25 תיקי הנסיעה הקלים הטובים ביותר למטען בהודו

תיקי נסיעות מוגדרים כתיק קטן כערך עשוי בדרך כלל מעור או כל משטח קשיח בעל צורה ויכול לשאת בגדים ופריטים נחוצים אחרים לנסיעות. תיק נסיעות חייב להיות תיק קל לנשיאה ולתחזוקה. הוא צריך להיות מעוצב בצורה מושלמת ואמור להיות בעל שטח עצום לאחסון המאמרים בזמן נסיעה. זה צריך להיות קל משקל ולהבדיל בקלות משקיות אחרות לפי צבע או עיצוב.

תיקי הנסיעה הקלים הטובים ביותר למטען בהודו

סוגים שונים של תיקי טיול לגברים ולנשים:

כיום אתה מקבל סוגים רבים ושונים של תיקי נסיעות ותוכל לתפוס אחד בהתאם לתוכניות הטיול שלך. בואו נסתכל על 25 עיצובי תיקי הנסיעות היפים ביותר בהודו במידות גדולות וקטנות.

1. תיק נסיעות מעור וינטאג ‘:

תיק נסיעות מעור וינטאג '

כפי שהשם מרמז זהו סוג וינטאג ‘של תיק נסיעות מעור המשמש גברים ונשים כאחד. העור המשמש בתיק נסיעות זה הינו באיכות גבוהה ובעל ברק נהדר בכל התיק. תיק נסיעות מסוג זה יכול לשמש לטיולי לילה או סוף שבוע קטנים, שכן שני ארונות לאחסון הפריטים עם רוכסן בחלקו העליון. יש לו רצועת עור ארוכה הניתנת לנשיאה על הכתף.

2. תיק נסיעות קטן עם גלגלים:

תיק נסיעות קטן עם גלגלים

תיקים מסוג זה נוחים מאוד לנשיאה ומרווחים מאוד. למרות שהוא נראה קטן, יש לו מספר ארונות לאחסון. לתיק יש כמה כיסים ואפילו תווית מזוודות פירושה שאין לך מה לדאוג לאבד את התיק בזמן הנסיעה. יש לו עגלה וגלגלים בתחתית ובכך מקל על הנשיאה.

3. תיק משטח קשיח:

תיק נסיעות על משטח קשיח

סוגים אלה של תיקי נסיעות גדולים הם אידיאליים אם אתה נוסע לטיול ארוך. השקיות עמידות למדי מכיוון שהן יכולות לעמוד בפני מים, קרעים ועמידות בפני שחיקה גם בניגוד לשקיות החומרים הרכים. סוגים אלה של תיקים קלים מאוד לטיפול ונשיאה מכיוון שיש להם עגלה וגלגל בתחתית. בתיק יש מספיק מקום לאחסון הפריטים והחפצים הנדרשים לנסיעות.

4. שקיות נסיעות צבעוניות:

שקי נסיעות צבעוניים

יש אנשים שאוהבים צבע ורוצים שהכל צריך להיות צבעוני ובהיר, אפילו תיקי הנסיעות שלהם. תיקי נסיעות צבעוניים מסוג זה הם אידיאליים מכיוון שהם מתאימים לטעמם ולאישיותם. תיק הנסיעות כולל גלגלים וניתן לשאת אותו בנוחות לכל מקום בו אתה נוסע. התיק בגודל הצעה ויש לו רוכסן לשמירה על הדברים. זהו תיק נסיעות מושלם אם אתה מתכנן לטייל למשך זמן ארוך יותר.

5. תיקי טיול קומפקטיים לגברים:

תיקי טיול קומפקטיים לגברים

גברים מעדיפים לשאת תיק נסיעות בעל אופי קומפקטי וכל פריטיהם בהכרח נשמרים במקום אחד. אז סוג זה של תיק נסיעות מושלם עבורם מכיוון שהוא קומפקטי באופיו. סוגים אלה של תיקים נראים מסוגננים מאוד וקלים לנשיאה. יש לו מספיק כיסים לאחסון דברים והחגורות רכות ואינן פוגעות בידיים בזמן הנשיאה.

