9 השמלות המעולות ביותר של שמלות קוטור לנשים

שמלות קוטור הן יצירה מיוחדת של אמן שיוצא ועונה על דרישת הלובש שלה. הוא מעוצב בהתאם לצורך ולמפרטים שהוזכרו. לשמלות הקוטור ניתנות הדגשות בולטות בדוגמתו המסומנת. שמלה כזו נדירה ומציגה תכונות יוצאות דופן ויוצאי דופן.

דפוסי שמלת קוטור יפים ואופנתיים לנשים במגמה:

נסה את 9 שמלות האופנה הטובות ביותר למראה הטבעי שלך.

1. שמלת קוטור משובצת פרחים:

שמלת קוטור משובצת פרחים

זוהי שמלת הוט קוטור בעלת מראה מתוחכם ואלגנטי. לשמלה בגוון בהיר זה יש צוואר בצורת V המגיע עד המותניים. הבד המשמש לשמלה זו הוא ייחודי שנראה כמו שימוש בחוטים מוזהבים ופרחים רבים משובצים עליו. נסה את זה למראה החיובי שלך.

2. שמלת קוטור כישוף:

שמלת קוטור מקסים

עיצוב שמלת הכלה של קוטור זה כל כך יפה ומדהים. תישאר מרותק לראות את השמלה הזו. תבנית הפרחים היפה במיוחד מתבצעת עם חומר לבן על שמלה תחתונה שמוצבת זה על זה. שמלת סטרפלס זו נראית מקסימה. יקירך בוודאי יעריך את הבחירה הזו בוודאות.

3. שמלת גב קרוס קוטור:

שמלת קרוס קוטור אחורית

זוהי שמלת נשף קוטור ששוכבת על הרצפה. לשמלה זו בצבע כחול יש חסר גב המעוטר במיתרי צלב בוהקים בכסף המעניקים מראה מפתה. חלק ישר תחתון מופיע כאילו כוכבים נופלים מהשמיים.

4. שמלת הקוטור האחרונה:

שמלת הקוטור האחרונה

זוהי שמלת ערב קוטור בגוון כפול. מצד אחד הוא בד קטיפה רגיל בצבע אדום ובצד השני, בד בגוון בהיר מעוטר בעבודת רקמת פרחים אדומה. בצד הקטיפה נוצר פרח ורד קטיפה אחד גדול על הכתף.

5. שמלת קוטור מהממת:

שמלת קוטור מהממת

זוהי שמלת שושבינה קוטור המיוצרת במיוחד. השמלה כולה מעוטרת בעבודת רקמה ותחרה. שושנת רשת לבנה גדולה נשמרת תקורה שהיא גולת הכותרת של השמלה הזו. השמלה הרכה הזו כל כך קסומה.

6. שמלת קוטור מהממת:

שמלת קוטור מהממת

שמלת קוקטייל קוטור זו עם אורך הברך וצוואר החוף נראית מושכת. משני צידי המותניים, חיתוך בצורת אגס הופך את גופך לפתוח. השמלה הנעימה הזו מכילה קישוט נפלא ונראה מרהיב.

7. שמלת בגוף הדוק קוטור:

שמלת גוף טייט קוטור

זוהי שמלת קוטור מעוצבת מנשקת גוף המעוטרת בחרוזים. הוא בעל צוואר עגול ושרוולים מלאים. על הצוואר והשרוולים המלאים יש חרוזים משובצים ועל לוחות השמלה התחתונים עשויים החלק הפשוט והחרוז. סוג זה של שמלות נראה טוב על נשים בעלות גוף דק. זה קצת יקר אבל תקבל טוב ועשיר תראה בטוח.

8. שמלת קוטור קסומה:

שמלת קוטור קסומה

זוהי שמלת הקוטור השחורה של ילדות קטנות בעלות מראה קלאסי. לשמלה אזור כתף ושרוול של רשת שחורה עם סגנון לבוש גבוה ונמוך. גבול הסריגים מתבצע בצד הגבוה הקדמי והופך אותו לנפוח מעט. אם אתה רוצה שמלה מגניבה לתינוקת שלך, זו הבחירה הטובה ביותר לילדים שלך.

9. שמלת קוטור באורך הרצפה:

אורך הרצפה קוטור Dres

שמלת קוטור רשמית זו מצוידת בגוף עם שמלת גב מונחת על הרצפות. צוואר זה בצורת V משתנה מצרך רחב מדי כשהוא עובר מהצוואר עד המותניים. הוא עשוי מבד עבה בעל מבריק בעל חרוזים עצמיים המעניק גוון שונה.

שמלת קוטור דורשת קונספט ועיצוב ייחודיים שעליהם יש להתאים אותם. הוא מגדיר אדם מסוים עבורו הוא בנוי. הוא שייך לאירוע שהוא טוב מהרגיל. שמלה זו רצויה מאוד לכל הנשים.