15 שמלות באורך רצפה יפות לנשים באופנה

יש מגוון רחב של סוגי שמלות שתוכל לבחור. שמלות באורך הרצפה הן אחת מהן. ישנם סוגים ועיצובים רבים בשמלות באורך הרצפה בהתאם לכל אירוע. אנו יכולים למצוא גם חומרים רבים ושונים. אם אנחנו מחפשים כמה עיצובים של שמלות באורך הרצפה אז אנחנו במקום הנכון.

עיצובים אחרונים ושונים של שמלות באורך הרצפה לנשים:

אנו מעניקים לך את כל עיצוב השמלה המודרני ביותר באורך הרצפה, שממנו תוכל לבחור את המועדף עליך.

1. שמלת מגע לרצפה בצבע כחול רויאל:

שמלת מגע לרצפה בצבע כחול רויאל

העיצוב לעיל הוא עיצוב שמלת מגע רצפה בצבע כחול מלכותי. מדובר בשמלה בשני חלקים עם עליון רקום וחצאית ארוכה מודפסת פרחים. שמלה זו עשויה מחומר ג’ורג’ט ותגרום למראה שלך אלגנטי. מלבד עבודת רקמה יש בשמלה זו עבודות תחרה, עבודות טלאים ועבודות אבן.

2. שמלה רקומה לבנה:

שמלה רקומה לבנה

זוהי שמלת לבנה מעוצבת לבנה לאישה. הוא מגיע עם רקמת פרחים אדומה וירוקה ושרוולים מלאים. השמלה עצמה נראית אלגנטית ותגרום לך להיראות קלאסית. אתה יכול לנסות את זה במסיבות ובאירועים. זה עשוי מחומר שיפון ומרופד במלואו. רק השרוולים עשויים מחומר שיפון לבן טהור.

3. שמלת בגדי שחורים:

שמלת בגדי שחורה

מחפשים בגדי מעצבים שחורים? לפניכם שמלה שחורה באורך הרצפה בשבילכם. זהו עיצוב פשוט אך מסוגנן שעליו רקמה יפה. הוא כולל שמלת שרוול מלא עם רקמה פרחונית. יש לו צוואר עגול והוא עשוי מחומר משי. אתה יכול לבחור אותו כתלבושת מסיבה.

4. חליפת אנרקלי באורך הרצפה:

חליפת אנרקלי באורך הרצפה

מדובר בשמלה ארוכה ברצפה שאפשר ללבוש למסיבות ותפקודים. זוהי שמלה בצבע שמנת עם עבודות תחרה, עבודות רש”ם, עבודות אבן ורקמת זארי. החליפה היא כמו שמלה בסגנון ז’קט ואתה יכול לבחור את השמלה היפה הזו עם אביזרים מתאימים. השמלה עשויה מברוקד וחומר נטו.

5. שמלה באורך הרצפה הלבנה:

שמלה באורך רצפה לבנה

השמלה הלבנה הזו באורך הרצפה בעיצוב מדהים היא בגד מתאים למסיבה. יש עליו הדפס פרחוני יפה ומגיע עם שרוול מלא. זהו עיצוב מוצק ועשוי מחומר פוליאסטר. נסה זאת כאשר המפלגה שלך לובשת להתבלט בין היתר.

6. שמלת פרחים רקומה ופרחונית:

שמלת פרחים רקומה פרחונית

נסה את השמלה הפורמלית האלגנטית הזו באורך הרצפה כמו שמלת המסיבה שלך. זהו עיצוב שמלה יפהפה ועליו פרחים רקומים. המחוך הוא וחלק החצאית העליונה רקום. שרוולים רקומים עשויים מחומר פוליאסטר שקוף. אתה יכול לנסות מגוון זה של עיצוב השמלות ולהיות מסוגנן עם אביזרים מתאימים.

7. שמלת ערב אדומה בכתף ​​אחת:

שמלת ערב אדומה בכתף ​​אחת

שמלת ערב אדומה בכתף ​​אחת היא בחירה טובה שתנסה. הוא עשוי מחומר פוליאסטר ובעיצוב יפהפה של כתף אחת. הוא משפר את הסגנון שלך ועיצוב המותניים המחורבל יוצר צורה מסוגננת. יש לו רוכסן מוסתר בצד האחורי והוא מרופד במלואו. נסה את השמלה האדומה הזו באורך הרצפה למסיבה הבאה שלך ושימי לב אליך.

