9 עיצובים ותמונות קעקוע מצלמה מובילים!

האם אתה אדם שאוהב מצלמות? או אחד שתמיד רוצה ללחוץ עליו או רוצה ללכוד כל רגע ורגע סביבך? האם המצלמה היא הדבר היחיד שקיים בחייך? אם המצלמה היא “תשוקת החיים והקארמה” שלך, הגיע הזמן להדביק אותה בדם שלך! הגיע הזמן לתת למצלמה שלך מחווה על היותך שם בחייך במשך שנים! המצלמה עזרה לך ללחוץ על כל הזיכרונות האהובים עליך עכשיו הגיע הזמן שתלחץ על המצלמה הזו על גופך! אתה יכול לקבל אותם מקועקעים על הגב או הכתף, או מצלמה קטנה וקטנה על האצבע. אתה יכול לקבל קעקוע מצלמה על היד אם אתה עדיין לומד על זה. אתה יכול לקבל אחד צבעוני או שחור ולבן. כמצלמה יכולה להיות רעיון קעקוע נהדר.

עיצובים ותמונות קעקוע מצלמה

העיצובים והתמונות הטובים ביותר לקעקוע מצלמות:

להלן נדון בדוגמאות ועיצובים קעקועים מצלמים מובילים של 9 מצלמות שיעזרו לך במחקר הקעקועים שלך.

1. ימים ישנים! ימי הזהב:

ימים עברו! ימי זהב

אם אתה אדם שיש לו מגוון מצלמות טוב, עליך לבחור במצלמה שהיא האהובה עליך או שאתה יכול גם לבחור את המצלמה הראשונה שלך! המבוגר ביותר! כפי שהוא תמיד יזכיר לך את המאבק שהתמודדת בימים ההם כדי לעזור לך בהווה להתקדם!

ואם אין לך שום סיפור מאחוריו, עדיין תוכל לבחור סוג מצלמה עתיק להדביק על גופך מכיוון שזה נראה ממש מדהים.

2. סטילס עם קליקים:

סטילס עם קליקים:

קעקוע של התמונה הראשונה עליה לחצת מהמצלמה הראשונה שלך הוא גם רעיון מצוין ללכת איתו! שוחח עם אמן הקעקועים שלך על תמונה שאתה רוצה להרים איתה דיו. אז הנה מה שתצטרכו לעשות בעצם. זה פשוט, ראשית, עשה קעקוע של המצלמה שלך שממנה לחצת על התמונה ולאחר מכן קעקע את התמונה על עדשת המצלמה ולא קעקע את התמונה כולה!. זה ייתן אפקט ממש נחמד ותמיד תזכור עד כמה הזיכרונות שלך קרובים אליך.

3. בחר גודל! בחר צורה! בחר אזור:

בחר מידה! בחר צורה! בחר אזור

אחת ההחלטות החשובות ביותר היא לבחור גודל, צורה ואזור טוב של הגוף שלך כדי לעשות קעקוע. החלטה זו חשובה מאוד ויש לקחת אותה בתבונה מכיוון שהיא תעזור לכם להציג את הקעקוע שלכם בצורה משמעותית ומושכת. אתה צריך להיות מספיק אינטליגנטי כדי לקבל החלטה נבונה ולסיים את התוצאות הטובות ביותר. תגיד, אם אתה רוצה קעקוע מצלמה גדול אז עדיף שיהיה לך אותו על הגב או אם אתה רוצה לעשות קעקוע מצלמה קטן או זעיר תעשה את זה על האצבע שלך! זה ייראה סופר חמוד !. זהו אחד מעיצובים הקעקועים המצלמה הפופולריים לנשים.

4. הבזק ואורות:

פלאש ואורות

אם אתה אדם שאתה אוהב להיות באור הזרקורים או אדם שנולד כדי להיות במצלמה אז אתה יכול לבחור קעקוע של מצלמה עם הבזק עליה! ישנם עיצובים חדשים ומגוונים של קעקועי מצלמות פלאש שנראים ממש טוב בעיקר על הכתפיים או הצוואר האחורי. ההבזק מראה שתמיד אתה רוצה ללחוץ עליך בכל פעם. זה מראה עד כמה אתה מעוניין ללחוץ או ללחוץ עליך כל הזמן!

5. מצלמת וידאו:

מצלמת וידיאו

מצלמה לא רק מקליטה תמונות שיכולות להימשך לנצח אלא גם קטעי הווידיאו. מצלמה עברה שינויים אדירים כפי שהיו מצלמות קופסא בהתחלה אך כעת יש לנו את המצלמה הדיגיטלית הנוחה. יש להם סיפורים משלהם, אז למה שלא תכתוב לעצמך סיפור וידאו משלך. עכשיו השאלה היא איך נוכל להציג סרטון לפי קעקוע? לשם כך, עליך לאסוף סדרת תמונות שיכולה להציג סרטון לאדם שצופה. אז זה פשוט, עליכם לבחור את הסרטון האהוב עליכם ואז להוציא את התמונות שלו ולהוציא ממנו קעקוע! כן, זה קעקוע וידאו! רצוי שתעשה את זה על הרגל או הזרוע שלך. זהו אחד העיצובים הטובים ביותר לקעקוע מצלמות לגברים.

6. קעקוע מצלמה ללא מצלמה:

קעקוע מצלמה ללא מצלמה

מי אמר שאם אתה רוצה לעשות קעקוע מצלמה תצטרך להדפיס מצלמה? לא, לא תמיד זה מראה את העניין שלך, זו בחירה שלך לגמרי. אתה יכול לבחור גליל סרט מצלמה, זה אביזרים כמו מעמד מצלמה, מברשות ניקוי וכו ‘יש לך מגוון רחב של בחירה!

7. משחק השם:

משחק השם

שחקו את משחק השמות. כן, מקובל לעשות קעקוע באותיות באלפבית או בקליגרפיה, אבל זה לא רעיון כל כך גרוע עם הכלי האהוב עליך. אתה יכול לעצב אותו בכל גופן אבל להפוך אותו בצורה כזאת שיסתיים עם מצלמה אחריו! או לעצב את הקעקוע בצורה כזאת שהוא גם נראה כמו מצלמה ומכיל הרבה טקסט בין לבין.

8. אחד מתחיל:

אחד מתחיל

אם אתה מתחיל ללמוד צילום אז עשה קעקוע טירון. זה יהיה הקעקוע הטוב ביותר עבורך. אבל חכה! למה להגביל את זה רק למתחילים? אם אתה צלם מקצועי אז הקעקוע הזה הוא גם בשבילך! כצלם מקצועי אתה יודע עד כמה המקצוע הזה עצום בכל יום שאתה לומד דברים חדשים, אתה מגלה טריקים וקליקים חדשים! מהו קעקוע טירון? זהו קעקוע המספר את שמות כל חלקי המצלמה. זה תמיד יזכיר לך היכן התחלת ואיפה אתה היום !. זהו אחד מעיצובי הקעקוע החמודים למצלמות לבנות.

9. הצג את אהבתך:

תראה את האהבה שלך

בעל קעקוע מצלמה עצמו מראה את האהבה שלך, התשוקה שלך כלפי המצלמה אבל קעקוע שתמיד נשאר עדין בעדינות יראה עד כמה אתה אוהב את זה! זה יראה את האכפתיות שיש לך בלב שלך למכשיר שלך, זה יתאר את כל הרגשות שלך בקעקוע אחד. אתה יכול לעשות קעקוע מצלמה עם פרחי ורדים, עם צבעים, עם לבבות, עם בועות סבון וכו ‘לגרום לו להיראות רך ורך כמו שיש לך בלב!