6. תיקי נסיעות קטנים סגולים לנשים:

תיקי נסיעות קטנים סגולים לנשים

אם תכננת לנסוע יום או יומיים אז סוג זה של תיקי נסיעות קטנים נוח וקל לטיפול. התיק כולל שני רוכסנים איכותיים בכל תא. התיק בעל ידית נוחה לנשיאה ויש לו אזור אחסון טוב. סוגים אלה של תיקי נסיעות קטנים מושלמים לנשיאה לנשים בעת נסיעה למשך זמן קצר יותר.

7. תיקי טיול כתפיים קטנים לבנות:

תיקי טיול כתפיים קטנים לבנות

כאן מגיע תיק נסיעות אופנתי ואופנתי לקבוצת המתבגרים. סוג זה של תיק נסיעות כתפיים יכול לשאת נערות ונערים כאחד. תיק הנסיעות הקטן הזה טוב אם אתה מתכנן יום בילוי עם חבר או משפחה. הוא זמין במגוון רחב ובצבעים שונים ותוכל לבחור את האחד על פי בחירתך ואישיותך.

8. תיק טיולים לסוף שבוע לנשים:

תיק טיולים לסוף שבוע לנשים

חלק מהנשים או הבנות צריכות לנסוע לטיול סוף שבוע קצר למטרות עסקיות או טיול פנאי. אז תיק עור רחב בצבע שחור זה מושלם עבורם. התיק מכיל מספיק תאים לאחסון ויש לו ידית קטנה אם ברצונך לשאת בידיים. יש לו אפילו רצועה ארוכה המאפשרת לך לשאת אותם גם על הכתפיים ואפילו יש לו תג מטען למטרות בטיחות.

9. תיקי נסיעות חמודים על בנות לבנות:

תיקי נסיעות חמודים לגלגלים לילדות

עכשיו הבנות הצעירות של היום מעדיפות לקבל תיק נסיעות אחר בזמן הטיול. תיקי נסיעות מסוג זה אידיאליים עבורם מכיוון שהם נראים אטרקטיביים ומאוד מושכים את העיניים. על התיק הפרפר החמוד מוטבע ובעל עגלה ידנית וגלגלים לנשיאת התיק. התיק מכיל תכונה אחת נוספת הניתנת להרחבה, כלומר ניתן להרחיב את התיק עד שתצטרך לאחסן כמה דברים נוספים בזמן הנסיעה.

10. תיק נסיעות ספורטיבי:

תיק נסיעות ספורטיבי

יש אנשים שאוהבים ספורט ומעריצים לסחוב את חומרי הספורט והציוד שלהם גם בזמן נסיעה. אז תיק ספורט זה מושלם עבורם. התיק עשוי מחומר רך ויש לו שני תאים גדולים לאחסון. הוא זמין בצורות וגדלים שונים ותוכלו לתפוס אחד לפי הצורך שלכם.

11. תיק נסיעות לגברים:

תיק נסיעות לגברים

כעת תיק הנסיעות של יום מבוקש מאוד ומוערך על ידי גברים כיוון שהוא קל מאוד במשקל וניתן לשאת אותו בקלות לכל מקום, וגם קל מאוד לתחזוקה. תיק הנסיעות מצוי בגדלים רבים הנעים מגדול ועד קטן ובעל שטח פנימי טוב וכיסים חיצוניים מגושמים הזמינים לאריזה.

12. תיקי נסיעות ירוקים של צבא ירוק לבנים:

תיקי נסיעות ירוקים של צבא ירוק לבנים

כמה נערים צעירים מעריצים את מראה הצבא ולכן התיק הזה בצבע ירוק צבאי. התיק בעל מראה מחוספס וקשוח ומספיק כיסים ושקיות לאחסון. יש לו חגורה רחבה מתכווננת לתלייה. סוג זה של תיק מושלם לנסיעות קצרות בלבד.

