9 תסרוקות וירטואליות מובילות לגברים

אתה יודע שזה נורמלי לחלוטין שבנות עוברות תסרוקות שונות ממש לפני אותה מסיבה, אבל כשזה מגיע לגברים, אנחנו מכירים את המאבק שלך. לנשים תמיד הייתה הזכות לעצב את הרעמה שלהן איך שהן אוהבות, לתת את אורכן ועכשיו אנחנו אומרים בגאווה, גברים התאימו לנשים במדור השיער. עכשיו הם התחילו לגדל את החתכים שלהם ועם האורך מגיע הסגנון. לכן הנה רשימה של כל הפעמים שהבחור החליט לנסות מראה חדש. קח רמז מהגברים האלה ותבלבל את המראה שלך בפעם הבאה שתצא ללילה של בחור.

תסרוקות וירטואליות לגברים 3

1. אחי המגניב:

תסרוקות וירטואליות לגברים - אחי מגניב

לשאת את עצמך בצורה אלגנטית מעולם לא הייתה שמורה רק לבנות ולכן כאן יש לנו את הבוד החם הזה שמתייצב למראה אלגנטי. החלק הטוב ביותר במראה זה הוא החדות שאחרי ההייפ ויחד עם זאת, השיער מתאים למראה רשמי. עם קצה קטן לזה, השיער כאן נחתך מהאמצע ומרופד עם קצה תקין בצדדים. אתה יכול לשלב את זה עם חליפה או טי, לכל מקום שמצב הרוח שלך לוקח אותך.

2. עוקב ההייפ:

תסרוקות וירטואליות לגברים - Hype Follower

אם אתה צריך לעקוב אחר הטרנד שהופעל הרבה לגביו ואתה רוצה להיראות רשמי ומגניב לעשות את זה, קח רמז מהבחור הזה שהחליט להתפרנס עם השיער שלו ובמקביל שמר על המראה המגניב. השיער שוב נחתך מלמעלה ומוטה על הגב ומוברש כראוי. כל הציף מסתיים במרכז הראש ואז המנעולים הקצרים יותר, כעת מאולפים, עוקבים אחר כך. מבחינת הצדדים, זה כבר גזוז בבירור להשאיר רק את הזיפים.

3. לוק ההיפסטר:

תסרוקות וירטואליות לגברים 3

אם הסגנון שלך הוא חסר דאגות, הפוך את פיסת השיער הזו למראה היומיומי שלך. הוא זהה לשיער שהוזכר בעבר אך הפעם עם תוספת קצת יותר לצד הפרוע יותר. התסרוקת הזו צורחת ללא דאגה אך יחד עם זאת, יש בה הילה רצינית שאפשר לעבוד עליה. למעשה, זוהי תסרוקת מושלמת לגברים אשר רודפים אחר הז’אנר הכבד של המוסיקה. להשאיר את החזית קצת יותר ארוכה ואז לטאטא אותה לצד זה אכן רעיון מצוין.

4. המראה הרשמי:

תסרוקות וירטואליות לגברים - מראה פורמלי

חלפו הימים של הראיונות שלך שבהם היית צריך לתת לעצמך מבט מטושטש רק כדי להרשים את הבוס שלך כדי להבטיח לו שאתה לוקח את הראיונות והפגישות שלך ברצינות. עכשיו עם כללי התסרוקות השונים, אתה יכול להסביר את הנקודה שלך ועדיין להיראות לוהט לוהט בכך. זהו אחד מאותם שערות פורמליות, חתוכות כראוי ומוברשות בג’ל.

5. המראה ללא דאגה:

תסרוקות וירטואליות לגברים 5

עבור סטודנט או בחור חדש בבלוק, אתה צריך לשמור על עצמך למינימום ובמקביל לוודא שאתה מסתכל על הדברים החמים שאתה. מכיוון שאנו מובילים במינימום מאמץ מראה טוב מחוץ למיטה אמור לעשות את העבודה. שמור על החלק האמצעי קצר ורך, והברש אותו לאחור.

6. הקצר הנכון:

תסרוקות וירטואליות לגברים - קצרות ראויות

אם הגיל הוא הגבול עבורך, קבל את הגיל המתאים ועדיין תמשוך את משחק ה- A שלך עם סגנון השיער הזה. לפנים רחבות יותר עם זיפים קלים, שמור את השיער בחזית קצר ופריך, כך שתוכל להרים אותו בעזרת ג’ל. זוהי גם דרך טובה להסתיר את האשליה של נסיגת קו השיער. המראה הקצר והחריף אכן יגרום לך להיראות טוב.

7. לוק הילד השוקולד:

תסרוקות וירטואליות לגברים - שוקולד

כעת אנו עוברים לאט לאט למראה השלושה הארוכה יותר. זוהי תסרוקת שכנה חמודה מושלמת ליד הבית. אם כבר גידלת את המנעולים הקדמיים האלה, כדאי שתקצץ אותם ויונח בצד כך שתוכל להסיר את המראה המחוספס הצעיר הזה בקלות.

8. הגלים המתולתלים:

תסרוקות וירטואליות לגברים - גלים מתולתלים

בדומה לנשים, גם גברים אוהבים לצמוח מהפלסים הקדמיים שלהם, ועל כן, לכל אלה שעדיין סובלים מהמנעולים הבלתי ניתנים לרכישה ואינם יודעים מה לעשות עם זה, גורמים למנעולים להיראות מושכים עם המראה המחוספס ויוצאים מראש המיטה..

9. המנעולים הנכונים:

תסרוקות וירטואליות לגברים - מנעולים מתאימים

להלן המנעול האולטימטיבי לאלו שחולמים זמן רב. פשוט שמור את המנעולים לאני הטבעי שלהם ותן לזה לצמוח. ברגע שהוא גדל כראוי פשוט מברישים אותו אחורה.