20 תספורות מפתות של Pixie לפנים עגולות

לכל אישה שתמיד נמצאת בדרכים-הפתרון החד-פעמי לנוחות, מראה אלגנטי, עכשווי ועם זאת יפה הוא תספורת הפיקסיות. תספורת הפיקסיה לפנים עגולות דורשת תשומת לב מיוחדת מכל הסיבות הנראות לעין – בהתחשב בגזרת הפנים וכדי לקבל מהפך מפואר; צריך סוג של סגנון שיכול לגרום לפנים להיראות מוארכות, ולא רחבות. אז הנה אנו עם רעיונות לחיתוך פיקסי כדי לשפר ולהעלות את אמירת הסגנון.

רגע, לא רק זה! בין אם זה מראה וינטג ‘וקלאסי, או מהפך של סלבריטאים, או אפילו הצהרה בסגנון יוקרתי אך פשוט, הפיקסיות פופולריות בכל רחבי העולם. כל הסיבות נוספות להתחיל, נכון! תן לנו להתייחס אליך עם כמה מהמועדפים שלנו!

תספורות Pixie לפנים עגולות

תספורות הפיקסי האחרונות והטובות ביותר לפנים עגולות 2021:

בעזרתו, הבה נחקור את הטרנד והאהוב ביותר בעולם אחרי פיקסיה יפה ופשוטה לפרצופים עגולים. אלה כוללים את הגרסאות הקצרות, רעיונות ארוכים, מבולגנים, פיקסים לפרצופים שמנמנים ושמנים, למרקמים שונים של שיער ועוד.!

1. Pixie Cut עם פוני לפנים עגולות:

חתך פיקסי עם פוני לפנים עגולות

הפיכת פנים עגולות למראה מוארך ולא שמנמן עשויה להיות מאתגרת. אבל זה לא קשה. להלן תיקון מהיר. עם גזרות הפיקסיה הסופר קצרות האלה לפנים עגולות ולפוני שיער שנופלים בצורה גזומה ליד המצח, המראה הזה לא רק נוח מאוד וגם נותן שינוי מיידי בסגנון. יתר על כן, המראה המודרני האופנתי הוא ללא תחרות מבחינת הנוחות, המראה הקטיפה והנועז! מה דעתכם על התספורת הזו?

 • נשים עם שיער גלי ומרקם שיער חלק יכולות לנסות את זה
 • מלבד פנים עגולות, גם נשים בעלות סגלגל ולב יכולות לנסות את המראה הקצר הזה
 • מראה הגיוני ומקסים זה יכול להיראות צעיר לנשים מתחת לגיל 35.

2. חיתוך פיקסי מודרני מבולגן:

גזרת פיקסי מודרנית מבולגנת

עכשיו הגביר את הסגנון הרגיל שלך להיראות מהפנט ושופע יותר עם תסרוקת מקסימה ועם זאת מושכת זו. גזרת הפיקסיה הקצרה והמבולבלת הזו לשיער עבה פנים עגולות עוסקת במראה מקסים ומורכב המעניק מראה עליז. זה הכי טוב לנערות ונשים שלא מתכוונות להסתפק בפחות!

 • מלבד הפנים העגולות, גם נשים בעלות צורת פנים אליפסה ויהלומה יכולות לנסות את התספורת הזו
 • לבשי סגנון זה עבור שיער גלי מרקם עבה רק כדי להיראות מדהים.
 • סגנון זה אידיאלי ומתאים ביותר לנשים בשנות ה -20 וה -30.

3. Pixie Cut לפנים עגולות שמנמנות:

Pixie Cut לפנים עגולות שמנות או שמנמנות

אם יש לך צורת פנים שמנמנה או תפוחה, בין אם זה אפילו סנטר כפול, אל תדאג. גזרות הפיקסיה הקצרות הטרנדיות והאטרקטיביות והחמודות לפנים עגולות ושמנות יכולות כעת להאיר ולגרום לפנים שלך להראות מלוטשות במראה. עם המראה המסנוור ואמירת הסגנון המעוצב והפנטסטי, תספורת הפיקסים שלך יכולה לשנות את המראה שלך בקלות ולתת לך תוצאות מחשמלות תוך זמן קצר.!

