9 עיצובים הקעקועים המזויפים הטובים ביותר עם תמונות

מילה טובה יותר לקעקועים מזויפים תהיה קעקועים זמניים, אשר מנוגדים לרעיון של קעקוע אך ממלאים את הצורך באמנות גוף. דקורטיבי ויצירתי במיטבו, קעקוע זמני או מזויף אינו מאפשר לך לעבור את הכאב של הדבקת הדיו לעור שלך לצמיתות. בדרך כלל מצויירים או מוטבעים באמצעות טכניקת מדבקות רגילה, קעקועים אלה ימלאו את רצונכם לעסוק באמנות גוף לפרק זמן מוגבל לפני שתשתעמם ממנה או תחליט להסיר אותה. למרות שהם לא קבועים, קעקועים זמניים אלה טובים במובנים מסוימים מהקבועים. אתה כבר לא צריך לדאוג מפני דהיית צבע או עור מודלק מיד לאחר קבלת אחד והחלק הטוב ביותר הוא שאתה יכול לשנות את העיצובים מתי שאתה רוצה..

עיצובים קעקועים מזויפים עם תמונות

עיצובי הקעקועים המזויפים הטובים ביותר עם תמונות:

להלן כמה מעיצובי הקעקועים המזויפים שכדאי שתעוף בהם לפני שתחליט על אחד.

1. קעקועים מזויפים של פרח פרחים:

קעקוע פרחוני

קעקוע פרחוני ככזה מוסיף נופך נשי נחמד למראה שלך. באמנות קעקוע זו, הכתף מפארת פרח ורוד אלמוג פוקסיה, פורח ויפה כשהעלים הירוקים סביבו חובקים את הפרח בצורת הילה. זהו אחד מעיצובי הקעקועים המזויפים הטובים ביותר לנשים.

2. להיות אהוב קעקועים מזויפים:

להיות אהוב קעקוע

הקעקוע מוסיף רמז מציאותי למראה כמעט כאילו המילים חצובות או חרותות על העור שלך. ניתן להשיג זאת באמצעות הצבע הלבן או העירום המשתלב עם העור. כאן המילים האהובות כתובות על העור אך רבות עשויות לבחור במילים שונות.

3. קרוע בעור:

נקרע דרך קעקוע העור

עיצוב קעקוע העור הקרוע מזויף או קבוע הוא אחת הדרישות האחרונות. באמנות הקעקועים הזו נראה שהעור נקרע בגזרים חשופים של העצבים והבשר שבתצוגה. הקעקוע המזויף הזה נעשה בשלמות כזאת שזה כמעט נראה כמו החוויה האמיתית.

4. בקעקועים מזויפים של זהב מתכתי:

בקעקוע זהב מתכתי

הטרנד האחרון של קעקוע זמני חשף את היופי שבאמנות הגוף באמצעות גוונים נוצצים מתכתיים. בתמונה זו, הגוון הוא בזהב עם ברק מתכת קרח בקצוות כשהקעקוע פורח לעיצוב יפהפה המעוצב בנוצות ארוכות ודקות..

5. קעקועים מזויפים של גפן מותאמים אישית:

קעקוע גפן מותאם אישית

פתרון טוב לתחפושות או מסיבות נושא, אומנות הקעקועים של הגפנים מייצגת בעצם המשך של הסתבכות של אומנות גוף הגפן, מלוטשת ודקה שנעשית במשיכות מדויקות היוצרות רשת יפה. אתה יכול להשתמש בזה לעטר לא רק את פרקי הידיים או את הפנים שלך, אלא גם את הכתפיים, הצוואר וכאלה.

6. קעקועים מזויפים של כוכב לילה:

קעקוע לילה כוכב

כוכב הוא אחד מרעיונות הקעקוע הבסיסיים לסטארט-אפ. לפני שתבחר בדיו קבוע למה שלא תנסה לבחור בקעקוע כוכב מזויף זה. ליצירת אפקט תלת מימד רך קעקוע הכוכבים התמלא בשחור עם התפרצות רכה של הסתבכויות מתחת. זהו אחד מעיצובי הקעקוע המזויפים החמודים ביותר לנערות.

7. הקעקועים המזויפים של הדרקון הסיני:

הדרקון הסיני קעקועים מזויפים קלאסיים

דרקונים סיניים הם עוד מסודר ביותר לאחר עיצוב קעקוע טיימר ראשון. להלן עיצוב קעקועים מזוייף עם דרקון סיני המשתרע על זרועו. הקעקוע מבוצע בדיו שחור בסיסי עם נצנוץ רך כדי להוסיף חיים למראה. זהו אחד מעיצובי הקעקועים המזויפים הפופולאריים לגברים.

8. קעקועים מזויפים בנייר כסף:

קעקוע לסכל מתכתי

להלן עוד עיצוב גוף מתכתי שאפשר לבחור בו. קעקועים אלה ניתנים להסרה בקלות במראה מתכתי מבריק. אתה יכול להחזיק אותם סביב פרק ​​כף היד שלך או אפילו להחזיק אותם באמות.

9. קעקועים מזויפים של Hued Glitter Art:

קעקועים מזויפים של Hued Glitter Art

הנוצצים תמיד מוסיפים נופך חדש למראה שלך וזו הסיבה שבקעקוע הזה יש רמז לכחול מלכותי מעורבב עם ירוק מנצנץ, דפוס פרחוני חרוט על הגב עם פרפר מתנופף בצדדים.