9 מרכזי השתלות השיער הטובים ביותר בהיידראבאד

האישיות ממלאת תפקיד חשוב בניהול היבטים שונים בחייו. אם אתה נראה ומרגיש טוב, תוכל להתמודד בקלות עם אתגרים ולעלות על סולם ההצלחה. האם הבעיה בנסיגת קו השיער נותנת פגיעה באמון שלך? הגיע הזמן להשתלט על המצב. תסתכל על המרכזים הטובים ביותר להשתלות שיער בהיידראבאד ושנה את נקודת המבט שלך.

השתלת שיער בהיידראבאד:

להלן רשימה של 9 המרפאות הטובות ביותר להשתלת שיער בהיידראבאד שתוכל לבחור.

מרכזי השתלת שיער בהיידראבאד

1. מרפאת השתלת שיער של ד”ר אשוק:

מרפאת השתלת השיער של ד”ר אשוק מציעה את ניתוח השתלת השיער הטוב ביותר בהיידראבאד. כל ההליכים הניתוחיים נעשים בהשגחת מומחה תוך שימוש בטכניקות חדישות וניסיונו ומיומנויותיו יוצאי הדופן. יתרה מכך הם אפילו מספקים טיפולים נגד נשירת שיער וכל התקדמות התקרחות.

כתובת: 326, Lakshmi Nilayam, Begumpet, Hyderabad – 500016

2. מרפאת השתלות השיער המתקדמות של ד”ר מאדהו:

מרפאת השתלות השיער המתקדמות של ד”ר מאדהו מציעה מגוון שירותים כמו השתלת שיער, שיקום שיער והחלפת שיער כירורגית עד כמה שם. כל הטיפולים ניתנים על ידי מנתחים מומחים להשתלת שיער. המרפאה מתקדמת בכל היבט והניבה תוצאות עקביות באופן עקבי.

כתובת: Aditya Jairag, קומה 3, דירה מס ‘301&302, מעל אולם התצוגה של תותח

כביש מס ’36/37, ליד תחנת המשטרה במדהפור, הילס יובל, היידראבאד, 500033

3. המרכז הרפואי VMC:

המרכז הרפואי VMC ממוקם בג’ובילי הילס בהיידראבאד, והיא אחת המרפאות המבוקשות ביותר להשתלת שיער. כל הטיפולים הניתוחיים מבוצעים תחת ד”ר פולי פולינדר רדי, אחד המנתחים הטובים ביותר להשתלת שיער בהודו. יש להם בסיס לקוחות נאמן שתמיד נותן את המלצותיהם.

כתובת: #237, כביש מס ’36, הילס יובל, היידראבאד – 500033

4. קים:

קים או מכון קרישנה למדעי הרפואה בסקונדרבאד ידועים בעיקר בשל טיפולי השתלת השיער שלה. זהו בית חולים מודרני עם ציוד חדשני המנוהל על ידי צוות מנתחים מוסמכים להשתלת שיער. הם נותנים את הטיפול הטוב ביותר במחיר סביר.

כתובת: 1-8-31/1, Road Road, Secunderabad, קוד קוד: 500003

5. מרכז השתלות שיער בטוח:

השתלת השיער Sure Hair בהיידראבאד מוצאת בצדק את מקומה בין המרפאות הטובות ביותר להשתלת שיער בדרום הודו. כאן הם שואפים להעניק ללקוחותיהם שיער נפח וצפוף שנראה טבעי מאוד.

כתובת: מגרש מס ‘1, קומה 3, רחוב מס’ 5, מול מלון קרישנה רזידנסי, כביש ראשי, הבסיגודה, היידראבאד – 500007

6. אדהי הודו:

אדהי היא מרפאה מיוחדת להשתלות שיער בהיידראבאד המנוהלת על ידי מנתח השתלת שיער בעל שם, ד”ר קטקרי. המרפאה מספקת שירותי שיקום שיער מעולים לא רק לאנשים בהיידראבאד, אלא ידועה גם בערים אחרות כמו מומבאי, דלהי, קולקטה, פונה וצ’נאי. בקר במרפאה כדי לקבוע את התור שלך עכשיו.

כתובת: אדהי-הודו, היידראבאד: יחידה מספר 7, קומה 2, כיכר האימפריה, כביש 36, הילס היובל, היידראבאד.

השתלת שיער בהיידראבאד

7. מרכז השתלות שיער וכירורגיה קוסמטית של אוליבה:

עם בסיס לקוחות של למעלה מ -40,000 לקוחות, מרפאת אוליבה השתלת שיער היא שם שצריך להתחשב בו. כאן הם כל הזמן מעצבים ומשפרים את השירותים שלהם כך שיציעו את הטיפול הטוב ביותר ללקוחותיהם. בקר במרפאה למידע נוסף על השירותים שלהם.

כתובת: כביש מס ’36, הילס היובל, היידראבאד – 500033

8. השתלת שיער טריניטי:

השתלת שיער טריניטי הינה מרפאה מיוחדת המציעה שירותי שיקום שיער מעולים. הליכי השתלת השיער הנהוגים כאן הינם ללא כאבים וללא צלקות כלל. אפילו השירותים מתומחרים באופן נומינלי והמרפאה נגישה בקלות.

כתובת: חנות מס ‘1, דירת רחול, Opp. בנק המדינה בהיידראבאד.

9. סטודיו שיער עלית:

אחרון חביב, Elite Hair Studio מבטיח לספק ללקוחותיהם ביצועים מעבר למצופה. מלבד שיקום שיער, המרפאה מתמחה גם בהסרת שיער וטיפולי שיער.

כתובת: חלקה מס ‘228, כביש מס’ 36, גבעות היובל, היידראבאד – 500033

העיר נוואבס ופנינים, היידראבאד היא עיר פוטנציאלית בכל היבט. עם הביקוש הגובר חלה עלייה מהירה במספר המרפאות המתמחות להשתלות שיער. קבע את התור שלך עכשיו ונפרד מבעיית נסיגת קו השיער.