 • בעלי כל צורת פנים במראה שמנמן יכולים לנסות זאת גם הם
 • נשים בעלות מרקם שיער חלק ומתולתל יכולות להיות אידיאליות עבור סגנון זה
 • נסה את המראה הזה לנשים מעל גיל 35 להיראות צעירות ומדהימות.

4. תספורת Pixie לפנים עגולות אסיאתיות:

תספורת Pixie לפנים עגולות אסיאתיות

לא רק במערב, האם אתה יודע שפיקסי זוכה לשבחים ואופנתיים גם במדינות ואזורים באסיה? להלן דוגמא אחת כזו. מלבד עורם הצעיר והצלול על נקבות אסיאתיות, אנו די מתפעלים מהאופן בו הן נושאות מראה מרהיב ונראות כולן זוהרות ושמימיות. גרסה מסוימת זו עם מעט גזרות ארוכות יותר היא סופר יפה. מה אתה אומר?

 • אלה בעלי צורת פנים אליפסה ולב יכולים לנסות זאת גם הם.
 • נשים עם כל מרקם שיער יכולות להיות אידיאליות לנסות את גרסת הפיקסיה הזו.
 • נערות ונשים, מכל קבוצת גיל, יכולות לנסות את הסגנון והסגנון הרב תכליתי הזה – בהתחשב בכך שכל אחד יכול להיראות צעיר ללא מאמץ..

5. תספורת פיקסי אסימטרית:

תספורת פיקסי א -סימטרית

ובכן, עכשיו כולנו ראינו את חתך הפיקסי. אבל האם שמעת פעם על פיקסיה א -סימטרית? בדיוק כמו בוב א -סימטרי או כל מהפך אחר, לגזרת הפיקסיה הבינונית הזו לפנים עגולות יש שכבות לא אחידות המגיעות על המצח והצדדים. בתמונה זו אנו רואים גימור מורחב יותר ליד צד אחד וקצר יותר מצד שני, עם פרידה מבולבלת קלה בצד. אם אתה מחפש כמה מראה ייחודי ונועז, מה הכי טוב מהגזרה הזו?

 • בעלי מבנה פנים שמנמן וסגלגל יכולים לנסות זאת
 • נשים בעלות מרקם שיער מתולתל וגלי עשויות להיראות נהדרות בסגנון זה.
 • נשים ונערות, בשנות ה -20 וגם אלה מעל גיל 40 יכולות להיראות מסוגננות ואופנתיות.

6. הפאנק פיקסי:

הפאנק פיקסי

בעוד שתסרוקת הפאנק התפרסמה בהתייחס לקשר שלה עם צורות אמנות ומוזיקה, מראה הלוק הזה של הפאנק הוא חדש בעיר האופנה. שיער זה קצוץ יותר עם שוליים קצרים, קוצים ליד הכתר, ומהפך ייחודי הם שמייחדים את התספורת כולה מאחרים. אם אם אתה מחפש מגמות אלה במראה חדש, מה הכי טוב מזה? יתר על כן, אם יש לך שיער שחור דק, גם גזרת הפיקסיה הזו לפנים עגולות היא אידיאלית!

 • נשים עם צורת פנים מלבנית ולב יכולות גם לנסות את הסגנון הזה.
 • האם אתה יודע, אתה יכול להיראות אופנתי לחלוטין ומעלה במשחק האופנה עם המהפך הזה, ואת זה ניתן לנסות על ידי כל מרקם שיער בהחלט!
 • נשים בשנות ה -30 ותחילת שנות ה -40 יכולות להיראות צעירות ללא מאמץ בסגנון זה.

7. הפיקסי השאגי:

הפיקסי השאגי

הגזרה הרוסית היא תופעה חדשה מכמה סיבות. עם השכבות הרבות סביב התספורת הבולטות במראה המדהים והמושך, מראה הפיקסיה של גרסה זו הוא לא פחות מחלום. את המראה מסוג הדיווה ניתן להשיג בקלות לבעלי פנים עגולות ובכל זאת הוא מספק מראה מרשים וזוהר ללא מאמץ. נסה את זה, ואנו מהמרים שאתה יכול להיראות לא פחות מדיווה!

