עיצובים קעקועים V Letter: 20 אפשרויות פופולריות בשנת 2021

V Letter עיצובים קעקוע

האם אתה מחפש דרך יצירתית להביע את אהבתך לאות V? עיצוב קעקוע אותיות V הוא אות אחת שיכולה לתקשר ביעילות את רגשותיך. קעקועי האותיות החדשות הן לכאורה הדרך הכואבת והחסכונית פחות להיכנס לתחום אמנות הגוף, ופרק כף היד או האמה הם בדרך כלל המקומות שנבחרו לחרוט את הקעקוע הזה בשל הנראות שלו.

בהתאם ליצירתיות שלך, אתה יכול להוסיף אלפבית אחר או לערבב אותו עם כמה לוגו שיוצרים סט עיצובים מסנוור. מאמר זה נותן לך תובנה ייחודית של כמה יפה אתה יכול לנסח בעזרת קעקועים של אותיות V.

20 עיצובים של קעקוע מכתבים עליונים עם תמונות:

קעקועים פשוטים של אותיות V יכולים להיראות יפים ללא קישוטים נוספים. אתה יכול להוסיף אלמנטים עיצוביים אחרים, כגון פרחים, כתר, פרפר או כמה קווים מפותלים, וליצור קעקוע יפהפה וחדש לגמרי. ישנן גם אפשרויות ניטראליות מבחינה מגדרית המתאימות לגברים ונשים כאחד.

1. קעקוע מכתב V מקסים עם פרפר:

קעקוע מכתב V מקסים עם פרפר

אנו משתמשים בכל מיני סוגים של השראה מהטבע בעת חריטת קעקוע, והפרפר עומד בראש הרשימה. הגופן המסוגנן של האות V מעוטר בפרפר קטן עם מילוי שחור. למרות שהעיצוב נראה פנטסטי בשחור, אתה יכול לשחזר את הקעקוע עם אפשרויות צבע שונות מה שהופך אותו להתבלט. נשים בדרך כלל מעדיפות את הקעקוע הזה.

2. קעקוע עיצוב V פשוט:

קעקוע פשוט בעיצוב V

עיצוב נועז זה עבור קעקוע האות V מוגבה עם אפקט שיפוע צבע לבן ושחור. הוספת נקודה מלאה יכולה להיות אופיו הסופי של הקעקוע נתפס בעיני הלובש. קעקוע זה נראה מדהים על גברים ונשים כאחד, ואתה יכול להעלות את היופי של עיצוב זה כאשר הוא חרוט על פרק כף היד, האמה או הצוואר..

3. קעקוע עיצוב מכתב V מכה על פרק כף היד:

קעקוע עיצוב מכתב V מכה על פרק כף היד

זהו קעקוע באותיות V, שאולי נראה די דומה לאחרים, אבל המיקום עושה את כל ההבדל. קעקוע זה ממוקם הצידה. בזווית אחת, האלפבית נראה כמו אות ס ‘מסוגננת. תוספת של לב קטן קטן בסוף האות מעניקה לכל הקעקוע גימור מקסים שנשים בדרך כלל מעדיפות.

4. עיצוב V קעקוע מהמם:

עיצוב V קעקוע מהמם

אם אתה מעריץ של עיצוב גוונים מונוכרום, קעקוע זה יכול להיות אופציה מושלמת. המתאר הנועז עם המילוי האפור הופך את הקעקוע הזה לבחירה ייחודית ואופנתית, במיוחד לגברים, אך אין הגבלה על אחרים לבצע זאת. העיצוב נעשה כדי לתת אפקט תלת מימד מה שהופך אותו לאופציה מצוינת עבור כל אחד.

5. סגנון קעקוע לאות V עם ציפורים מעופפות:

סגנון קעקוע לאות V עם ציפורים מעופפות

מי לא אוהב ציפור מעופפת? לקעקוע זה יש ציפורים מעופפות קטנות בצורת האות V המייצגות את אהבתו של הלובש לחופש ורצון חופשי. אתה יכול לחרוט אותו בגוון מונוכרום או להשתמש באפשרויות צבע שונות לפי בחירתך, ולהוסיף נגיעה אישית. קעקועים אלה נראים אלגנטיים לשני המינים.

