15 מראה שיער חדש של Allu Arjun מסרטים אחרונים

הכוכב המסוגנן בדרום הודו, אללו ארג’ון, אכן הגדיר מחדש את הטרנדים הנוכחיים עם אמירותיו האופנתיות. כוכב טוליווד עמד כנקודת ציון לכמה מפורסמים, כולל גיבורי הוליווד בסגנון ובמראה. תסרוקות ותספורות Allu Arjun דיברו על העיר בתעשייה; לאור ההופעות העכשוויות והנועזות שהוא תמיד בחר להציג ולהשרות.

אין פלא שהנוער של היום לוקח אותו גבוה כהשראה לניסיון מראה חדש והתנסות בבחירות. היום נחקור הכל על הטרנדים האחרונים של Allu Arjun בתספורות ורעיונות לתסרוקת. תן לנו לראות מה אתה עשוי לנסות לנסות!

15 תסרוקות אללו ארג’ון מסוגננות בכל הזמנים 2021:

הנה, בואו נמשיך ונחקור את סגנון חיתוך השיער המקסים והנאה של Allu Arjun ואת הטרנדים האחרונים שהיו טרנדיים וקלאסיים עד כה..

1. תספורת עתירת נפחים בצד:

תסרוקת allu arjun חדשה

זוהי בין התספורת העדכנית והחדשה של Allu Arjun כיום. הכוכב הפופולרי הציג מראה דומה בעבר האחרון והפך לאחד מרעיונות התסרוקת החתימה שלו. גם הסרט האחרון והחדש, תסרוקת ala vaikuntapuramlo, אכן דומה לתספורת זו. זה היווה השראה לכמה צעירים מהרגע שהתגאה בו בצורה מושלמת. מה אתה חושב על זה? אם אתה אוהב מראה נפחי ומודרני, תסרוקת ותספורת זה הם רעיון אידיאלי.

2. תסרוקת קוויף:

סגנון שיער DJ allu arjun

תסרוקת הקוויף היא בין הטרנדים הפופולריים ביותר בתעשיית האופנה העכשווית בעבר האחרון. כמה ידוענים ושחקנים אימצו את הטרנד בצורה חלקה, וגם הכוכב המסוגנן שלנו עשה זאת. אללו ארג’ון משכלל את התסרוקת הקצרה הקצרה בצורה האיקונית ביותר בכמה מסרטיו האחרונים, כולל בנו של סאטימורטי..

3. תספורת שוליים צדדית:

תסרוקת חיתוך allu arjun

תספורת השוליים הצדדית היא אחת המראות האהובים על השחקן. הוא ניסה את מראה השוליים בכמה וריאציות ברוב סרטיו. זו הצהרה אחת בסגנון פשוט וקלאסי שכדאי לנסות. הוא הציג את התסרוקת בסרט די ג’יי לאחרונה! הוא קל לתחזוקה ונוח מדי, אך עדיין מודרני במראהו – מה שהופך אותו לאחת האפשרויות הפופולריות ביותר עבור מספר צעירים.

4. ציפוי מרקם צד:

תסרוקת allu arjun ka

להלן וריאציה נוספת של תסרוקת הקוויפ, במראה מרקם צדדי. אם אתה תוהה כיצד להתמודד עם המראה הפשוט ביותר ללא חולצה כבדה, זוהי אפשרות אידיאלית. התספורת הזו היא נצחית ומפורסמת, נצפתה לאחרונה על הכוכב שלנו בקמפיין פרסומות! האם זה לא מגניב? מה אתה חושב?

5. Pompadour מנותק עם High Fade:

תסרוקת סוריה החיילת

הנה אנחנו עם עוד תסרוקת מפורסמת ומפורסמת של Allu Arjun. התספורת הזו מתהדרת בצורה מושלמת ואומצת על ידי השחקן בסרט “נאא פרו סוריה”. אכן, התספורת היא שילוב עכשווי ופראי של דהייה גבוהה עם פמפדור מנותק. זהו ניסוי מאוד ייחודי. אנו אוהבים עד כמה הכוכב המסוגנן שלנו לקח את המראה הזה בצורה חלקה וללא רבב והפך אותו למפורסם. לכל הצעירים המעדיפים סגנונות נדירים ונועזים וייחודיים מאוד, זה יכול להיות רעיון טוב לנסות. האם אתה יודע, זו ידועה גם בשם העממי Allu Arjun Surya, תסרוקת החייל?

6. תספורת מתולתלת ארוכה:

תסרוקת allu arjun pushpa

האם יש לך שיער ארוך ותוהה כיצד תוכל להשתלב או לנסות רעיון לתסרוקת מפורסמת? מה לגבי זה? התספורת הארוכה של אללו ארג’ון בשיער מתולתל נצפתה לאחרונה על השחקן בהופעות פומביות. זהו מתוך סרטו הקרוב, פושפה. זוהי בחירה חדשה מאוד מהכוכב, ומעולם לא ראינו עליו מבטים מסוג זה. אכן אנו מחכים לזה!

