9 עיצובים קעקועים חומים מרשימים ביותר

הקעקוע הוא סוג אחר של עיצובים המתקלפים לחלקי גוף. למרות שהוא זמני או קבוע, קעקוע תמיד יוצר משיכה לצופים. זה מוסיף קסם ביחס מגניב של אדם. תוכלו למצוא מגוון אנשים שעושים קעקועים. זה לא מיועד לקבוצת גיל מסוימת. אדם בכל גיל יכול לגלף את הקעקוע בגופו.

עיצובים קעקועים חומים מרשימים

עיצובים קעקועים חומים פשוטים ומסוגננים:

בואו למצוא כאן עיצובים קעקועים חומים שהוזכרו לאופנתי ולאופנתי שלך.

1. קעקוע פיות חום:

עיצובים של קעקוע חום

זהו עיצוב קעקוע חום בהיר בהיר. בעיצוב זה יושבת פיה ויש לה כנפיים גדולות. הקעקוע הזה מתקלף על הכתף האחורית והוא מושך את העין. עיצוב הקעקועים הזה הרבה יותר גדול והוא נוצר יפה עם מגע אמנותי. זה מושלם עבור בנות.

2. קעקוע עכביש דיו חום:

קעקוע עכביש דיו חום

זה נראה כמו קעקוע דיו חום עכביש אמיתי. כל רגל הייתה עקומה מושלמת שנראה כאילו העכביש המקורי נשמר בחלק הגוף. הצופה של קעקוע זה עשוי להרגיש מפחיד לראות אותו. לקעקוע נוסף גם מגע בצבע צהוב וכתום. זו תמיד בחירה של ילד.

3. קעקוע בדוגמת עוגן חום כהה:

קעקוע בדוגמת עוגן חום כהה

קעקוע חום כהה זה הוא של עוגן עם חבל מאוחד. קעקוע זה מפורסם הרבה יותר בקרב בנים. העוגן הוא נשק קטן המשמש פעמים רבות גם להגנה. חבל אחד נתלה גם עם העוגן הזה. גוונים נוצרים באותו צבע.

4. קעקוע מיוחד של דיו חומה:

קעקוע מיוחד של פרק דיו חום

הוא נקרא קעקוע בדיו חומה על פרק כף היד. כמו זה, אתה יכול גם לכתוב את שמך על פרק כף היד או את שם המאהב שלך. השם קעקוע בצד היד וכף היד מבוקש כרגע. דיו בצבע חום משמש ליצירת קעקוע בשם זה.

5. כריס בראון קעקוע גב:

קעקוע גב של כריס בראון

זהו קעקוע חום של כריס החצוב בצד האחורי מתחת לצוואר. כריס בראון ידוע בקעקוע המצויר בכל הגוף. סמיילי עגול וגדול מצויר בהפסקה צוחקת. מעליו שתי נוצות חוצות זו את זו. סמיילי הוא בעל שיניים גדולות.

6. קעקוע בסגנון פרא חום:

קעקוע בסגנון פראי חום

קעקוע זה בצבע חום מתאר את טבעו הפראי של אריה. הוא מצויר בחלק העליון של היד. פני אריה מצוירות עם רקע שחור. פה, שערות, מצח ועיניים מראים דימוי אמיתי של אריה. קעקוע מלך למלך.

7. עיצוב קעקוע גולגולת בצבע חום:

עיצוב קעקוע גולגולת בצבע חום

גולגולת מצוירת בעזרת דיו חום קעקוע. פנים גולגולת מסוכנות מאוד צבועות שצוחקות עם שיניים גדולות. העיניים שלו כל כך גדולות כאן. תמונה ללא רבב של הגולגולת מצוירת בדיו חומה ומי שרואה אותה יכול לפחד בבת אחת.

8. קעקוע שמות מותאם אישית חום:

קעקוע שמות מותאם אישית בצבע חום

השם הכתוב בצד כף היד הוא עיצוב מפורסם לעיצוב קעקועים חומים. אנשים רבים מגלפים את שמם כך. אדם יכול אפילו לכתוב כאן את שם המאהב שלו. זה יישאר כתוב כאן לצמיתות.

9. קעקוע חום בסגנון ינשוף מפואר:

קעקוע חום בסגנון ינשוף מפואר

זהו קעקוע חום בעיצוב ינשוף שנראה מדויק. עיניו של ינשוף זה אדומות לגמרי מכעס. ינשוף זה ניתן לינשוף זה. עבודת גוון בצבע חום בהיר וחום כהה נעשית על עיצוב זה. עיצוב זה הוא עבודה של מומחה.

לעיצוב קעקוע חום יש אוסף עצום של עיצובים לגברים ולנשים. קעקועים בצבע חום תמיד נמצאים במכה ולעולם לא יוצאים מהאופנה. קעקוע זמני פותח סיכוי לעשות עוד אחד כשהקודם נמחק.