טיפים ליופי של Preity Zinta וסודות כושר

טיפים ליופי של preity zinta

אחת השחקניות המצליחות ביותר של בוליווד, פריטי זינטה לא רק ידועה בעור קרם רך וגומות חמד; אלא גם אופיה המקסים, חיוכה הנפלא וכישורי המשחק המבריקים. יש לה אלפי מעריצים בכל רחבי העולם ותפסה הרבה תשומת לב בטוויטר. לאחרונה גם סודות היופי שלה חולקו והם מתגייסים למטה.

להלן טיפי היופי והסודות הכושר הטובים ביותר של זינטה:

שיער:

שיער Preity Zinta Beauty Tips

בהיותה מפורסמת בוליווד מפורסמת, פריטי זינטה חייבת לטפל בכל חלק בגופה; כולל השיער שלה. היא אוכלת בריא כדי למנוע מהם נזקים, שמפו ומתנה אותם שלוש פעמים בשבוע וחותכת אותם לעתים קרובות כך שצמיחת שיערה תמהר. למרות שהיא משנה את התספורת לעתים קרובות, היא מקפידה להתרחק מג’לים ברד מלאכותיים ומוצרי שיער.

עור:

Preity Zinta Beauty Tips Skin

כדי לשמור על עור בריא וזוהר כל הזמן, פריטי זינטה אוכלת הרבה גזר ושותה הרבה מים מדי יום. היא מבטיחה שמי השתייה ישטפו את כל הרעלים, ישמרו על לחותכם ויעניקו לכם מראה יפה ומקסים מאוד. היא גם מנקה טונים ומלחמת את עצמה מדי יום. קרם פנים לילה הוא גם אחד הסודות המרכזיים שלה לעור טוב.

עיניים:

Preity Zinta Beauty Tips עיניים

מבחינת ראייה, פריטי מאמינה באכילת הרבה גזרים. חוץ מזה, היא משתמשת באיפור פשוט מאוד לעיניה. כידוע לכולנו, העיניים שלה באופן טבעי מאוד יפות וזוהרות, היא לא משתמשת באיפור כבד או בהיילייטרים.

דִיאֵטָה:

דיאטת Preity Zinta Beauty Tips

פריטי זינטה אוהבת לשתות הרבה מיצי פירות ומעדיפה להכין אותם בבית. היא גם אוהבת את חלווה הגזר וגם הביעה את אהבתה לגזר לעתים קרובות. היא אוכלת הרבה פפאיה, ירקות עלים ופירות מדי יום ואוכלת ארוחות קטנות שש עד שבע פעמים ביום. זה עזר לה לרדת במשקל ולהישאר בכושר ובריא.

שגרת כושר:

שגרת כושר Preity Zinta Beauty Tips

פריטי זינטה אינה חובבת דיאטות התרסקות כלל. היא מאמינה לאכול טוב ולהתאמן. היא מתרגלת יוגה מדי יום שעוזרת לגופה להישאר בכושר וגם משפרת את רמת הריכוז שלה. היא גם רוקדת הרבה ולוקחת ברצינות את שיעורי הריקוד שלה מה שמסביר בחלקה את הירידה במשקל שלה והופעות מבריקות על הבמה והיריות. ספורט הרפתקאות הוא גם חלק חשוב מתוכנית הכושר שלה.

תחושת נחישות:

טיפות יופי של Preity Zinta תחושת נחישות

אחת הסיבות הגדולות ליופייה של פריטי זינטה היא תחושת הנחישות שלה וכוח המוטיבציה. היא ממשיכה לעודד את עצמה להיטיב כל הזמן ושואלת את עצמה לגבי הופעותיה וחייה בכלל. היא תמיד דוחפת אותה בעצמה לעבוד קשה יותר והגישה הזו באה לידי ביטוי מאוד באופן שבו היא מדברת ופונה לעצמה.

קיטורים ועיסויים:

Preity Zinta עצות יופי אדים ועיסויים

פריטי זינטה מאמינה בלקיחת אדים ועיסויים מדי יום, במיוחד משום שהיא מתעמלת. היא גם מייעצת לאוהדיה לקחת אותם מדי יום כיוון שזה יצעיר אותם ויגרום להם להרגיש רעננים ונלהבים כל הזמן.

מנוחה טובה:

טיפות יופי של Preity Zinta לנוח טוב

Preity Zinta לוקחת מנוחה מספקת מדי יום, כך שיש לה מספיק אנרגיות כדי להמשיך ולתפקד לאורך כל היום. לדבריה, חוסר שינה מוביל לאכילת יתר וגם לסיכויים לעלות במשקל. שינה שבע עד תשע שעות כל יום הוא חובה עבור פריטי

שפתיים:

Preity Zinta Beauty Tips Lips

השפתיים של פריטי זינטה מאוד יפות ושופעות. היא משתמשת בשפתיים מדי יום ומשתמשת לרוב בצבעים רכים ופשוטים. שפתיה אטרקטיביות באופן טבעי והיא לא צריכה להתאמץ במיוחד כדי לגרום להן להיראות טוב.