא רק קוף אחד אבל לא פחות מ -425 קופים כולם נקראים על שם העובד מכל רחבי הגלובוס.

שקיות קיפלינג

סוגים שונים של תיקי קיפלינג בהודו:

כאן אנו מציגים 9 תיקי קיפלינג היפים ביותר יחד עם תמונות בדגמים ובגדלים שונים.

1. תיק קיפלינג אופנה:

תיק קיפלינג אופנתי

תיק קניות חד צדדי אופנתי הוא חובה לכל הנשים. תיק קניות אופנתי של קיפלינג בצבעים נראה מקסים כאשר יוצאים לרכישה. תיקי קיפלינג כתפיים תלויים בצד הוא כזה שאמור בהחלט להיות בארון הבגדים.

2. חזרה לבית הספר תיק קיפלינג:

חזרה לבית הספר תיק קיפלינג

לתיקי קיפלינג יש מגוון טוב מאוד בתיקי גב לבית הספר; המבנה המצויר נראה מדהים עם בנות וילדי בית ספר. המגוון הקיים בתיקי קיפלינג בחזרה לבית הספר נראה מקסים עם רוכסני מפתח הקוף.

3. תיק מותניים מרובה Kipling:

תיק מותניים מרובה

כיסים מרובים תיקי קיפלינג מבוקשים מאוד לאלה שיוצאים לעבודה. אביזרים שגרתיים נמצאים בכיס מושלם בתיקי המותניים המרובים של קיפלינג. גברים ונשים עובדים חובבי כיף בהחלט יהיו בתיק רוכסן עם קוף מצחיק למראה כדי ליהנות מהנאה בחיי העבודה השגרתיים..

4. תיקי קיפלינג לבנות:

תיקי קיפלינג לבנות

תיקי קיפלינג במגוון צבעים ועיצובים בעלי רצועות וכיסים אטרקטיביים נראים אופנתיים מאוד על אנשים עובדים. תיק יד אפור קלאסי עם אורח חיים שגרתי נותן מגע של עשירות ואטרקטיביות.

5. תיק קיפלינג לטיול דרך קצרה:

תיק קיפלינג לטייל דרך

לתיקי קיפלינג לנסיעות קצרות יש תכונות ייחודיות לייצורם. הידיות הקלות, הרוכסנים והכיסים הגדולים השונים ארוזים בקלות ומרווחים לסיור קצר בצורה מסוגננת. בדרך כלל ניתן לפתור נסיעה עם מזוודות נוספות ולשמור אותן בקלות בשקיות קיפלינג להפוך את הסיור למרגיע.

6. תיקי קיפלינג לטיולים בחוץ:

תיקי קיפלינג לטיולים בחוץ

לתיקי נסיעות של קיפלינג יש גם סכום גדול של זנים בעיצובים והתמחויות. תיקי נשיאה, תיקי מזוודות עם גלגלי נסיעה נוסעים בקלות בנסיעה ארוכה. גם תיקים קטנים עם ידיות קלות נראים מסוגננים ומושכים.

7. תיק קיפלינג מעור:

תיק קיפלינג מעור

תיקי עור Kipling לנשים בעלי תכונות ועיצובים מובחנים למראה. חומר עור קטן ונוח עם רוכסן עם תלוש הקוף החתימה נותן תדמית ממותגת.

8. תיק כושר קיפלינג:

תיק כושר קיפלינג

תיקי כושר Kipling עם חומר מקומט אטרקטיבי וכיסים עם רוכסן מכילים כיסים מיוחדים לכל אביזר הדרוש בחדר הכושר. לתיקי נשים לנשים ולתיקי כושר לגברים יש תכונות שונות לפי דרישה.

9. תיק תינוקות חדש של קיפלינג:

תיק תינוקות חדש של קיפלינג

עם שינוי הדרישות ואהבות של אנשים בכל רחבי העולם, העיצובים של תיקי קיפלינג חדשים בעלי צבעים יפים ועיצובים מסוגננים שגורמים לתיקים להיראות מדהימים יותר.

לתיקי קיפלינג יש תכונות שונות גם עם תיקי בית ספר ותיקי נסיעות. החלק החיצוני היפה של התיקים אטרקטיבי ומושך את העין, מותיר אחריו השפעה ייחודית. מספר כיסי מעצבים מסייעים גם במתקן האחסון. חומר שונה המשמש לייצור מעניק גם מראה ועמידות מדהימים. מבד הניילון המקומט ומחזיק המפתחות של קוף הרוכסן הם בעלי המראה הייחודי שלו.

לא רק לתיקים, אלא גם לתיקי גב, תיקים, ארנקים ותיקי גב, יש השפעה מובהקת על הצופים. תיקי הגב האיכותיים ידועים בסיורים הרפתקניים.