כיצד לשלוט בסתיו השיער בחורף?

אנשים בדרך כלל מתמודדים עם נפילת שיער במהלך החורף יותר ממה שהם מתמודדים בעונות רגילות. אלו משפיעים על אדם פנימי וגם חיצוני ולכן יש להתייחס אליהם ואין לאדם להזניח אלה. אם הבעיה מחמירה, יש לטפל באלה מיד עם תרופה טבעית או מעקב כירורגי ורפואי באופן קבוע לתוצאות טובות יותר..

כיצד לשלוט בשיער בסתיו בחורף

נשירת שיער בחורף וכיצד לשלוט בה:

להלן רשימה של 6 סיבות עיקריות לנפילת שיער בחורף וכיצד לטפל בשיער בחורף הן כדלקמן.

1. זיעה:

אנשים בדרך כלל אוהבים לעשות יותר תרגילים במהלך עונת החורף. לעתים קרובות הדבר מוביל ליותר זיעה ומכיוון שאנשים שוטפים ראש פחות במהלך הזמן הזה, הדבר יכול להוביל לזיהום חיידקי יותר.

אדם צריך לשטוף את הראש עם חומרי ניקוי תרופתיים נגד פטריות באופן קבוע לאחר תרגילים.

2. ראש לא שטוף:

בדרך כלל אנשים נמנעים מלשטוף ראש מלא במהלך העונה הזו. לכן בדרך כלל זה יכול להוביל להצטברות של זיעה וחלב. אלה מגיעים גם עם הפרשת רעלים מהגוף. ההפרשות המכילות גם מלח ושומנים אחרים במיוחד אם לאדם יש יותר מדי מזון שמנוני, אז אלה אינם בריאים מה שעלול להוביל לזיהומים חיידקיים או לרתיחה. ניקוי סדיר הוא חיוני כדי לשלוט בבעיה זו ולשמור על המשטח נקי.

3. סטיילינג מוגזם:

אנשים אוהבים לעסוק בסגנונות אופנתיים מסוגים שונים במהלך העונה הזו שיכולים לגרום לשימוש חם מדי. לעתים קרובות אנשים גם לא שוטפים את הראש מדי יום בשל הטמפרטורה וזה יכול להוביל לשקעת כימיקלים במיוחד במהלך הטמפרטורות הנמוכות ולכן זו יכולה להיות סיבה מאחורי בעיות דילול שונות בתקופה זו. צמצום הכימיקלים והחום יכולים להביא לתוצאות טובות יותר וגם לטפל בבעיה בצורה מספקת.

4. מתח:

זה יכול להיות סיבה קבועה וזה יכול להיות גם גורם לדילול במהלך העונה הזו. ניתן לטפל בכך בעזרת תרופות מתאימות וניתן לעשות זאת גם בייעוץ. לעתים קרובות לאנשים יש שגרת עבודה עסוקה שיכולה לגרום לכך. חוסר שינה או חוסר שינה יכולים להוביל לבעיה זו. חוסר איזון הורמונלי הוא גם בעיה שעולה בשל כך.

יש להתייעץ עם רופא טוב אם זו אמורה להיות סיבה. הם יכולים להציע תרופות מתאימות, אם יש צורך בייעוץ או שניתן לבצע שינויים שגרתיים שיתאימו לאדם בהתאם. ניתן להציע תרופות נגד דיכאון אוטן. אלה לא צריכים להיות ללא מרשם או אלה עלולים לגרום לנזק רב יותר.

5. חיכוך:

לאנשים יש הרגל ללבוש ציוד ראש כמו בנדנה או כובעים שיכולים לגרום לבעיות כמו חיכוך ודילול רב יותר בטמפרטורה הנמוכה כדי למנוע מהם להידבק בשפעת..

ניתן להימנע מאלה ולהשתמש בצעיפים דקים במקום אלה. אנשים מהדקים את הקטעים בחוזקה מאוד וזה יכול להיות גם גורם מאחורי הבעיה.

נשירת שיער בחורף

6. קשקשים:

זוהי סיבה נפוצה מאוד לנשירת שיער בחורף. ישנן סיבות שונות ולכן בשל שינוי העונה וטמפרטורת האטמוספירה הזיהומים הפטרייתיים יכולים להיות חריגים. לכן גם מלזזיה האחראית לכך עלולה לפעול בצורה לא נורמלית וזה יכול להוביל ליותר פתיתים בזמן הזה.

ניתן למנוע זאת על ידי שימוש בקרמים תרופתיים המכילים ניזורל וקטוקונזול. אלה מומלצים לרוב כטיפול רגיל. אלה גם לא יקרים ולעתים קרובות משתלמים. ניתן לנסות כמה תרופות אנטי פטרייתיות בבית כמו שימוש בחבילות העשויות עלי מרגוסה כדבק או על ידי קניית אבקות מהשוק ממותגים טובים ולאחר מכן שימוש בהן לאחר השריה..