12 סוגים שונים של סנדלי קלארקס לגברים ולנשים

קלארקס הוא מותג בינלאומי מבריטניה הידוע באותו שם ברחבי העולם. סנדלי קלארקס נמצאים כעת בכל מקום וכמעט בכל האומות וניתן למצוא אותם בקלות בכל מרכזי הקניות והיעדים לקניות. סנדלי קלארקס ידועים באמת בזכות איכות ההנעלה ורמת הנוחות שמקבלים לאחר לבישת הסנדל.

סנדלי קלארק פשוטים ואחרונים לנשים ולגברים:

סנדלים אלה עמידים לאורך זמן וזה עצמו הוכחה לאיכות המוצר. כאן נבחן את 9 העיצובים המובילים של קלארקס סנדל.

1. סנדלי אבן משובצים של קלארקס:

סנדלי קלארקס

סוגים אלה של סנדלים הם הנעלה מצוינת מכיוון שהיא נראית יוקרתית ומלכותית בעת לבישתה. לסנדלים רצועות רחבות בחזית, מה שהופך אותו נוח ללבוש רצועות מתכווננות. סנדלים אלה מאפשרים לכפות הרגליים לנשום ומהווים הנעלה טובה ללבוש ערב או למסיבות צ’יל אאוט.

2. סנדלי קלארק ללא חלודה מרובי צבעים:

סנדלי קלארק ללא צבע חלודה

סוג זה של סנדל נראה מדהים ומעניק לרגליים מראה חדש לגמרי. לסנדלים רצועות מרובות צבעים והסנדל כולו עשוי עור. הסנדלים קיימים בצבעים וזנים רבים ותוכלו לבחור את הסנדלים לפי בחירתכם. ניתן ללבוש אותם גם עם בגדי קז’ואל וגם עם ג’ינס.

3. סנדלים שטוחים עם קרב רחב

סנדלים שטוחים של Moon Wide Fit Clarks לנשים

סוגים אלה של סנדלים נראים מסוגננים מאוד כאשר הם נלבשים עם כל סוג של בגד שאתה רוצה. סנדל הזהב השטוח והמסוגנן מעניק לרגליים מראה מחמיא. הסנדלים נראים אלגנטיים ברגליים של נשים.

4. סנדלי כפכפים של קלארקס לגברים:

סנדלי פליפ פלופ קלארקס לגברים

סנדלי כפכפים מסוג קלארקס נראים אופנתיים מאוד והם די נוחים ללבישה. החלק הקדמי של הסנדלים פתוח לרווחה ובכך מאפשר להשאיל מקום לכפות הרגליים שלך לנשום ולהרגיש אוורירי.

5. סנדלי עור קלארקס ספורטיביים לגברים:

סנדלי עור קלארקס ספורטיביים לגברים

סנדל עור קלארקס נראה מרשים מאוד בלבישתו ומעניק לך גם לבוש ספורטיבי. יש לו את הרצועות המתכווננות ובכך מעניקות לך נוחות כשאתה בתנועה.

6. סנדלי קלארקס מסוגננים לגברים:

סנדלי קלארקס מסוגננים לגברים

סוג זה של סנדלי קלארקס סגורים מקדימים מעניקים מראה קלאסי ומסוגנן לגברים. לסנדלים חוטיני גב סגור ובכך נותנים תמיכה עצומה בזמן ההליכה ווים חכם לסגירת רצועות הסנדלים. סוג זה של סנדלים מושלם וג’לים עם כל לבוש שאתה לובש.

7. סנדלי גל של קלארקס לנשים:

סנדלי גל-גל

אלו הם סנדלי עור בגוון חום, שיכולים לשמש נשים לבגדי קז’ואל עם ג’ינס, צ’ינו, מטענים וכו ‘. עיצוב הגל הייחודי בסנדל מעניק תחושה נעימה לרגליים ונוח מאוד גם בסוליה. המאפיינים הייחודיים של הסנדלים הללו הם שהם אף פעם לא פוגעים בכפות הרגליים מכיוון שקלארקס אף פעם לא מתפשר על איכות. סנדלי גל אלה מיועדים אך ורק לנשים.

8. סנדלי קרוס קלאס לגברים:

סקס-סנדלים-לגברים

לקלארקס יש סנדלים לכל קבוצות הגיל. אז הסנדלים הצולבים האלה מיועדים לאנשים בגיל העמידה שרוצים סנדלים נוחים לשימוש יומיומי וללבוש. יש להם שתי רצועות צולבות רחבות לאחיזה טובה יותר בזמן הליכה. אלה מגיעים בגוונים שונים של מהגוני, חום, בז ‘, שחור וכו’ והם מעור אמיתי.

9. סנדלי רצועות קרסול לנשים:

סנדלי קלקרס-קרסול-רצועה

לנשים יש שפע אפשרויות בסנדלי קלארקס. סנדלי רצועות הקרסול האלה נראות יפות על כל בגד. יש להם אפשרויות בצבעים עם אפור, סגול, חום וכו ‘כרצועות המשלימות את סוליית הסנדל. העור המשובח כמו הסוליה ממש רך בכפות הרגליים וגם אלגנטי.

10. קלארק טריז לנשים:

קלארק-טריזים

טריזים נראים יפה ונותנים את הגובה הזה לאישה מה שהופך אותה ליפה ומוסיף לאישיות שלה. טריזים של קלארקס הם רכים אך יציבים ויציבים המעניקים נוחות נוספת לרגלי אישה ומכאן שניתן ללבוש את טריזים אלה כל היום ללא כאבים ברגליים..

11. סנדלי מנטה לנשים:

סנדלי קלארק-מנטה

מנטה היא תבנית עם נקודות וחורים קטנים ברצועת הסנדל עם יופי מדהים משלה. סולית העור מנוגדת לרצועה עם השילוב הבהיר והכהה. הסנדלים נראים אלגנטיים ברגליים של נשים.

12. סנדלי קסם של קלארקס לבנות:

סלסולים-קסם-קסם

סנדלי הקסם הייחודיים של קלארקס סנדלים יפים עם רצועה אחת שרצה בין לבין מחוברת עם רצועה ליד הקרסול עם גימור יפה על הסנדל. אלה מושלמים עם כל בגד, הודי, מערבי וכו ‘. יש להם הרבה אפשרויות בכל הנוגע לצבעים עם צבעים שחורים, חומים, חיוורים וכו’ שיתאימו לתלבושות שלהם..

הנעלה של מותג מפורסם ומפורסם כמו קלארקס סי&ג’יי קלארק לא צריך הרבה הייפ מסביב מכיוון שהנעלה מדברת בעד עצמה. איכות מעולה של עור משובח ושאר החומרים, סוליית הנעלה, עיצוב וסגנון וכו ‘מושך את כולם. הם ידועים בעיקר במגפי המדבר שלהם, הם גילפו שם משלהם עם התוספות הרבות בעיצובים ובסגנונות הייחודיים להם..