9 התוספים הטובים ביותר לבקרת נשירת שיער

ישנם סוגים שונים של סיבות לשערותיו של אדם יכול לדלל. זה קורה בגלל מספר גורמים. היום הלחץ בעבודה וגם לשמור על סביבה נטולת מתח הוא מאוד בעייתי. זה נכון לא רק למי שיוצא מהבית בגלל עבודתו השוטפת, אלא גם לגבי מי שעושה כל סוג של פעילות גם אם זה בישול או עבודה ביתית רגילה. למי שצריך לעבוד מהבית, אפילו הוא נלחץ בגלל חומרת כמות העבודה.

התוספים הטובים ביותר לבקרת נשירת שיער

לכן זה דבר נפוץ שלא הרבה אנשים מקבלים זמן לדאוג לבריאותם ולשגרה אחרת. אדם היום כמעט ולא ישן 8 עד 10 שעות שינה לפני שהוא צריך להשלים את לחצי העבודה הרגילים שלו. יש עומס כל יום. זה גם די בעייתי לקבל שגרה מתאימה למצב או להזין את הגוף.

לכן זו הסיבה שאנשים סובלים מכמה בעיות. עם זאת, אדם יכול לקבל את עצת הרופאים ולקחת תוספי מזון שיכולים לעצור בעיה זו במידה מסוימת כאשר הדבר נעשה בעזרת תרופות אחרות. עם זאת יש ליטול אותם תחת מרשם רופא והכמויות צריכות להיות מתאימות.

תוספי שיער לנשירת שיער:

להלן 9 התוספים המובילים בהם אדם יכול להשתמש כדי למנוע נשירת שיער.

1. חומצות שומן אומגה 3:

זה נמצא בשפע בזנים מסוימים של דגים כמו סרדינים. אלה משמשים בעיקר בצורה של שמן וניתן למצוא אותם גם באגוזי מלך. אדם יכול לקחת את הכמות הנדרשת של כפית שמן זה כדי למנוע היחלשות נוספת של השורשים.

2. ויטמין C:

זה נמצא באופן פופולרי במגוון פירות וגם בירקות מסוימים. אלה מצויים באשכוליות, תפוזים, לימונים וכו ‘. זה יעיל מאוד בתפקודי גוף שונים. זהו גם חומר הזנה ולכן אדם יכול לקחת כמה כמוסות של אלה יחד עם לימונים או ליים בכמות מתאימה כדי להילחם בבעיות.

3. ויטמין D:

זה מועיל לאנשים הסובלים מחוסר איזון הורמונלי ומכל סיבה קשורה. ניתן לרכוש את אלה מבתי מרקחת בכמות פחותה מאוד בצורה של כמוסות. עם זאת, לקיחת יתר של אלה עלולה להזיק. יש להתייעץ עם רופא לפני שאדם לוקח את אלה. המינון המומלץ של זה הוא כ- 400 IU ליום.

4. ויטמין B:

זהו תוסף שנמכר בשוק ההודי עם צורות שונות כמו B12, B6 או B מתחם או אחרות. זה אחראי על עיכוב הצמיחה וגם נותן הקלה מסטרס. עם זאת, כמות עודפת של אלה עלולה להזיק ולכן יש לקחת מינון שנקבע. אם אדם רוצה לקבל את זה בצורה טבעית ממזון, אותו אדם צריך לצרוך יותר מירקות עלים.

5. אבץ:

זהו סוכן רגולטורי. 10 מ”ג הוא המינון המוצע ל -10 ימים בלבד בכל חודש לאדם בוגר הסובל מדלילות שיער. זה אחראי גם לשמירה על תפקוד ההורמונים. אדם יכול לקנות טבליות של אלה, אך אסור לקבל אותן ללא מרשם. גוף האדם שונה מגיב לזה בדפוסים שונים. לכן, יש לרשום את המינון ומה מתאים לאדם לאחר בדיקות מסוגים שונים לפי דרישת רופאים. ניתן להשיג זאת באופן טבעי מירקות, דגנים, קטניות, עוף וכו ‘.

6. ויטמין A:

זהו נוגד חמצון המונע אפרור שיער ורדיקלים חופשיים מזיקים. זה גם גורם להפרשת החלב להישאר במגמה, כך שאדם יקבל מזון טבעי. אם אדם סובל מגירוד ויובש, זה צריך להיכלל בתזונה. גזר וקנטלופ הם מקור טוב לכך. אלה טובים גם כאשר אלה נלקחים בצורה של כמוסות שלפעמים אינן מומלצות שכן דיאטנים יכולים להציע כיצד אדם יכול להשיג זאת ממקורות עלים טבעיים על ידי הכללת הירקות המתאימים בתזונתם..

7. GLA:

זו ידועה גם בשם חומצת גמא-לינולנית והיא חומצת שומן. זה ידוע גם בשם חומצת שומן אומגה 6 שאדם יכול לקבל משימוש בשמנים טובים בבישול שלו. עם זאת, חימום יתר של שמנים עלול לגרום להפחתת תזונתם ולכן ניתן ליטול אותם בצורה של כמוסות תחת המינונים הנכונים והנכונים. בדרך כלל, ההיצע ממקורות מזון נאות אך עם זאת הדבר תלוי בסוג התזונה שאדם אוכל. ניתן לקחת מינון מומלץ של 500 מ”ג שמן נר הליבה. אדם יכול גם ליטול שמן דומדמניות שחורות או שמנים צמחיים אחרים העשירים בכך באותו המינון.

8. חומצה פולית:

זה ידוע גם בשם חומצה פולית והוא תרכובת מסיסה במים. זה משמש לטיפול במגוון בעיות. יש לקחת זאת במינונים מתאימים למאבק בנפילת שיער.

9. ליזין:

זהו תוסף חלבון פופולרי מאוד המסייע לשמירה על נפח. זה קיים גם באופן טבעי במגוון מזונות כמו בשר, ביצים וגם עוף או כבד. אלה מיועדים לאנשים הסובלים מבעיות בתפקודי הגוף בגלל מחסור בחלבון. זהו סוכן חומצות אמינו וכפי שאנשים יודעים על כך שזה חשוב לשמירה על שכבות האמייל והחלבון של הגוף. זה טוב גם לציפורניים ולשיניים.

יש לספק לגוף האדם דרישות נאותות לכך ממזון שיש לאדם כל יום או ממקורות אחרים שיכולים להיות טבליות או צורות אחרות של פתרונות נוזליים אותם ניתן לצרוך על פי מרשם רופא. זה גורם לחוטים לשמור על הכיסוי החיצוני שלהם כך שהם לא יתפרכו. מלבד שמירה על תזונה נכונה, זה צריך להיות רק אם הגוף חסר את זה. המחסור בכך יכול לגרום לקצות חריץ ולנפילת שיער.