9 חולצות חנון מצחיקות עם עיצובי מתמטיקה ומדע

לבוש קז’ואל היה די פופולרי בעיצובים פשוטים לקבלת נוחות מירבית. עם זאת, אפילו חולצת הטריקו הקז’ואלית הפשוטה ביותר נותנת מראה אופנתי, וזו הסיבה מדוע היא נלבשת רבות על ידי גברים ונשים כאחד. בין הלבוש הקז’ואלי, חולצות החנון מבוקשות מאוד לאוצר מראה מסוגנן.

חולצות טי החנון הטובות ביותר לגברים ולנשים:

להלן כמה חולצות טריקו חנון בעיצובים בהודו שעשויים לתפוס מקום ברשימת האוספים שלך.

1. עיצוב חולצת אבולוציה:

עיצוב חולצת טי אבולוציה

לעיצוב חנון של חולצת טריקו שחורה פשוטה ניתן הדפס אבולוציה צהוב פשוט. העיצוב מראה את ההתפתחות שהתרחשה מקופים לבני אדם ומבני אדם לרובוטים. אם אתה מחפש דפוס היסטורי של חולצת הטריקו שלך או משהו ייחודי, נסה את העיצוב הזה בוודאות.

2. חולצת טריקו מעוצבת חנון:

חולצת טריקו פאנקית עיצוב חנון

חולצות חנון מצחיקות עם כמה מילים קומיות ועיצוב מפרט במרכז נראות די אמנותיות. החולצה מכילה גם מילים שמבקשות מהצופים להאמין שהלובש הוא חנון. פחות מצחיק, אבל מושך תשומת לב בטוח.

3. חולצות חולצות של כימיה חנון:

חולצת טי של כימיה חנון

האם הכימיה היא הנושא האהוב עליך! חולצות המדע חנון מתאימות לך באופן מושלם. עם רקע שחור, החולצה מכילה תצורות של יסודות כימיים עם שמות מדעיים. תקבל הערות טובות על בחירת העיצוב הזו; נסה את הדפוס הזה על בחירת הצבע השחור שלך בדפוסי חנונים.

4. חולצת שחקן גולף מאת חנון:

חולצת שחקן גולף מאת חנון

חולצת טי חנון זו עיטרה את גופם של חובבי הגולף השונים. חולצת הטריקו בירוק ניתנת בעיצוב גביע צהוב עם מילים המעידות כי הלובש הוא מלך משחק הגולף. אם אתה שחקן קבוע בגולף ומחפש חולצות נוחות אז קנה חולצת גולף מעוצבת מתאימה.

5. חולצת טריקו של חנון בינארי:

חולצת טריקו של חנון בינארי

האם קודים בינאריים מפריעים לך בראש! עיצוב החנון של חולצת הטי הזה בהחלט יתאים לך. חולצת טריקו שחורה עם ניסוחים ירוקים בהירים וקודים בינאריים מבטאת את השאילתות שלך כראוי.

6. חולצת טריקו של Bullet Geek:

חולצת טריקו של Bullet Geek

עיצוב חולצות החנונים הטובות ביותר הוא אלה המבטאות את הצד המהנה של הלובש, עם רעיונות טרגיים. חולצת הטריקו ניתנת בעיצוב כדור בחזית הדומה גם לצד המסוכן שלה.

7. עיצוב חולצת טריקו באני:

חולצת טריקו באני עיצוב חנון

רוצה להעניק לחולצה הפשוטה שלך מראה אינטליגנטי! ארנב עם הדפס על חולצות רגילות לחנונים הוא מה שאתה צריך לשאת. החולצה הצהובה עם הדפסים שחורים מתאימה לכל אירוע מזדמן.

8. חולצות טריקו חנון של פאי מתמטיקה:

חולצות טריקו של פאי מתמטיקה

חולצות חנון מגניבות המבטאות משמעות אחרת של המילה עוגה ניתנות על רקע אדום כדי להפוך אותה למדהימה יותר. החולצה מכילה את כל ההיבטים, כלומר מספריים, מתמטיים וחתיכת עוגה. לפי בחירתך, קבל את החולצה החנונית האהובה עליך במתמטיקה או עוגה.

9. חולצת טריקו חנון:

חולצת טריקו חנון

עיצוב חנון של חולצת טי המבטא את הגישה של הלובש מעוצב בנוסחים מושלמים. החולצה הפשוטה נותנת מילים ערפיליות לפיה מי שנקרא חנון היום יהיה הבוס מחר. עיצוב כזה מצביע על הגישה שלך ועל מה שאתה רוצה להגיד לחברים שלך, הוא מתבטא בקלות באמצעות ציטוטים כאלה.

חולצות החנון מיוצרות ברובן מעיצוב כותנה או משי כותנה, שבעיקרן רקע רגיל. הם זמינים במגוון צבעים ויש להם גם הדפסים שונים, ניסוחים, צבעי תמונות ועוד. תוכלו למצוא את החולצות האלה גם בחבילות משולבות, נסו חולצת טריקו מותאמת אישית לאירוע הקרוב שלכם במכללה הקרובה.