13. תיק נסיעות 3 שכבות:

תיק נסיעות 3 שכבות

תיקי נסיעות מסוג זה נוחים מאוד בזמן הנסיעה מכיוון שאתה מתאים אותם בהתאם למצבים. ניתן לקפל את התיק וניתן להקטין אותו, יש לך כמות קטנה של מטען וניתן לפתוח אותו לגודל מלא גם לשטח נוסף. תיק הנסיעות כולל גלגלים בתחתית המקל על הנשיאה. תיק זה אידיאלי לטרקים או לפיקניק עם חברים ובני משפחה.

14. תיקי טיולים מגניבים לבנים צעירים:

תיקי נסיעה מגניבים לבנים צעירים

הנה מגיע תיק נסיעות חכם לבנים צעירים מכיוון שהוא גורם להם להיראות מגניבים ומסוגננים. התיק מעוצב מחומר רך והפינה בעלת עור מעניקה לתיק מראה יוקרתי ואופנתי. לתיק שני תאים עם רוכסן איכותי מסביב וידית ריפוד, המאפשרת אחיזה יפה ומרגיעה לאחיזת התיק. בסך הכל מדובר בתיק מגניב לצעירים.

15. תיקי נסיעות לילדים:

תיקי ילדים

תיק נסיעות קטן וחמוד לילדים קטנים. תיק זה עשוי במיוחד מחומר תרמי וקל במיוחד לנשיאה. לתיק יש שטח פנימי טוב שבו ילדים יכולים לארוז את פריטיהם לנסיעות. כדי להוסיף יש לה גלגלים חלקים ומקל מתכוונן, מה שהופך אותו לקל לנשיאה ועל גבי ילדים, תמונת הדמות המצוירת האהובה היא למינציה, כך שהיא תיראה יותר משתלמת ומסוגננת.

16. תיקי ג’ינס לנשים:

תיקי ג'ינס לנשים

הנה מגיע תיק נסיעות חכם לנשים או נערות צעירות מבד ג’ינס ומעניק להן מראה מינימליסטי. תיקי הנסיעות האלה נראים מסוגננים מאוד ומעניקים לילדה מראה בלעדי בקרב ההמון. לתיק יש מקום פנימי טוב לשמירה על הדברים וחגורה מרופדת רכה הניתנת לתלייה על הכתפיים. יש לו כיסים קטנים פנימיים לשמירה על חפצי הערך.

17. תיק כתף לנסיעות לגברים:

תיק כתף לנסיעות לגברים

הנה מגיע תיק אופנתי ואופנתי בצבע חום כתף אחד לגברים או נערים צעירים. זה נראה מאוד מסוגנן וחכם כשהוא נישא על כתף אחת. התיק בגימור עור משובח ויש לו כמה כיסים לאחסון עם רוכסן בחלקו העליון להגנה. יש לו כיס לטלפון נייד שבו ניתן לשמור את הנייד בבטחה. התיק בעל מראה דק ונראה מדהים כאשר הוא נשא.

18. תיק נסיעות גדול עם שני גלגלים:

תיק נסיעות בגודל גדול עם שני גלגלים

לפעמים אתה מתכנן לנסוע למשך זמן ארוך יותר ואז סוג זה של תיק נסיעות גדול מתאים בנקודת הזמן הזו. התיק עשוי מחומרים רכים ויש לו כיסים עמוקים בחזית ובצדדים. התיק כולל עגלה עומדת ושני גלגלים בתחתית, מה שמקל על הנשיאה. הוא נפתח מלפנים ויש לו מרחב פנימי עצום לשמירה על המאמר הנדרש בזמן נסיעה.