6. מפתה קעקוע אלפבית V עם כתר:

קעקוע מפתה אלפבית עם כתר

זהו שילוב מושלם של שניים עד שלושה סגנונות בצורה של קעקוע. הכתר בחלק העליון של האות V מוסיף מראה מלכותי לעיצוב, ושלוש הנקודות והמקף בקוד מורס מוסיפים נופך מודרני ומוסיף למנה כמות סגנונית ייחודית. קעקוע זה נראה מדהים כשהוא חרוט על פרק כף היד ומתאים לגברים ולנשים כאחד.

7. קעקוע נלהב לאות V:

קעקוע נלהב לאות V

אם אתה מעוניין בעיצובים אגרסיביים ומרמזים על קעקוע, זו יכולה להיות אופציה אידיאלית. למרות שהעיצוב די ייחודי, הצבע והדם הנוטף יכולים לעורר סכנה או אפילו כנופיה, שאולי לא נראית אטרקטיבית מבחינת הצופים. אבל אתה יכול לבצע כמה שינויים יצירתיים לפי בחירתך האישית כדי להפוך את הקעקוע הזה לידידותי לאנשים.

8. קעקוע אלגנטי V Letter:

קעקוע אלגנטי V Letter

זהו עוד קעקוע של אותיות V שנוטה כלפי נערות צעירות שאוהבות דוגמאות מסוגננות. ההתחלה והסיום של האות מכילים קווים מעוקלים, ואילו צד אחד מסתיים במפתח בצורת לב. מיקום המפתח עשוי להצביע על מפתח לבך ששוכב אצל האדם המיוצג על ידי מכתב זה.

9. עיצובים מקסימים V קעקוע:

עיצובים מקסימים V קעקוע

עיצוב קעקוע האותיות V הוא דרך מושלמת לייצג את אהבתך למוזיקה בצורה מודרנית. האות V כפולה מחוברת עם אוזניות, מה שמעניק ללובש מראה מסוגנן והיפסטרי. אתה יכול לשחזר עיצוב זה עם אפשרויות צבע שונות ובדרך כלל הוא מועדף על ידי דמוגרפיה צעירה ללא קשר למין.

10. קעקוע שובה לב V:

קעקוע מרתק V Latter

אתה יכול להביע את אהבתך לחיי הצמחים ולכל דבר טבעי בעזרת קעקוע זה. הצבע הירוק מסמל באופן מושלם את הטבע, המוגמר באלגנטיות עם עלה בצד אחד של העיצוב. למרות שהעיצוב פשוט, הסיבה מיוצגת להפליא עם הקעקוע הזה, והיא מתאימה לגברים ונשים כאחד.

11. עיצוב קעקוע מכתב V מכתב על היד:

עיצוב קעקוע מכתב V מכתב על היד

אם הסגנון הוא כל מה שאתה מחפש בקעקוע, עיצוב זה יכול להיות הבחירה הטובה ביותר שלך. למרות שהאות V פשוטה למדי, התוספות המעוקלות לצד אחד שמסתיים בלב עושות הבדל עולמי, ומוסיפות כמות לסטייל למלביש. אתה יכול להוסיף צבעים כדי ליצור מחדש את העיצוב הזה, ונשים בדרך כלל מעדיפות אותו.

12. קעקוע זוגי מכתב V ו- B מכתב:

קעקוע זוגי מכתב V ו- B מכתב

אם אתה רוצה לעשות קעקוע זוגי עם ראשוני בן זוגך, קעקוע זה יכול להיות בחירה מושלמת. האותיות B ו- V משתלבות ביניהן יפה ומסמלות את האינטימיות של בן הזוג. מזווית אחת, השילוב של שני האלפבית הללו נראה כמו היווצרות לב.

13. קעקוע מכתב רויאל V:

קעקוע מכתב רויאל וי

קעקוע מכתב V זה אופציה מצוינת לאנשים שאוהבים לחרוט דפוסים מסוגננים ומשוכללים על גופם. למרות שהגופן הזעיר הוא סטנדרטי יחסית, העיצובים המורכבים של הכתר הם המאפיין הבולט של הקעקוע הזה. כל אחד יכול לחרוט את הקעקוע הזה בלי קשר למין.

