9 עיצובים חדשים ומעוצבים של חולצות טריקו ממתכת עם תמונות

מטאל כבד וטראש מטאל הם חלק מהסגנונות השונים הקיימים בקטגוריית החולצות. אתה יכול למצוא את להקת הכבד המטאל האהוב עליך ואפילו טייק מצחיק על הלהקות בחולצות החולצות האלה. בדוק את הסגנונות השונים והיה לך כמה חולצות טריקו נהדרות בארון הבגדים שלך.

חולצות מתכת מודרניות ואופנתיות לגברים במגמה:

הבה נצטרך להסתכל על חולצות המתכת הטובות ביותר.

1. חולצת חולצת מתכת:

חולצת טריקו של Metal Song

בחר בחולצת טריקו ממתכת שהיא אודה לשיר האהוב עליך. אלה לא צריכים להיות שירי כבד מטאל בלבד. הם יכולים להיות כל שיר שאתה אוהב ובעלי חיבור מתכתי כלשהו.

2. חולצת טריקו ממתכת שחורה:

חולצת טריקו ממתכת שחורה

הנה חולצת טריקו ממתכת שחורה נפלאה עבורך. בחר מתוך תמונות מעורפלות ועד תמונות משובצות בכוכבים. קבל את תיקון המתכת הכבדה שלך עם חולצות הטריקו השחורות האלה. החומר המשמש הוא גם באיכות מעולה.

3. חולצת טראש מתכת:

חולצת טראש מתכת

אלה כמה חולצות טראש מטאל מגניבות שהודו מוכרת. אתה יכול להשיג את האוסף שלך לחולצות טריקו ממתכת ולהיראות מהמם ומגניב. אלה מושלמים למסלולי אופניים וטיולים. לזמן הטיול הקבוע נסה את זה למראה הקלאסי שלך.

4. חולצת טריקו:

חולצת טריקו מתכת כבדה

בדוק את חולצות החולצות המתכות הכבדות שיש להן את ההדפסים הנועזים בחזית. אתה יכול לבחור שרוול מסוג raglan לשם שינוי. יש לו שרוול מנוגד וצבע גוף כדי להוסיף יותר אופי לחולצת הטריקו. חולצת טריקו אחת עם שרוול מלא היא בחירה מושלמת לצעירים גבוהים.

5. חולצת טריקו:

חולצת טריקו

אם אתה חובב להקת מטאל מושבע אז הדרך המושלמת להראות זאת היא ללבוש חולצת טריקו. חולצות אלה כוללות את תמונות הלהקה הטובות ביותר בחזית. בדוק את הסגנונות השונים שאתה יכול ללבוש והכן אחד מהם שאתה הכי אוהב. נסה את זה בכל עונה, החומר טוב למראה הקז’ואל שלך.

6. חולצות אדם:

חולצות של אדם

בחרו חולצת דת ‘מטאל בפעם הבאה שתרכשו חולצה חדשה. לחולצות החולצות ממתכת הנשרים של המוות יש דפוס גולגולת נהדר בתמונה. הקימורים והגברות המעוצבות בתוך הגולגולת הן דרמטיות מאוד. מושלם לבנים רזים, זה מתאים לגוף בכושר רזה.

7. עטיפת מתכת חולצת אלבום:

חולצת אלבום מתכת חולצת טריקו

לכל אלבום מוזיקה יש עטיפת אלבומים נהדרת ובלתי נשכחת. אלה הופכים בדרך כלל להדפסי חולצות טי כבדות ממתכת. אז בדוק את עטיפת אלבום המוזיקה של הלהקה האהובה עליך שהפכה אותה לשנה טובה. אתה יכול להדפיס את העיצוב הזה גם בהזמנה בכמות גדולה שלך.

8. חולצת מתכת מצחיקה:

חולצת טריקו מצחיקה

בחר להסתכל על הצד הקומי של חולצות טי ממתכת. כאן יש לך ציטוטים מגניבים וקומיים הקשורים למתכת המודפסים על חולצות. קבל אחד מצחיק היום והרגיש מדהים. קבל את החולצה הזו כדי למשוך את תשומת הלב של החברים שלך, אתה יכול לתת את הדפוס הזה גם לחבר הכי טוב שלך.

9. חולצת טריקו מתכת תלת מימדית:

אתה יכול גם להיכנס לחולצות מטאליות שכולן זעם עכשיו. לחולצות הדגם התלת מימדי יש עיצובים מתכתיים ונראים מהממים. בחרו את עצמכם והראו את חולצות הטריקו המעולות האלה.

חולצות מתכת אומרות אמירה מהממת והן משמשות בדרך כלל גברים. אלה נלבשים בעיקר על ידי אופנוענים והולכי מכללות. נסה את הסגנונות השונים שיש שם ותוכל לקבל אוסף טוב של חולצות מתכת.