19. תיקי טיולים של הלו קיטי לבנות צעירות:

תיקי נסיעות הלו קיטי לבנות צעירות

נערות צעירות אוהבות לשאת את תיק הנסיעות המשקף את תמונת הצעצוע האהוב עליהן, הלו קיטי. תיקי נסיעות אלה מעוצבים מחומר קל ובעלי רצועות דחיסה בתא הראשי לבטיחות. יש לו גלגל ועגלה שהופכים את הנשיאה לקלה וחלקה יותר.

20. תיקי תרמיל שחורים מזדמנים לנסיעות:

תיקי תרמיל שחורים מזדמנים לנסיעות

תיק הנסיעות השחור נראה נהדר כשהוא נשא ומעניק לילדה מראה מינימליסטי. הוא מעניק מראה קז’ואל ויש לו כמה שקיות לאחסון. בחזית נרתיק טלפון קטן תוכנן בו תוכל לשמור את הטלפון הנייד שלך ויש לו מקום אחסון עמוק בפנים.

21. תיק נסיעות מעור מסוגנן לנשים:

תיק נסיעות מעור מסוגנן לנשים

התיק מעוצב עם עור משובח ומעניק לתיק גימור מסודר וחלק מאוד בכל פינה. התיק עשוי בצבע אדום אך הוא זמין במגוון רחב, עיצובים וצבע ותוכל לבחור אותו לפי בחירתך וסגנונו. כדי להוסיף לנוחות יש לה חגורות כתף רחבות, כדי לחלק את המשקל באופן שווה בכל פינה. זה נראה מאוד מסוגנן על נשים ונותן פרסונה מושכת.

22. תיקי נסיעות ממותגים לנשים:

תיקי נסיעות ממותגים לנשים

כפי שנשים רבות מעריצות ומעריכות לשאת תיק תיק ממותג בלבד. עכשיו מותגים גדולים רבים מעצבים תיקי נסיעות וזה אפילו נראה יוקרתי כשהוא נשא. התיק בעל גימור מסודר וחלק ויש לו תג מטען אפילו. יש לו רוכסן איכותי בחלקו העליון ותא עמוק פנימי לאחסון. התיק הממותג מעניק לאישה מראה מינימליסטי.

23. תיק נסיעות קלע מסוגנן:

תיק נסיעות מסוגנן

לאחרונה תיקי הקלע הופכים פופולריים בקרב בנים ובנות כאחד, מכיוון שהם נראים אופנתיים ומסוגננים מאוד כשהם נשאים. הוא קטן בגודלו ומושלם לנשיאה שאתה מתכנן לטיולים קצרים. התיק בעל חגורת כתף רחבה מה שהופך אותו נוח לנשיאה.

24. תיק נסיעות גדול במשקל קל:

תיק נסיעות גדול במשקל קל

תיק זה עשוי מחומר קל מאוד והוא מכונה תיקי נייד במשקל קל. בתיק יש מספיק מקום בפנים לאחסון ויש בו רצועות דחיסה לשמירה על שלמות הדברים. יש לה עגלה וגלגלים שמקלים על נשיאת התיק ממקום למקום.

25. תיק נסיעות מעצב מפות העולם:

תיק נסיעות מעצב מפות העולם

עכשיו גם מעצבים גרמו לתיק הנסיעות להיראות אופנתי וחכם. בתיק יש דיוקן מפת העולם המעוצב בכל התיק מה שהופך אותו למראה בלעדי ומדהים. יש לו רוכסן איכותי בחלקו העליון לשמירה על הדברים ויש לו ידיות ריפוד לנשיאת התיק.

מתכננים טיול, ואז קבלו תיק נסיעות בהתאם לטיול שלכם, כך שלא תתעסקו בנסיעות. תיק הנסיעות חייב להיות כזה שמתאים לטיול שלך וניתן לשאת אותו בקלות לכל מקום שתרצה מבלי לחשוש שמשהו ישתבש. תיקי נסיעות זמינים במגוון רחב ובזנים ועליך לבחור את אחד המתאים לצרכים שלך, עמיד ולכלול את כל התכונות הדרושות בתיק הנסיעות שלך..