9 דגמים פופולריים של תיקי ג’ימי צ’ו לנשים

תיקים תמיד היו חלק חיוני בקולקציית הנשים, שהנשים כל כך אוהבות. נשים אוהבות להחזיק מגוון גדול של תיקים המתאימים לנוחותן. הם תמיד מוכנים לקנות תיקים לאירועים שונים, בין אם זה פסטיבלים, נישואין או כל דבר אחר. נשים לשאת תיקים לכל מקום, כמו במשרד, טיול, מסיבה, וכו ‘תיקים צריכים להיות נוחים לשאת את כל הצרכים החיוניים שלהם.

יש מגוון תיקים זמינים, בגדלים, צבעים ועיצוב שונים. אחד המותגים הטובים ביותר בתיק הוא ג’ימי צ’ו. זוהי חברה בריטית שהוקמה בשנת 1996. תיקי ג’ימי צ’ו שהם מוכרים מעוצבים כולם על ידי המעצבים המומחים שלהם וגם יקרים בהרבה. זהו מותג עשיר שבסיסיו בלונדון והאהוב על הנסיכה דיאנה.

אוסף פופולרי של תיקי ג’ימי צ’ו במגמה:

החל מילד להורות, תיקים היו החבר הטוב ביותר של נשים. לפניכם רשימה של 9 תיקי ג’ימי צ’ו היפים ביותר לנשים.

1. תיק ג’ימי צ’ו לנשים:

תיק ג'ימי צ'ו לנשים

תיק היד נותן נוחות רבה למחזיק. נשים יכולות לשמור על כל הצרכים החיוניים במקום אחד, כך שבכל פעם שהיא רוצה לצאת, היא רק צריכה לקחת תיק אחד והכל מוכן. היא יכולה לשמור את הארנק, כרטיסי האשראי, תעודות הזהות וכו ‘בתיק. אם היא ממהרת, היא לא צריכה לדאוג מהדברים שלה לאסוף וללכת. היא רק צריכה לסחוב את תיק היד שלה.

2. תיק שחור של ג’ימי צ’ו:

תיק שחור של ג'ימי צ'ו

שחור הוא הצבע האהוב על כולם בכל הזמנים. זה משתלב עם כל שמלה בצבע. נשים לא צריכות לחשוב הרבה בעת בחירת תיקים שחורים. זה בעיקר צבע מועדף במסיבה. שמים לב שיש לך תיק יקר במסיבה.

3. תיק כתף אדום של המורדים מאת ג’ימי צ’ו:

תיק כתף אדום מורדים מאת ג'ימי צ'ו

תיקי כתף הם כאלה שגברת נושאת אל כתפה בזמן היציאה החוצה. בחלק מתיקי הכתף יש שרשראות תליון. זה מאוד מתאים לשמלת מעצבים. זה לא מספק הרבה מקום לשמירה על דברים כבדים. חלקם גזומים עם פחות מקום למראה מהמם. בחלקם יש אפילו דברים דקורטיביים משובצים כמו פרחים, פנינים או אפילו טלאים.

4. תיק עור ג’ימי צ’ו אנה:

תיק עור של ג'ימי צ'ו אנה

תיקי עור גבוהים בכל הזמנים לפי דרישה לכל אחד. יש לו זנים גדולים כמו החומר, הגודל והעיצובים שלו. הוא מורכב מעור של בעלי חיים. זה נותן מראה יוקרתי למחזיק. זוהי הבחירה הראשונה של אישה עובדת. תיקי עור תמיד מושכים את העין ומרווחים מספיק כדי לשמור גם על התיקיות שלך. תיקי עור עבים בחומריהם.

5. תיק קלאץ ‘של ג’ימי צ’ו:

תיק קלאץ 'של ג'ימי צ'ו

מצמדים הם ארנקים שעל גברת להחזיק בידה. הוא קטן מאוד בגודלו. נשים יכולות להשתמש במצמד למסיבה ואף יכולות לשמור בתיק יד. ניתן להכניס רק מטבעות וכרטיסי אשראי. קלאץ ‘מוסיפה זוהר למראה הגברת כשהיא נושאת את עצמה בשמלת מעצבים.

6. תיק נמר ג’ימי צ’ו:

תיק נמר ג'ימי צ'ו

תיק נמר מגיע עם שקית המורכבת מעור נמר. סוג זה של תיק נושא את תשומת הלב של הציבור. נשים צעירות משוגעות על שקי נמר. כבעל חגורה ארוכה, הוא יכול לשמש גם כתיק צד. תיקי עור תמיד נפגעו בשוק. הביקוש שלה מעולם לא קרס. זה נראה יקר מאוד בשל העיצובים שלו ואיכות החומר המשמש.

7. תיק הכרית של ג’ימי צ’ו:

תיק כיס לג'ימי צ'ו

שקיות עשויים בד חזק והיא תיק גדול לנשיאה של כל הדברים החיוניים כמו ארנק, ניירות מקופלים, בקבוק וכו ‘. המונח “טוטו” עצמו פירושו “לשאת”, כך גם התיק. כיום, הוא זמין במגוון עיטורים.

8. תיק ג’ימי צ’ו:

תיק כיס לג'ימי צ'ו

זהו שקית זוהרת עם שמיכה מגולפת לנעילת התיק. אתה יכול אפילו לשאת על הכתף שלך וניתן לשאת אותו לכל מקום שאתה הולך. הוא מתאים לאוהבי מראה זוהר.

9. תיק אופנוענים של ג’ימי צ’ו:

תיק אופנוענים של ג'ימי צ'ו

זה תיק מהמם של ג’ימי צ’ו שבו כמה נשים משתמשות בעת רכיבה על אופניים. הוא מיועד לנשים קשות שאמיצות לשאת דברים חזקים.

תיקי ג’ימי צ’ו הם הדברים החשובים לנשים. נשים תמיד אוהבות שקיות מגוונות. הם כל כך משוגעים לתיקים. זה דבר בלתי נפרד לנשים.