15 שקי השינה הטובים ביותר לתינוקות בהודו

שקי שינה לתינוקות הפכו לפריט מועדף בקרב ההורים במאה הנוכחית. בדרך כלל הם נועדו למנוע מהילד לכסות את ראשו בשמיכות. שקיות השינה של התינוק עוזרות לך ולתינוקך לישון בחוזקה במהלך הלילה מכיוון שזה מונע מהתינוקות לבעוט בשמיכות..

שקי שינה

סוגים שונים של תיקי תינוק לשינה:

אז אם התחלתם לחפש שק שינה שהוא שילוב מושלם של חמימות, קלות משקל, נוחות ופונקציונליות, אז תסתכלו על 15 שקי השינה המובילים לילדים המתוארים להלן.

1. ספירת שקי שינה של כבשים לבנות:

ספירת שקי שינה של כבשים לבנות

שק שינה לתינוק זה הוא 100% כותנה ומגיע עם רקמה יפהפה, והוא מושלם לבנים ולבנות כאחד מכיוון שהוא מאתגר לשמור על התינוק נעים וחמים. שק שינה של כבשים מתאים לתינוקות 0-6 חודשים.

2. מליסה & שק שינה של דאג אוג’י:

מליסה & amp; שק שינה של דאג אוג'י

שק שינה זה בצורת תנין הוא שק השינה המושלם לילדים כיוון שהריפוד הרך, חיוכו השן והרגליים המחוברות מסייעות לתינוקות לישון מהר, חולמים על עולם הקריקטורות ומרחיקים את המפלצות כשהן ישנות..

3. שק שינה של Anorak:

שק שינה של Anorak

שק שינה קל זה מגיע בהדפסים וצבעים שונים וניתן להשיג אותו בשלושה גדלים. שקי השינה של Anorak עשויים 100% כותנה ובעלי פפלים בבית השחי ורוכסן צד מכל הצדדים; זה מקל על האמהות לשאת את תינוקותיהן לכל מקום.

4. שק שינה נעים לילדים:

שק שינה נעים לילדים

שק שינה סופר רך שטוף זה נוח מלמטה ויש לו חיצוני מוסלין 100% כותנה. לשק השינה של הילד הזה יש רוכסן צד המאפשר לבצע שינויים בקלות וניתן לכביסה במכונה.

5. שקי שינה מ- Woolino לפעוטות:

שקי שינה מ- Woolino לפעוטות

שק השינה הטוב ביותר לתינוקות הוא צמר, המורכב מצמר מרינו אוסטרלי רך. החלק החיצוני עשוי בטנה 100% כותנה. הצמר המשמש להפיכתו לצמר המשובח ביותר והוא עונה גם לכל כללי ההסמכה. הוא זמין לתינוקות בני חודשיים וניתן להשתמש בו עד גיל שנתיים. העיצוב הידידותי שלה עם הרוכסן והצמידות במקום אסטרטגי מקל על הנשיאה.

6. שק שינה לילדים זית:

שק שינה של זית לילדים

שקי שינה אלה מגיעים עם הדפסי הובלה שונים ולכן נחשבים מתאימים לבנים וניתנים לנשיאה לביקור לילה. שקי שינה של ילדים זית מגיעים גם עם כרית תואמת, כך שאפשר לישון בשקט.

7. שק שינה אחד ב -1:

שק שינה 3 ב -1

שקי שינה מסוג 3-in-1 הם שקי השינה הטובים ביותר מכיוון שיש להם שקית פנימית של 1.5 איברים ושקית חיצונית אחת המאפשרת לך להשתמש בהן בנפרד או ביחד ומגיעה בארבעה גדלים שונים. לתיק זה יש רוכסן קדמי וחיצוני ורירית כותנה, מה שהופך אותו קל לשימוש בלילה.

8. שק שינה של Purflo:

שק שינה של Purflo

לשק שינה פעוט זה יש רירית במבוק רכה בעלת תכונות אנטי בקטריאליות ועוצמה סופגת יותר. יש לו גם רוכסן על שרוולים כדי להגן על תינוקות מהלילה הקר יותר והוא מגיע ב -4 גדלים שונים ו -2 חלקים/משקל.

