איך להשיג עור זוהר בהיר תוך 7 ימים!

מוקדם בבוקר היא מתעוררת. עיניה המתנופפות מחפשות מבט במראה לפני שהיא סוף סוף קוראת לזה להפסיק. היא מתיישבת עכשיו ומולה משקף זוהר רך הזורם מאף אחד חוץ ממנה. כשהימים חולפים, לאחר תנועה סוערת היא מוצאת את עצמה מסדרת את מבטיה האחרונים לפני כניסתה למשרד ובסופו של יום היא מוצאת את עצמה, או ליתר דיוק עורה מתעמעם ברכות עם שיזוף קלוש..

כיצד לקבל עור זוהר בשבוע אחד:

מצד שני, ילדה אחרת מחלק אחר בעולם יושבת עם לב כבד מאז שתמיד רצתה את העור הזוהר והבהיר הזה, אבל עכשיו היא נאבקת בפנים משעממות ומוטות לשמן. בנות ברחבי העולם מעדיפות סוג מסוים של עור, מהוגן הזוהר ובתוך כל המשאלות החוזרות ונשנות הצורך הנואש להשיג שהעור הזוהר הוא תמיד אש דומיננטית הבוערת ביניהן.

עור זוהר בשבוע אחד

בעולם המסחור שגשג בעולם הטכנולוגי הזה, מוצרים מסחריים סופרים כעת מיליונים כאשר אחוז גדול מהמוצרים האלה מבטיחים לנו פנים בהירות יותר אם לא עתיד בהיר יותר. רוב הפרסומות המסחריות הללו חזרו שוב ושוב בבנק הטלוויזיות המסחריות על נוכחותן בשוק. באופן דומה, כל מותג נלחם על הישרדותו בעולם העסקים, ובכך מגזים מעט בכל פעם שהם צריכים למכור את המוצר שלהם. הלקוחות מרגישים לעתים קרובות מיואשים כאשר המוצר שהובטח להם שובר את ליבם בכך שהוא לא מראה את התוצאה המתאימה כרצונו.

שוב, בעולם המהיר, הכל צריך להיות במהירות אסטרונומית. מכיוון שהכל החל משיחות טלפון ועד הודעות נשלחות כהרף עין למה לא מוצרים שיעזרו לך לקבל עור זוהר תוך הודעה מוקדמת של יום. אולם אין זו מחשבה בלתי מתקבלת על הדעת מכיוון שהיא כעת אפילו אפשרית בשלב זה. לעתים קרובות בשל השיטות המודרניות והתרופות המבורכות, כל ילדה יכולה לקבל כעת את עור זוהר שלה תוך הודעה מוקדמת של שבוע בלבד. מאמר זה כאן יוכיח לך כיצד.

יום 1:

אם נוח לך יותר בשיטות ממוסחרות להשגת מראה מהמם והגינות זוהרת, ישנם מוצרים שונים לבחירתך. חלק ממוצרים אלה נהנים מהשגת מראה זוהר ומהשגת עור מרפא ומטופל לאורך זמן. Olay הוא כיום אחד המותגים המובילים בשוק בנושא הוגנות טבעית ועור זוהר. קרם הוגנות Olay ניתן למרוח לפני היציאה מהבית במורינג כדי לעזור להעניק לעור שלך את ההגנה הנדרשת למשך 12 שעות מפני אבק וזיהום, מה שמכהה את עורך באופן טבעי. אם יושמו מוצרים יומיים כמו Olay יתרום לתת לך הוגנות מתמשכת ועור זוהר ועמיד.

אבל נניח שאתה אדם מסורתי יותר המחפש שיטות טבעיות להשגת הזוהר המתמשך שאתה רוצה. במקרה זה, ניתן להכין מספר חבילות פנים וקרמי גוף מאלווה ורה ומרכיבים אחרים כאלה, במיוחד לעור. ביום הראשון להשגת זוהר מתמשך על ידי מריחת חבילת פנים וקרם העשוי מחלב אלוורה ומוצרים אחרים המעוררים עור כגון דבש, ככל שאתה הולך טבעי יותר, כך ייטב. קרמים אלה מסייעים לקילוף העור. התחל בכך בלילה לפני השינה כך; זה לא יפגע בלוח הזמנים העמוס שלך.

יום 2:

כעת אתה מכיר את המוצר המסחרי הנכון או את השיטה המסורתית לפי בחירתך. הגיע הזמן להתחיל לשפר את התזונה שלך. זוהר גופך תלוי גם בבריאותך. הוגנות ויופי זוהר מבוססים לא רק על איזה מוצר אתה משתמש או על איזו תרופה אתה משתמש כדי להיראות יפה, אלא שכל המוצרים האלה גם יעניקו לך יופי זמני בלבד. כדי להשיג את היופי המרבי, לגוף שלך יש להציע; אתה חייב לרפא את עצמך מבפנים. שתו הרבה מים ואכלו נכון, זה לא אומר מזון מהיר, אלא אוכל נהדר לעורכם. זה כולל סלטים ותזונה מאוזנת. בדוק לעצמך תוכנית תזונתית והתחל להרגיש תוצאות תוך זמן קצר.

כיצד לקבל עור בהיר וזוהר תוך 7 ימים:

יום 3:

היום השלישי הוא משמעותי מכיוון שאתה כעת באמצע הדרך להשגת הזוהר הזוהר הדרוש לך בעזרת תזונה מוצקה שתגבה אותך ומוצר מצוין או תקן אותו כעת כדי לשלב את המדיומים האלה בחיי היומיום שלך באופן מלא. בהתחלה, יהיה קשה לתרגל כל יום, אך תוכל להשתמש ביעילות באמצעי הבחירה שלך ולשלב את השינויים התזונתיים בצורה נכונה עם הכונן..

יום 4:

היום הרביעי כרוך באי סטייה מהדרך להשגת מלוא יופייך. בצע כל שיטה ביעילות. שיטות אלה עשויות לכלול מריחת מלפפון על הפנים אם אתה אדם מסורתי. זה קשור בעיקר לתרופה שבחרת כדי לעזור לך להשיג את העור הזוהר שאתה רוצה. יש כל כך הרבה מוצרים זמינים יחד עם טיפולים לבחירה שיש לך עולם של אפשרויות. יש צורך שברגע שתבחר חלופה, עליך לבצע את שיטת השימוש במוצרים אלה מדי יום ללא תקלות.

יום 5:

אתה כמעט שם, בנקודה זו אתה רואה שינוי קל בעור הפנים, האנשים בעבודה או היכן שאתה מתרועע שואלים אותך איך אתה נראה כל כך טוב ובמה אתה משתמש, הצעד הסודי להשגת זוהר גדול הוא ביטחון עצמי , ככל שאתה בטוח יותר בעצמך, כך אתה מקבל יותר.

טיפים לעור זוהר לעור בהיר

יום 6:

בשלב זה, יש צורך להתחיל לשלב כמה שעות ביום באימון. ככל שתתאמנו יותר כך תישארו בכושר. פעילות גופנית לא רק תשאיר אותך בכושר אלא תעניק לך גוף זוהר מבוקר היטב.

יום 7:

זה מסיק שהזוהר של שבעה ימים הוא השגת פעילות גופנית; בשלב זה, אתה תראה נהדר. כמה אנשים יגיבו עד כמה היופי שלך טבעי לחלוטין, ובסופו של יום, זה כל מה שחשוב. אתה לא צריך מוצרים מלאכותיים כדי לגרום לך להיראות נהדר. היופי הטבעי שלך הוא כל מה שחשוב, וכל הנשים יפות.