 • אם יש לך מרקם שיער גלי, אל תפספס את זה כשאתה מנסה.
 • לבשי סגנון זה גם לצורת פנים אליפסה ולב, מלבד הפנים העגולות.
 • נשים בשנות ה -30 לחייהן יכולות להיראות עצבניות ומלוטשות בזה.

8. פיקסי ארוך עם חתך מגולח:

פיקסי ארוך עם חתך מגולח

ובכן, הנה אחד המראה האהוב והייחודי המוחלט שלנו. יכול להיות שנתקלת בגזרת פיקסי ארוכה או בסגנון גילוח תחתון מגולח. אבל מה דעתך לחבוט את שניהם על אמירה פרועה, נועזת ואולטרה מודרנית עצבנית? אם אתה אוהב הצהרות בסגנון ניסיוני ומעדיף סוג כזה של רעיונות מרהיבים ומופלאים, עבד על תספורת זו על פנים עגולות ואנו מתערב שאתה עומד להתבלט עם תשומת הלב.

 • גם בעלי פנים אליפסה יכולים לנסות את הסגנון העצבני והנועז הזה במהירות.
 • כל מרקם שיער יכול לעבוד על המראה הייחודי הזה ללא כל היסוס!
 • נשים מעל גיל 40 יכולות להיראות נועזות, בוסטיות ואופנתיות עם אמירה בסגנון עכשווי בתספורת זו.

9. תספורת Faux Hawk Pixie:

תספורת Faux Hawk Pixie

עוד גרסה פיקסית נועזת ופנומנלית נמצאת כאן. גזרת הפיקסי המתולתלת של הפוקסהוק התפרסמה וקיבלה את שמו כשאנשים בתחום המוזיקה והאמנות החלו להתהדר בו, כולל זמרים מפורסמים. תספורת הפנים העגולות הזו מרעננת ונוצצת, בהתחשב במראה החד והמובהק והאמירה הממותגת הנועזת שהיא מספקת ללא מאמץ. מה אתה חושב על שיער כזה?

 • כל נשים בעלות פנים יכולות לנסות את הסגנון הזה במהירות וללא ספק.
 • נסה את המראה הזה אם יש לך מרקם שיער מתולתל או גלי, הוא יכול להיראות צפוף וייחודי מאוד.
 • נשים בשנות ה -30 לחייהן יכולות להיראות צעירות. יתר על כן, תספורת הפיקס הנועזת הזו יכולה גם היא לנסות נשים על ידי 50 שנה להיראות ייחודיות ובוטניות!

10. תספורת פיקסי בוב עם משקפיים:

תספורת פיקסי בוב עם משקפיים

אנחנו מהמרים שאין נשים ברחבי העולם שלא אוהבות תספורת בוב. ההופעה המוארת המיידית באמצעות המראה הזה היא ללא תחרות. עכשיו, מה עם מיזוג בוב כל כך מקסים עם פיקסי יפה? אי פעם דמיינת את זה? להלן דוגמא אחת כזו. הבחורה הצבעונית בשיער הבלונדיני מתהדרת ספורטיבית בתספורת בוב עם מהפך בגזרה פיקסית לפנים עגולות, יחד עם משקפי שמש ומראה עצבני. האם זה לא מגניב?

 • חום וצורת פנים אליפסה יכולים לנסות זאת מלבד הפנים העגולות.
 • מרקם שיער חלק וגלי וחלק יכול להתאים.
 • למה לא לעבוד על סגנון זה לנשים בכל קבוצת גיל? אנחנו אוהבים את העובדה שהסגנון המגניב והנעים הזה יכול להתאים לנשים בכל קבוצת גיל ללא מאמץ.

