9 עיצובים ורעיונות של קעקוע זומבי שהכי טוב להפחיד

אנשים רבים אוהבים זוועות ועיצוב קעקועים מפחיד, ולכן קעקועי זומבים מתאימים להם. אומרים שהזומבי הוא יצורים שמתים ויש להם רק רצון אחד להדביק אנשים חיים אחרים על ידי נושך אותם. קעקוע הזומבים פופולרי גם בקרב אנשים בהשראת יצירות אמנות גותיות, ספרות ואימה. קעקועי זומבים עוצבו על ידי אנשים מעשרות שנים רבות אבל הסרטים על זומבים וההשפעה המיוחדת וההרפתקאות הפכו את קעקוע הזומבים לפופולרי יותר בקרב חובבי קעקועים.

עיצובים ורעיונות של קעקוע זומבי שהכי טוב להפחיד

הרעיונות והעיצובים הטובים ביותר של קעקוע זומבים לגברים ולנשים:

הבה נעיף מבט חטוף על 9 סוגים שונים של עיצוב קעקוע זומבים עבורך.

1. עיצוב קעקוע זומבי ירוק:

עיצוב קעקוע זומבי ירוק

קעקוע הפנים הזה של זומבי תואר בירוק כדי לגרום לו להיראות מפחיד ומפחיד יותר במבט ראשון. עיניו החלולות של זומבי הקעקוע מתארות כאילו הוא כועס והשיניים השבורות מוסיפות מראה מורכב יותר לתמונה ויכולות להפחיד אנשים אחרים למראה בקלות.

2. עיצוב קעקוע של ארנב זומבי:

עיצוב קעקוע זומבי מרהיב

למרות שקעקועי זומבים מזעזעים כשהם מתוארים בצורה נכונה הם נראים סנסציוניים עם סימני פחד בתוכם. כאן תיאר חובב זומבים עיצוב משוכלל המכסה את דפנות הצלעות והאלמנטים והצבעים מעניקים מראה מפחיד.

3. עיצוב קעקוע די זומבי:

עיצוב קעקועים די זומבי

הגוונים הבהירים של הצבע הירוק יחד עם דם נוטף מהעיניים, מהשפתיים ועל כמה ציפורניים ומוסיפים מראה מפחיד יותר לתמונת הקעקוע של נערת זומבים. נקר קטן שעף ומנשק אותה עם מקור מוסיף מראה מרהיב יותר לקונספט כולו.

4. עיצוב קעקוע מופלא של זומבי קיד:

עיצוב קעקוע זומבים מופלא

זה יכול להיות עיצוב הקעקועים המפחיד ביותר שבו תוכנן ילד קטן על שרווליו של האדם המתאר את מראהו של זומבי מחריד. הכתמים על הראש יחד עם דם שנשפך מהפה נותנים מראה מציאותי לתמונה.

5. עיצוב קעקוע זומבי מרגש:

עיצוב קעקוע זומבי מרגש

עיצוב פלאש קעקוע זומבי זה נקרא כאנשים שמתים והוחזר לחזרה למראה מפחיד ומעורר עמוד שדרה. כאן בעיצוב זה משרטטת גולגולת הזומבי שבה במקום האף ועין אחת מבנה חלול והעין השנייה מתוארת בשיניים אכזריות לבנות וחדות ומוסיפות מראה מצמרר יותר לתמונה.

6. עיצוב קעקוע זומבי מושך:

עיצוב קעקוע זומבי מושך

כאן בתמונה זו, הזומבי המפחיד מצטייר בצורה מצחיקה וחמודה ומעניקה לצופה מבט מגניב ומצחיק. העיניים הבולטות הגדולות, השיניים השבורות והדם שנשפך מהפה ומודעות סמוכות נוספות נראות לזומבי הקטן והחמוד הזה.

7. עיצוב קעקוע פנטסטי ביד זומבי:

עיצוב קעקוע יד זומבי פנטסטי

הלובש עיצב ידיים של זומבים מרתיעים על כתפיו ומעניקים מבט ריאליסטי ותוסס במבט אחד. נראה כאילו הזומבי דוחף חזק את ציפורניו על חזהו של האדם והדם זורם החוצה.

8. עיצוב קעקועים לזוגות זומבים:

עיצוב קעקועים לזוגות זומבים

סוג זה של זומבים קעקוע עיצוב גבר ואישה מושלם עבור אותם אנשים שהם מחפשי תשומת לב וסוג זה של קעקוע יכול לתת מראה משפר גם את הפרסונה שלהם. כאן מתואר הזומבי הזכר והנקבה על רגליו של חובב הקעקועים והצבעים העזים הופכים אותו למפחיד יותר.

9. עיצוב שרוול קעקוע זומבי מרהיב:

עיצוב שרוול קעקועים זומבי מרהיב

האלמנטים השונים כמו עטלפים, מגדלור ובית הקברות הופכים את עיצוב הקעקועים הזומבי הזה לנוצץ ומחריד יותר מכל פינה. עיניו החלולות הלבנות של הזומבי, העצים המפחידים ומגוון הצבעים מעניקים מראה מעולה לשרוולי הלובש.

ניתן לעצב את קעקועי הזומבים בדרכים רבות, סגנונות ודוגמאות, אם הם מחוברים למיניאטורות שונות כמו ערפדים, רוחות רפאים, דם נוטף מהפה זה נראה יותר מרתיע. קעקוע הזומבים יכול להיות מתואר גם על כל חלק בגוף על ידי גברים ונשים כאחד לפי בחירתך ורצונך.