9 תיקי נשי בד הודי אופנתיים בעיצובים שונים

מאז המודעות לאיך שהסביבה שלנו מזוהמת, אנשים בוחרים בשקיות ידידותיות יותר לסביבה כמו יוטה, בד, נייר ובד. שקית הבד היא הטובה ביותר מבין האפשרויות. תיק הבד נקרא גם ‘תיק לכל החיים’. הם בהירים, רעננים וקלילים. בשמו, הוא עשוי מבד. אתה יכול להכין את זה בעצמך על ידי תפירה. רבות מהחנויות נותנות בו את מוצריהן.

שקיות נשיות בד הודי אופנתי בעיצובים שונים

שקיות נשיאה ידידותיות לסביבה על ידי שימוש בבד:

כאן אנו מספקים 9 שקיות בד הודיות הטובות ביותר עם תמונות ויוצרים תיק חדש ומסוגנן משלכם בעבודת יד, צביעת עניבה או רקמתו. הוסף צבע לחייך בעזרת שקיות הבד היפות האלה.

1. שקית בד עניבה צבעונית:

תיק בד עניבה צבעוני

שים ספין חדש לשקית הבד הרגילה שלך על ידי עניבה מתה. זוהי טכניקה ישנה מאוד. דפוסים מתקבלים על ידי בד מתפתל, קפל ומתפורר. הם עשויים צבעוניים ובהירים מאוד. זה מושלם לטיול חוף.

2. תיק בד צבוע ביד:

תיק בד צבוע ביד

תיק בד צבוע ביד נצבע ביד. רובם מותאמים אישית. הם מיוחדים מאוד בשל ייחודם. זה ימשוך את כל תשומת הלב.

3. תיקי בד רקומים:

תיקי בד רקומים

בשקית בד רקומה יש רקמה. יש עליו מראה וחרוזים. זה מוסיף נופך רענן לתלבושות הערב שלך. אתה יכול להשתמש בו לשימוש יומיומי.

4. תיקי בד לנשים:

תיקי בד לנשים

תיק בד הוא שקית בד קצרה עם ידית כפולה. הוא נפתח בחלקו העליון שנפתח לתוך התא הראשי. זה רעב מאוד. אתה יכול להשתמש בה עם שמלת ערב פלרטטנית או עם הג’ינס הנוח שלך. זהו סגנון נטול טעויות.

5. תיקי בד לנובין:

תיקי בד לנשים

תיק בד נווד הוא תיק כתף גדול, בעל גוף רך היוצר עקומה בין שתי רצועות קצה. הוא מגיע בצבעים ופרטים רבים. זה נוח ומסוגנן. זהו סגנון פשוט ומתוחכם. אתה יכול לשאת אותו לעבודה או לסוף שבוע.

6. תיקי בד לשליח לנוער:

תיקי בד לשליח לנוער

תיק בד שליח הוא גם תיק קלע או שקית רצועה אחת. הוא שימש אותו אנשי שליחויות, ומכאן השם. הוא משמש כעת על ידי סטודנטים ואנשים הנמצאים בדרכים. לפעמים הוא מספיק גדול בכדי לשאת מחשב נייד. זה יכול לשמש גם לעבודה.

7. תיק בד גדול מדי:

תיק בד גדול מדי

תיקים גדולים הם הסגנון הטרנדי החדש. הם עשויים מחומרים רבים; הבד הוא אחד האהובים. הם ענקיים ומרווחים מאוד. זה מאוד מסוגנן ויוצא. בדרך כלל יש להם חתיכים ויהלומים. הם יכולים להיות גם זוהרים מאוד.

8. תיק בד לאריזה:

תיק בד לאריזה

חבילות גב הן בדרך כלל שתי תיקי כתפיים, שנושאים על ידי התלמידים בעיקר. הם עשויים מחומרים סינתטיים לרוב, אך בשל מודעות לסביבה, הבד היה מועדף בקרב רבים. הם אופנתיים וצבעוניים. הוא מגיע בכל צורה, צבע והדפסים. נשים רבות מעדיפות את זה לנסיעות ארוכות, במיוחד אמהות חד הוריות צעירות.

9. תיק בד לכרית מטען:

תיק בד לכרית מטען

שקית בד כפפה היא שקית יוניסקס. יש לו שתי רצועות שבדרך כלל נשרפות כדי להוסיף כוח נוסף. בדרך כלל הוא בהיר וצבעוני. הם די מגמה אצל גברים. הם משמשים במיוחד לחדר כושר ולנסיעות.

אם אתה איש איכות הסביבה או לא, תיק בד הוא הסגנון החדש הקרוב. אתה יכול להכין אותו בעצמך או לקנות אותו מחנות. אמא ההודית שלנו הייתה יוצאת מהחולצות והשמלות הישנות שלנו. זו הסיבה שהם ניתנים לשימוש חוזר. זהו המוצר החדש לסביבה בעיר ואני בטוח שכולם יאהבו אותו.