14. קעקוע חמוד של אות V על הקרסול:

קעקוע חמוד באות V על הקרסול

אם אתה חובב גופנים פשוטים בגדלים קטנים, קעקוע זה יכול להיות בחירה אידיאלית. למרות שעיצוב זה נראה פשוט ביותר, הוא מוסיף אלגנטיות ייחודית ללובש וניתן לחרוט אותו על הקרסול, פרק כף היד, גב האוזן. הוא מתאים לשני המינים ובעיקר נבחר על ידי אנשים ראשונים שאינם רוצים עיצובים רועשים מדי.

15. קעקוע סודי V אותיות מאחורי האוזן:

קעקוע סודי V אותיות מאחורי האוזן

זהו עיצובים די קעקועים של אותיות V פשוטים שנראים מתוחכמים ושיקיים על הלובש. למרות שאין עיקולים או אלמנטים נוספים המתווספים לקעקוע, קעקועים מסוג זה נראים מצוין על גברים ונשים כאחד. עיצוב זה נראה יפה כאשר הוא חרוט על גב האוזן, פרק כף היד.

16. קעקוע V-Word מגנטי על הגב:

קעקוע מילים מגנטי V על הגב

עיצוב קעקוע האות V הזה הוא אופציה מושלמת לאנשים שאוהבים עיצובים פשוטים ומורכבים עם מגע מודרני. למרות שקעקוע זה פשוט יחסית, הקווים המלוטשים במילוי האות עם קווי מתאר שחורים מודגשים יוצרים גימור ייחודי לקעקוע, מה שהופך אותו לאופציה מושלמת עבור שני המינים..

17. עיצוב קעקוע פרחוני V אותיות:

עיצוב קעקוע פרחוני V אותיות

קעקוע זה הוא אחת הדרכים הטובות ביותר לייצג את אהבתך לאות V בצורה ייחודית וידידותית לטבע. האות v נראית דומה לאגרטל שמוציא פרח יפהפה, בעוד שבקצה האחד של האלפבית יש עלה שמשלים את העיצוב באלגנטיות. עיצוב זה מתאים לגברים ולנשים כאחד ונראה הכי טוב בגודל בינוני.

18. קעקוע אותיות מסתורי V על החזה:

קעקוע מסתורי V אותיות מסתורי על החזה

זהו קעקוע ייחודי של אות V עם אלמנטים בודדים המשולבים להפליא ויוצרים את האות. בצד אחד יש חרב מוצלת שחורה עם דם מרוח, בעוד שבצד השני עיצובים קעקועים גיאומטריים מורכבים שמעלים את העיצוב לשלב הבא. נוכחותה של עין חודרת כחולה יוצרת גימור מסתורי לקעקוע.

19. קעקוע אות V בקוד מורס:

קעקוע אותיות V בקוד מורס

אם אתם מחפשים דרך ייחודית להביע את אהבתכם לאות V, קעקוע זה הוא אופציה מושלמת. שלוש הנקודות והמקף הרשומים בעיצוב זה מושלמים לשחזור קעקוע של אותיות V בקוד המורס. קעקוע זה הוא ניטרלי מבחינה מגדרית ונראה אידיאלי על כל אחד.

20. קעקוע מכתב V על האצבע:

קעקוע מכתב V על האצבע

קעקוע מסוג V אותיות מסוגנן זה על האצבע הוא אופציה מושלמת לאנשים שאוהבים עיצובים קטנים וללא מהומה. האות הזעירה הזו על האצבע מתאימה לגברים ולנשים כאחד ונראית מדהים. אתה יכול גם לחרוט את הקעקוע הזה ליד האוזן, פרק כף היד שעוזר לייצג את אהבתך למכתב באלגנטיות.

מחשבות אחרונות:

עיצובים הקעקועים של אותיות V המוזכרים במאמר זה מעניקים לך מראה בולט וכנה מבלי לקחת יותר מדי מקום. קעקועים אלה יכולים להיות פשוטים אך אטרקטיביים, אך ניתן לשחזר אותם על ידי הוספת כמה צבעים לפי בחירתך. אנו מקווים שתוכל לעשות בחירה סופית בחריטת הנכון מתוך רשימת קעקועי האות 20 V. אל תשכח ליידע אותנו כיצד מאמר זה עזר לך בבחירה זו.