8. שמלת ערב עם שרוול ארוך אפרסק:

אפרסק שמלת ערב ארוכה

זוהי מגוון שמלות באורך הרצפה עם עיצוב שרוולים שתוכל להעדיף כתלבושת הערב שלך. זהו עיצוב שמלה יפה עם עיצוב תחרה שקוף עליון. השרוולים גם הם מחומר תחרה שקוף. השמלה כולה עשויה מחומר פוליאסטר עם רירית גוף מלאה. לבשי אותו עם אביזרי כסף כדי לקבל את המראה למה שציפית.

9. אורך הרצפה השחור קורטי:

אורך הרצפה השחור קורטי

מחפשים בגד מושלם למסיבה? אתה יכול לנסות את השמלה הזאת עם שרוול מלא רקום שחור. זוהי שמלה באורך הרצפה העשויה מחומר ג’קארד, רשת וחומר ג’ורג’ט מזויף. זהו עיצוב חליפה ואתה יכול ללבוש את זה כתלבושת מסיבה וגם מתאים כלבוש מסורתי. השמלה מעוטרת ברקמה יפה על שרווליה ומגיעה גם עם צווארון פיטר פן.

10. שמלה אלגנטית באורך רצפת צוואר הצוואר:

שמלה אלגנטית באורך רצפת הצוואר

זהו עיצוב שמלה אלגנטי באורך הרצפה למסיבות. הוא כולל שמלת גב פתוחה עם צווארון צווארון. זה עשוי מחומר סאטן כסוף. נסה את השמלה האלגנטית הזו ללא שרוולים כמו בגדי המסיבה שלך עם אביזרי כסף או פנינה מתאימים להשלמת המראה שלך.

11. שמלת אורך רצפת שיפון מודפסת פרחונית:

שמלת אורך רצפת שיפון בהדפס פרחוני

נסה את השמלה באורך הרצפה ללא סטרפלס כתלבושת הערב שלך והיה מסוגנן. מדובר בשמלת קו A העשויה מחומר שיפון מודפס פרחוני. הוא מגיע עם בטנה מלאה. עיצובים המחוך נראים פשוט מדהימים ומשווים אותו לאביזרי פנינה כדי לקבל את המראה שציפיתם לו. אתה יכול גם לנסות איתו סוודר אם אתה רוצה.

12. עיצוב שמלת ערב חמוד במיוחד:

עיצוב שמלת ערב חמוד במיוחד

אם אתה רוצה לזרוח במסיבה נסה את השמלה הכחולה הזו של סאטן. שמלה זו היא שמלת צוואר עגולה גבוהה וחגורה נוצצת בקו המותניים. אם אתה רוצה לנסות שמלה פשוטה אך מסוגננת שמלת ערב ללא שרוולים זו בחירה מושלמת. חבר אותו לאביזרי כסף כדי לקבל מראה דיווה.

13. אורך רצפת קטיפה אנרקלי:

אורך רצפת קטיפה אנרקלי

חליפת קטיפה ירוקה Anarkali היא מסיבה מושלמת לובשת בחירה. זוהי בחירה אלגנטית עבורך להראות את עצמך באלגנטיות. זה מעוטר בעבודת שרוך, רקמה ועבודה מחדש. רקמה עליו נראית יפה. נסה את השמלה הזאת מקטיפת שרוול קטיפה עם אקססוריז מתאימים כדי להגן על עצמך יפה.

14. שמלת ערב פורמלית מוזהבת:

שמלת ערב פורמלית מוזהבת

נסה את השמלה המוזהבת באורך הרצפה הזו עם רצועות ספגטי כשמלת הערב שלך. זה עשוי מחומר סאטן ובעל חריץ קדמי. יש עיצוב פרח בקו המותניים. זה מעוטר גם בעיצוב פאייטים. חבר אותו לנעלי עקב ואביזרי כסף כדי לקבל מראה תקין.

15. שמלה באורך רצפה אדומה אטרקטיבית:

שמלה באורך רצפה אדומה אטרקטיבית

אתה יכול ללבוש את השמלה האדומה האלגנטית הזו באורך הרצפה לאירועים ומסיבות רשמיות שלך. הוא כולל פירוט רקמה יפהפה, מחשוף באטו אשליה ושרוול כובע. מלבד עיצוב רקמה יש גם חרוזים שגורמים לשמלה שלך להיראות אלגנטית. זה עשוי מחומר פוליאסטר ומרופד במלואו עם רוכסן אחורי מוסתר.

החלטתם את העיצוב האהוב עליכם? קבל את האהוב עליך ונסה אותו לאירוע הבא שלך. אל תחפש באתרים רבים כדי לקבל עיצוב מושלם. אתה תנסה כמה שמלות באורך הרצפה כדי להפוך את הסגנון שלך למושלם, לפי התקציב שלך תוכל לחפש שמלה מתאימה לאירועים הקרובים שלך.