9 עיצובים אחרונים ושונים של חולצות טי של ירדן

אייר ג’ורדן הוא השם המכונה לשחקן הכדורסל האמריקאי המפורסם ביותר מייקל ג’פרי ג’ורדן. הוא מפורסם בזכות צילומי מעליות האוויר שלו שגרמו לתעשיית עיצוב הבגדים לעצב דמויות כדורגל יצירתיות וכן להשתמש בתמונת השחקן המפורסם כעיצוב גוף קדמי. לאותם שחקני כדורסל מטורפים ומשוגעים ואוהדי השחקן ג’ורדן מאמר זה יעזור בבחירת עיצוב החולצה הטוב ביותר של ג’ורדן..

עיצובים אופנתיים ומודרניים של ירדן לגברים ולנשים במגמה:

הבה נצטרך להסתכל על 9 חולצות החולצות הטובות ביותר של ירדן לילד ולנערה.

1. חולצת יוניסקס רטרו ג’ורדן:

חולצת טריקו יוניסקס רטרו של ג'ורדן

חולצת רטרו ג’ורדן היא חולצת מעצבים חדשנית אשר מושגת באמצעות דמויות מצוירות מצחיקות ודימוי של ג’ורדן כעיצוב המרכזי בגוף החזית של החולצה. צבע החולצה משפר את איכות החולצה. חולצה זו מעדיפה בני נוער צעירים, חולצת טריקו זו נותנת גם מראה חיובי טוב.

2. חולצת טי ג’ורדן אייר שחורה רגילה לגברים:

חולצה שחורה פשוטה של ​​ג'ורדן אייר לגברים

חולצת טריקו שחורה פשוטה עם תמונת אייר ג’ורדן המתוארת בצורה אמנותית. תרשים קו זה מציג תמונה מצוירת המרימה את ידה כמו כדורסלן המכה זריקה. נסה את הדפוס הזה על הג’ינס הכחול או השחור שלך.

3. חולצת טריקו בהדפס תלת מימד:

חולצת טריקו בהדפס תלת מימד

חולצות מעוצבות תלת -ממדיות הן כיום עיצוב די פופולרי, שגם בנות וגם בנים אוהבות בהחלט שיהיו כאלה. בחולצת מעצב תלת מימד זו מוצגת התמונה הגסה של השחקן ג’ורדן בתמונת התלת מימד הבהירה. קצת שונה אבל זה נותן מראה קליט של החולצה שלך.

4. חולצת טריקו מודפסת של ג’ורדן:

חולצת טריקו מודפסת של ג'ורדן

ג’ורדן כפי שאנו כבר מכירים אותו באמצעות כישורי משחק הכדורסל המדהימים שלו שיזמו מעצבים לדמות את תמונת הפנים השלמה שלו בחולצת טריקו מה ש בהחלט משמח את חסידי הכדורסל. תוכלו לקבל התאמה אישית של עיצובים אחרים של ירדן על חולצת טריקו מודפסת זו.

5. חולצת טריקו לגברדן בייסבול:

חולצת טריקו לגברדן בייסבול

שילוב תמונת החולצה של ג’ורדן בעיצוב חולצת טריקו בייסבול הוא אכן שילוב מדהים שנותן מראה מגניב. החלק הקדמי והאחורי של החולצה מעוצב עם שם השחקן ג’ורדן ומספר הקבוצה שלו.

6. חולצת טריקו מתוחה של ג’ורדן:

חולצת טריקו של ג'ורדן

סוג זה של עיצוב חולצות בהחלט יגרום לכולם להבין שעצם השימוש בשם הנושא המרכזי, עיצוב חולצה הוא פשוט ועם זאת אופנתי. שם השחקן ג’ורדן כתוב מצד אחד של השרוול הנמתח עד לקצה השני.

7. חולצת טריקו של ג’ורדן ג’וממן:

חולצת טריקו של ג'ורדן ג'וממן

חולצת החולצה של ג’ורדן ג’וממן היא השם המדויק המשמש בחנויות לשיווק חולצת המותג הזו המעוצבת על חומר בד רגיל. יד שמחזיקה בכדור שמביאה לתחושה של איך השחקנים מרימים את היד כדי להכניס את הכדורסל לסל.

8. חולצת טריקו של שיקגו בולס ג’ורדן:

חולצת טריקו של שיקגו בולס ג'ורדן

שיקגו בולס הייתה הקבוצה שלשמה שיחק השחקן ג’ורדן וזכה לחשיבותו בקבוצתו. המספר כתוב בצד האחורי של החולצה ושמו מודפס בחזית. עיצוב זה יכול להתבצע גם להיפך.

9. חולצת טריקו של ירדן עם שרוולים ארוכים:

חולצת טריקו ירדן מודפסת עם שרוולים ארוכים

עיצוב חולצת שרוול ארוך מודפס זהה לעיצוב חולצת טריקו בייסבול, שבו השרוולים ארוכים הנופלים עד לרמת פרק כף היד ועליו הדפסה. הגוף רגיל עם גרסה מיניאטורית של השחקן ג’ורדן בתנועת ג’וממן.

חולצת החזית הספורטיבית והחכמה הזו היא סוג בד שחובה בהחלט על ידי כל הגברים בעיקר וגם נשים. כל עיצוב הוא ייחודי, מה שיגרום לאנשים לקבל את כולם. בחירת מישהו מהרשימה למעלה היא אכן הבחירה הטובה ביותר.