7. פוני גבר:

תסרוקת פוני Allu Arjun

מאן פוני היא כבר תסרוקת מאוד מפורסמת ומוערכת בעולם. אבל זה גם מאתגר לנסות, ולא הרבה מפורסמים בוחרים להרים אותו. הכוכב המסוגנן שלנו ניסה את זה וממש מסדר את הטרנד. אנחנו אוהבים עד כמה אללו ארג’ון המסוגננת והנאה מופיעה בתסרוקת הפוני הרבות. הוא ייחודי וטרנדי ללא ספק.

8. תסרוקת ארוכה בחלק הצדדי:

תספורת allu arjun arya 2

זוהי תסרוקת של כוכבנו אללו ארג’ון בסרט אריה 2. התסרוקת הארוכה של החלק הצדדי היא חדשה מאוד שנתקלנו בה בעשור האחרון. עם זאת, זוהי בחירה נועזת ותוססת מאוד לנסות; הבחירה אכן מקדימה הרבה את הזמן. מבטים ניסיוניים כאלה אינם מתהדרים בביטחון אפילו על ידי השחקנים הבינלאומיים, ואנו גאים כיצד כוכב הטוליווד שלנו מגיע לשיאים חדשים.!

9. שיער ארוך ומבולגן באורך בינוני:

allu arjun סגנון שיער ארוך

כולכם כבר זיהיתם את מראה התסרוקת הזה. זה מסרטיו הראשונים לאחר שנכנס לתעשיית הקולנוע. אללו ארג’ון התהדרה במראה השיער הארוך והמבולגן הזה של Desamuduru לפני יותר מעשור אחורה. אפילו בהתחלה הוא לקח תפקידים וסגנונות מאתגרים ללא היסוס. מה דעתכם על תסרוקות כאלה?

10. שוליים בצד הארוך:

סגנון שיער allu arjun ב- dj

בין הווריאציות הרבות של תספורות שוליים, הכוכב המסוגנן שלנו הוא תסרוקת נוספת – שוליים צד ארוכים. אנחנו מהמרים שרובנו לא נתקלנו בסוגים כאלה ייחודיים וחדשים בימים האחרונים. זה כאן בחוץ מפתיע את רובנו! זה מאוד טרנדי במגמה, ניסיוני בצורה יוצאת דופן, ומגדיל את מראהו המרתק.

11. תסרוקת רטובה ארוכה:

תסרוקת allu arjun ארוכה

זוהי עוד אחת מהתסרוקת הישנה של הארכיון של Allu Arjun. התסרוקות והטרנדים הרטובים כבר מזמן באופנה ועכשיו היא חזרה לטרנד במפץ. הכוכב שלנו קלט את הסגנון החדש עם אתגר ומציג באומץ גרסה משלו לתסרוקת ארוכה ורטובה. איך אתה אוהב את זה?

12. שיער מסורק קדמי:

תסרוקת סרט אריה

אנו רואים את אללו ארג’ון הצעיר בתסרוקת המסורקת הקדמית הזו. הסרט הזה חזר מסרטו הראשוני, אריה. גרסת תספורת קצרה זו עם מראה מסורק קדמי מספקת אמירה צעירה וללא מאמץ. זה די קל לתחזוקה ומראה מזדמן אם גם אתה רוצה לנסות את זה!

13. תספורת מזדמנת קצרה:

תסרוקת allu arjun sarrainodu

מה עם התספורת המזדמנת הזו? Allu Arjun אף פעם לא משאיר שום טרנד, כפי שאנו רואים. הוא מנסה כל מבט בביטחון ובקלות, החל מתסרוקות נועזות ומאתגרות ועד הקז’ואליות והפשוטות ביותר. זהו תספורת פשוטה ופשוטה מזדמנת לבדוק גם כן.

14. תספורת אמצע קוצים:

תספורת Allu Arjun Mid Spikes

בין כמה וריאציות בשיער המחודד, הנה משהו קל וצעיר. תסרוקת אמצע הקוצים היא עיצוב עכשווי ורענן להתנסות. אם יש לך אורך שיער קצר עד סופר קצר, זה יכול להיות גם סגנון יומיומי. אללו ארג’ון נראה בתספורת זו בימים הראשונים של הקריירה שלו, ואנחנו אוהבים כמה פשוט ונאה הוא מופיע בתמונה הזאת.

15. Allu ארג’ון בשיער צבעוני:

תסרוקות sarrainodu

לבסוף, אם אתה רוצה לנסות את הדגשים של צבע השיער, גם זה יכול להוות השראה. Allu Arjun סגרה את המראה הקז’ואל אך המסוגנן הזה. זה מספק מראה מתאר טוב יותר עם עלייה קלה במשחק האופנה. ניתן לנסות את הסגנון האלגנטי והקלאסי הזה בצורה מושלמת גם עם הצבע שבחרת.

הכוכב המסוגנן שלנו, Allu Arjun, תסרוקות ותספורות תמיד יישארו אמות מידה לניסיון של מראה מודרני ואמריקני. ואכן, אף שחקן אחר בתעשיית הקולנוע הדרומי לא תופס תסרוקות ייחודיות ומאתגרות ומתהדר בהן ללא מאמץ. קח אותם כהשראה ונסה מה אתה מרגיש הכי טוב. ספר לנו גם מהו הלוק האהוב עליך; אנו אוהבים לשמוע ממך!