9 דגמים פופולריים של תיקי סלין בהודו

סלין ויפיאנה הקימה את חברת תיקי העור הצרפתית של סלין, סלין, בשנת 1945. תיקים עשויים עורות של נחש מים, תנין, לטאה, עגל, כבש וכו ‘תיקים אלה גורמים לך להיראות אלגנטי ומתוחכם; סיבה טובה מאוד לגרום לך להתבלט בתוך קהל. מכאן שכולם, כולל סלבריטאים, רוצים להחזיק תיקי סלין.

עיצובים של תיקי סלין אופנתיים ומגמת:

הבה נבחן כמה אוספי תיקי סלין הטובים ביותר לנשים לקניות בהודו.

1. תיק כתף שחור לדלי אופנוענים מאת סלין:

תיק כתף שחור באקט בייקר מאת סלין

תיק בצורת דלי מרווח מספיק לנשיאת החפצים שלך. צבע אביזר זה הוא שחור מבחוץ וחמניה טבעית בפנים. החומר המשמש הוא עור עגל טבעי וציפוי פנימי של עור עגל מפוצל. כיס רוכסן בפנים וכיס רוכסן שטוח חיצוני מיועדים לארגון הדברים שלך.

2. שקיות קרוקו שחורות של סלין.

שקיות קרוקו שחורות של סלין

אביזר זה עשוי עור תנין בצבע שחור נראה יקר ומסוגנן. ניתן להשתמש בו למספר הזדמנויות כמו השתתפות במסיבות, קניות או טיולים. הגודל של התיק הוא 30 על 30 על 18 ס”מ, כך שהוא מרווח לנשיאה של מה שאתה צריך. כמה ידיות עוזרות לך לשאת אותו.

3. תיק כתף קטן של Trotteur בטאה כרמין:

תיק כתף קטן של Trotteur בלטאת כרמין

תיק אטרקטיבי ואופנתי זה של סלין עשוי בטנת לטאה ועור טלה. הצבע האדום הבהיר משלים כל גברת לבושה באדום. התיק קטן עם 7 “X 7” X 2 “. ניתן לשנות את הרצועה המתכווננת לאורכים המתאימים לנשיאה. כיס חיצוני בצד האחורי ובפנים כיס שטוח נמצא בשבילך לארגן את הדברים שלך.

4. שקיות מיני סלין:

שקיות מיני סלין

ניתן להשיג שקיות מיני של סלין בצבעים חום כהה, בז ‘, שזוף וכתום ועוד צבעים. אתה תמיד יכול לשמור אחד או יותר בארון הבגדים שלך. ערבבו והתאימו את התלבושת שלכם לצבעים אלה וסחבו את התיק בסטייל. התיק גדול מספיק לנשיאה של כל מה שאתה צריך.

5. תיק מזוודות מיקרו מאת סלין:

תיק מזוודות מיקרו מאת סלין

פריט זה קטן מאוד, עשוי עור עגל חלק בצבע שחור וחום עם צנרת. יש חתיכים בבסיס להגנה. קיימות שתי ידיות לאחיזה של התיק. יש סגירת רוכסן למעלה לגישה נוחה. כיס רוכסן פנימי וכיס שטוח כפול מסופקים לך לארגון דברים.

6. תיק גדול של סלין Slouchy Tote:

תיק גדול של סלין Slouchy Tote

פריט זה העשוי מעור עגל טבעי מבריק ורירית עגל מפוצלת הוא שחור, כך שניתן להתאים אותו לשיער או לצבע העיניים שלך, נעליים שחורות ובגדים. יש כיס פנימי רחב לנשיאת חפצים ואז הוא מהודק עם הקשר או האבזמים על שרוכי הצד.

7. תיק מזוודות פנטום בינוני:

תיק פנטום למזוודות בינוניות

שקית בצבע אבקת סלין לתינוק מתאימה לכל בגד. הוא עשוי מבד עגל ורירית עגל מפוצלת. יש חתיכים בבסיס להגנה. ניתן להדק את התיק באמצעות שרוכי עור משני הצדדים. כיסים בלוח הקדמי ובכיס רוכסן קיימים לדברים שלך

8. פאנטום Cabas קטנים עם ציציות:

פאנטום קבאאס קטן עם ציציות

צבעו הכחול העמוק יוצא הדופן של התיק מוסיף לסגנון המיוחד. הוא עשוי בטנת עגל וכבש. החגורה המתכווננת נמצאת שם כדי שתוכל להידוק סביב התיק. בתוך כיס רוכסן אחד ושני כיסים שטוחים יש לארגון החפצים שלך.

9. שקית עור עגל חלקה בצבע אדום ולבן:

שקית עור עגל חלקה שרופה באדום ולבן

לתיק אופנתי זה של סלין יש צבעים אדומים ולבנים שרופים. הוא עשוי מעור עגל חלק. אתה תיראה נפלא כשאתה נושא את התיק ולובש לבן או אדום שרוף או שניהם. פריט זה הוא אופנתי ומעשי להובלה לפגישה רשמית או למפגש לא פורמלי. בתיק יש רוכסן וכיס שטוח בפנים לארגון ונשיאת החפצים שלך.

אנו מסיקים כי תיקי סלין זמינים בגוונים, צורות, חומרים וגדלים רבים. במשך 71 השנים האחרונות ייצרה סלין מגוון רחב של תיקים אופנתיים אלה.