11. שדון שובב:

תסרוקות פיקסי לפנים עגולות 1

זוהי תספורת הפיקסים המקסימה ביותר כרגע. כאן השיער נראה מאוד מסודר והוא חושף את הפנים שלך פתוחות לרווחה. נשים עם פנים חמודות יכולות להתמודד עם הגזרה הזו בקלות. כאן, חלק מהשיער נופל על המצח ומכסה אותו חלקית. אתה יכול ללבוש את המראה הזה כמעט בכל מקום.

12. פיקסי עם פוני קטן:

תסרוקות פיקסי לפנים עגולות 2

במראה הספציפי הזה, השיער קצר במיוחד בחזית. זה יחשוף גם את הפנים ואת המצח שלך. אתה יכול להרשים אחרים עם מראה הפנים המסודר שלך וראש מלא שיער קצר וחמוד. אם יש לך פנים עגולות ורוצה שיער קצר מאוד אז לפני שתנסה משהו אחר כדאי לך ללכת על המראה הזה.

13. פיקסי בלונדינית חמודה:

תסרוקות פיקסי לפנים עגולות 3

נשים עם שיער בלונדיני יכולות לספור את המראה הזה בלי הרבה טרחה. השיער נפרד באופן א -סימטרי והחלק העשיר של השיער לובש צורה של שוליים ומכסה את המצח. תסרוקת זו תיראה מקסימה מאוד עם שמלת מסיבה.

14. פיקסי רטובה:

תסרוקות פיקסי לפנים עגולות 4

אתה צריך תרסיס סטיילינג למראה הזה. הפיקסיה הייחודית הזו נראית מאוד קלאסית על פנים עגולות. לאחר חיתוך השיער בצורה כזו, כל שעליך לעשות הוא להשתמש בג’ל סטיילינג או בספריי או בשעווה על השיער כדי לשמור על המראה הרטוב. לאחר מכן השתמש באצבעות שלך כדי להתאים את השיער הקצר ולהעניק לו את המראה המתוחכם הרצוי שתמיד רצית.

15. פיקסי מבולגן:

תסרוקות פיקסי לפנים עגולות 5

המראה הדרוך הזה הוצג על ידי ידוענים רבים במהלך השנים. בתסרוקת זו, החלק האמצעי של השיער מבולגן. אתה יכול לעשות זאת בעזרת הידיים שלך בלבד. אולם החזית מכסה את המצח בצורה דביקה. אתה צריך לנו ג’ל סטיילינג מתאים שיספק לשיערך אחיזה יציבה.

16. פאנק פיקסי:

תסרוקות פיקסי לפנים עגולות 6

הפיקסית עברה שינוי מהפכני וכעת לקחה את מראה הפאנק המדהים הזה. אין סגנון ספציפי לגבי הפיקסי פאנק. אתה יכול לעצב אותו בהתאם להעדפתך. בתמונה למטה השיער נוגע ברמת הגבות ומסתיר גם את האוזניים. התספורת הזו נראית די מרשימה על בנות צעירות.

17. פיקסי עם פוני:

מגיע לאוסקר בהוליווד & amp; מרכז היילנד ב -24 בפברואר 2013 בהוליווד, קליפורניה.

הפיקסיה הזו קצת יותר ארוכה מהקודמות. כאן החלק הקדמי של השיער מגן על המצח מפני חשיפה לציבור וגורם לתספורת הזאת להיראות כמו תסרוקת גזורה בשוליים. התסרוקת נראית מאוד קלאסית ומצורפת אליה נגיעה של בית הספר הישן.

18. פיקסי מעוגל:

תסרוקות פיקסי לפנים עגולות 8

תספורת זו תרקם את הפנים העגולות שלך בצורה הטובה ביותר. הפנים שלך ייראו יפות יותר עם תסרוקת זו. השיער אינו מונח על המצח ומאפשר לך להרשים אנשים ביופי הפנים שלנו.

19. אחדות הצורה והתוכן:

תסרוקות פיקסי לפנים עגולות 9

התסרוקת מאוד פופולרית בימינו כיוון ששיחקה אותה לא אחרת מאשר מיילי סיירוס. זהו יופי מוחלט שיתאר את הטבע המתריס שלך. ניתן להרחיב את אורך וצבע השיער בקלות.