9. תיק שינה של מורשת התינוק:

שק שינה של מורשת התינוק

שק השינה המדהים הזה של תינוקות עם רקמה כולל טפסים משני הכתפיים, רוכסנים בצד לגישה נוחה ובעל חיצוני כותנה רך כנגד העור. תיק זה ניתן לכביסה במכונה ולכן ניתן להשתמש בו מדי יום ללא כל לחץ.

10. שק שינה של Babasac לילדים:

שק שינה של Babasac לילדים

זהו שק שינה מרובה 2-ב -1 המציע לך אפשרות לבחור בין 1.0tog או 2.5 togs ובעל בטנה פנימית נשלפת הניתנת לרוכסן החוצה בקלות. לבבאסאק יש גם תותחים נוספים בבית השחי לתינוקות קטנים ומגיעים בשלושה גדלים שונים עם 100% כותנה חיצונית ורירית, וניתן לכביסה במכונה. זהו פשוט שק השינה הייחודי והמגניב ביותר הן לחורף והן לקיץ.

11. שק שינה לתינוק של Deedee Sleep Nest:

שק שינה לתינוק של Deedee Sleep Nest

תיק התינוק Deedee Sleep Nest הוא הבחירה הטובה ביותר להורים שבהם החורף תמיד שם או שהרוחות הקרות הן נורמליות. הוא מורכב מתערובת כותנה ופוליאסטר ויש לו שמיכה רכה בפנים, ומורכב גם מרצועת כתף כדי להקל על הלבישה. החלק החיצוני מורכב מ 100% כותנה, ובכך מספק את השטח המרבי לנשימה.

12. תיק שינה יוניסקס של Marque:

שק שינה לתינוק יוניסקס מבית Marque

רוב ביקורות שקי השינה לתינוקות כוללות את מרק ברשימה כיוון שהיא מספקת שקי שינה מעוצבים ונוחים לתינוקות. הם נוחים מכיוון שהם עשויים 100% כותנה ונקנים במחיר נוח. תינוקות בגילאי 6 חודשים עד 18 חודשים יכולים ללבוש שק שינה זה.

13. שק שינה לביש של Halo:

שק שינה לביש של Halo

שק השינה הנלבש עשוי 100 % כותנה וניתן ללבישה בקלות. שק שינה זה זמין ב -3 גדלים שונים: קטן לתינוקות של 10 עד 18 קילו, בינוני לפעוטות של 16 עד 24 פאונד וגדול עבור תינוקות של 26 עד 36 קילו. עיצוב התיק הזה הוא כזה שהורה יכול להחליף את החיתול בקלות עם הרוכסן מלפנים.

14. שק שינה לבעלי חיים בבעלי חיים של בעלי חיים:

שק שינה לבעלי חיים חיות בעלי חיים מסוג Micro Animal Fleece

זהו אחד משקי השינה הטובים ביותר המוצעים על ידי עגלונים. הוא מורכב מחומר 100 % מיקרופלייס וניתן להשתמש בו לתינוקות עד גיל 9 חודשים. דפוסי הרוכסן הקדמיים הופכים את תהליך החלפת החיתולים בקלות. מכיוון שהוא חלק אחד, הוא מכסה גם את בהונות התינוק, מה שהופך את שק השינה לנוח לביצוע במהלך החורף..

15. שק שינה לספסלק לבייבי בנים:

שק שינה לספסלק לתינוקות

שק השינה של Spasilk התינוק עשוי 100% כותנה וניתן לכבס אותו בקלות במכונות. יש לו עיצוב רוכסן קדמי, מה שהופך אותו נוח ללבישה והסרה גם במהלך הלילות. שק שינה זה יכול לשמש הורים שילדיהם בני 6 חודשים או פחות.

שקי שינה הם שמיכות המגיעות עם זרועות זרוע ופתחי צוואר ולובשות תינוקות. שקי שינה לתינוק זמינים לפי גיל, אז קבל את זה כאשר התינוק שלך מגיע לגיל 6 שבועות.