9 עיצובים של שמלות כתומות יפות ומסוגננות לנשים

ישנם סוגים שונים של שמלות בצבעים שונים אשר מיועדים ללבוש באירועים מיוחדים כמו מסיבות ופסטיבלים. אחת השמלות כאלו היא גם השמלה הכתומה. צבע כתום של שמלות כאלה משמלת המקסי הארוכה ועד חצאיות כתומות בקולקציה רחבה. השמלה הכתומה נראית יפה מאוד ויפה על נערות צעירות או נשים. מותגים שונים מוכנים במרוץ לתת שמלה איכותית בצבע כתום ושמלות כאלה משתנות במחירים הזמינים מתינוקות קטנים ועד לנשים מבוגרות. חלקן שמלות פשוטות לנשים ולחלקן תחרה או חלקן גם פריטי מעצבים.

שמלות כתומות אחרונות ואופנתיות לנשים עם תמונות:

נסה את 9 השמלות הכתומות הטובות ביותר,

1. שמלת ילדת פרח עלי כותרת למסיבת חתונה:

שמלת ילדות פרח עלי כותרת למסיבת חתונה

זוהי שמלת כתום ולבן של פרח עלי כותרת לילדה שנראית טוב על בנות. יש לה פרחים מהודרים המעוטרים בחלק התחתון של השמלה. יש לו חגורת עם סיכה בחזית וקשר גדול עם סגירת סקוטש מאחור.

2. שמלת דלעת כתומה ושחורה:

שמלת דלעת כתומה ושחורה

שמלה זו עשויה מבד סאטן ובד כותנה משמש לרירית. יש חצאית תחתונה שהיא קצרה מהחצאית החיצונית. זוהי שמלה כתומה ושחורה. שמלה זו קיימת בצבעים שונים ומתאימה ללבישה במסיבות.

3. שמלת Fit and Flare מודפסת כתומה:

שמלת Fit and Flare מודפסת כתומה

זוהי שמלת מידי בכושר והתלקחות ארוגה מודפסת וכתומה ואדומה. יש לו צוואר עגול ושרוולים קצרים ושולי מתרחבים. הוא עשוי מבד כותנה.

4. שמלת Infinity קצרה שחורה כתומה שחורה:

שמלת Infinity קצרה שחורה כתומה

זוהי שמלה כתומה חלודה הניתנת ללבוש לאירועים מסוגים שונים כמו מסיבות, יום הולדת ופסטיבלים. ההתאמה היא במידה אחת ויש לה סרט מותן אלסטי. יש לה אורך חצאית מהמותן עד המכפלת. זוהי שמלה פשוטה וקל ללבוש.

5. שמלת מקסי מפורטת עם הדפסה כתומה:

שמלת מקסי עם פרט מודפס

זו השמלה המודפסת כתומה וחומה. זוהי שמלת מקסי כתומה. יש לו צווארון מנדרינה ויש לו כפתור קצר עם כפתור מה שהופך אותו למראה אטרקטיבי ללבישה. יש לו שרוולים קצרים ושולי מתרחבים.

6. שמלת קו תחרה כתומה:

שמלת קו תחרה כתומה

זוהי שמלת תחרה כתומה בעלת צוואר עגול וללא שרוולים ללבישה. יש לו לולאות חגורה על המותניים והתחרה וחיברו את הבטנה. זה מגיע יחד עם חגורה. זוהי שמלה מהודרת במיוחד ללבוש ומתאימה ללבוש קז’ואל או לאירועים מיוחדים.

7. שמלה כתומה-ורודה:

שמלה כתומה-ורודה

זוהי שמלה ורודה וכתומה מהממת עם רצועה בצבע ירוק על המותניים. זוהי שמלת מקסי באורך הברך ונראית טוב במיוחד על נשים הלובשות שמלה זו יחד עם נעלי עקב וסנדלים. שמלה זו מתאימה למי שמחפש שמלה קלה לשימוש קבוע או לפי לבוש עונתי.

8. שמלת קיץ כתומה:

שמלת קיץ כתומה

שמלה אלגנטית זו זמינה במידות שונות והיא שמלה ללא שרוולים הניתנת ללבוש בהזדמנויות שונות. זוהי שמלת קיץ כתומה מושלמת ללבוש עם רצועה אלסטית המעניקה לה התאמה מושלמת. זוהי שמלה נוחה וקלה מאוד ללבוש.

9. שמלת כותנה עם שרוולים לרבע נשים:

שמלת כותנה עם שרוולי נשים

הוא עשוי מבד כותנה ושמלה נוחה ללבוש. מדובר בשמלת התלקחות בסגנון קלאסי. הוא מיועד למטרות קז’ואל או טיול ומתאים לעונות השנה. יש לו שרוולי רבע וצוואר עגול מה שהופך אותו למראה אטרקטיבי יותר ללבישה.

אלה כמה שמלות בצבע כתום שונות ללבוש לנערות ולנשים. כל בגד הוא קלאסי בדרכו שלו. כל תלבושת מיועדת ללבישה בצורה נוחה ויכולה להיות זמינה במסחר אלקטרוני או גם בחנויות ממותגות. השמלה בצבע כתום יכולה לתת לך מראה רענן עם תלבושת מתאימה מסוגים אחרים.