9 תמונות קעקוע תות שדה, עיצובים ומשמעות

ובכן, מי לא אוהב תותים בצבע אדום בוהק ובעלי לב? תותים מסמלים אהבה, רומנטיקה ותשוקה. קעקועים בצורת תות הם פופולריים למדי בימים אלה, במיוחד בקרב נשים בגלל צבעם האדום הבוהק. אם אתה מתכנן משהו חמוד ונשי, תוכל לשקול עיצובים של קעקוע תות כדי להיחרט על גופך. בנוסף, קעקועים אלה הם כל כך תכליתי.

קעקוע תות תמונות, עיצובים ומשמעות

הקעקועים הטובים ביותר של תותים לגברים ולנשים:

בואו לראות את 9 קעקועי התות המובילים שיעזרו לכם לבחור את זה בשבילכם,

1. קעקוע תות וגפן:

קעקוע תות וגפן

קעקוע זה נראה יפה במיוחד ומעיד על אישיות תוססת ומלאת רוח של הנושא. הגפנים מציינות פראיות ומרץ בתמימות פנימית. בסך הכל, זה עושה קעקוע טוב לבחור.

2. קעקוע תות כפול:

קעקוע תותים כפול

קעקוע תות כפול זה אומר הצהרה או וידוי אהבה הוא קעקוע בנושא אהבה גדול. זוהי בחירה מצוינת לאוהבי אוסף הקעקועים; שני השותפים יכולים להעלות את זה על גופם כסימן לאהבה ולרומנטיקה שלהם. תקבל הערות טובות על בחירה זו.

3. קעקוע תותים מכונף מלאך:

קעקוע תותים מכונף אנג'ל

קעקוע תות קטן כמו זה נותן מושג על מערכת יחסים בריאה ורומנטיקה יפה. הכנפיים אומרות כי הנושא נהנה להיות מאוהב, ומצפה לאירועים הקרובים עם בן זוגם.

4. קעקוע תות טבול שוקולד:

קעקוע תות טבול שוקולד

עיצוב הקעקועים הזה בטבילה שוקולד מדבר רבות על המשיכה החזקה והחושנית של הנושא. אם אתה נלהב מאהבה או מצורפים אחרים בחיים, אתה יכול לשקול את הקעקוע הזה. כמה קעקועים מגדירים את אפלת המחשבות שלך, דפוס שוקולד טבול בקעקועי תות הוא תמיד אחד העיצובים היפים.

5. קעקוע תות המסה:

קעקוע תות נמס

הקעקוע לעיל הוא אופציה מצוינת לנשים שם בחוץ שרוצות להתקעקע. הוא מעניק ויברציות חיוביות וערעור פשטני אך מקסים. בנוסף הוא בולט כעיצוב קעקוע ועל גוף הנושא.

6. קעקוע עוגות תות:

קעקוע עוגות תות

אפשרות נוספת לקעקוע לנשים היא תמונת קעקוע חמודת תות זו עם קאפקייק. זה מעיד על אישיות מבעבעת ותפיסה אופטימית על החיים. ניתן לבחור גרסאות אדומות אחרות של אדום בוהק ולהתנסות בצבע אדום בקעקוע זה.

7. קעקוע לב תות:

קעקוע לב תות

קעקוע לב תות כמו זה הוא רעיון קעקוע מגניב בגלל הדמיון עם הלב. זה פשוט עיצוב שאתה לא יכול להוריד את העיניים שלך. אנחנו אוהבים קעקועים כאלה ומקווים שגם אתם.

8. קעקוע תות שחור ולבן:

קעקוע תות בשחור לבן

עכשיו הקעקוע שלך לא צריך להיות אדום בוהק כדי להיות מושך. זה יכול להיות שחור ולבן רגיל ועדיין מקבל מחמאות. זה קעקוע תות שחור ולבן נראה חמוד ופשוט, אם אתה לא רוצה שום דבר מפואר.

9. קעקוע תות קטי פרי:

קעקוע תות קטי פרי

קעקוע התותים של קייטי פרי קיבל השראה מאחד הקעקועים שלה, אותו קיבלה כתזכורת להצלחתה באלבומה “אחד הבנים”. אם אתה מתכנן עיצוב קעקוע קטן ופאנקי או מעריץ גדול של קייט פרי אתה יכול לשקול את הקעקוע המחייך הזה.

קעקועי תות הם מבוקשים עם נשים כמו פופולריות אחרות. הם לעולם לא יכולים לאבד את הקסם או הייחוד שלהם בגלל הפנייה האוניברסלית. תותים הם מאכלי על ובשילוב עם יין מייצרים טעם נהדר. אולי בגלל זה הם מייצגים תשוקה ואהבה. סוג כזה של קעקועים פשוט להכנה וגם משמעותי. קעקועים בדוגמת תות ימשכו מיד גם את תשומת לבו של כל אחד, כמו הפרי עצמו.