9 קעקועים הצי המקסים ביותר לגברים ולנשים

קעקוע הפך לאמירות סגנון ונראה אופנתי וגורם לאדם להיראות אופנתי ומסוגנן גם כן. באמצעות קעקוע, אתה יכול להעביר את מחשבותיך ולעשות רושם בקלות על אחרים. ביניהם, קעקועים של חיל הים הם אלה שמסמנים שהאדם רוצה להצטרף למקצוע הזה או שהוא חלק ממנו. קעקועים אלה מאוד סמליים וכל אחד מהעיצובים שלו מזכיר או מסמל משהו. אם הקעקוע הזה בדיו כהלכה, הוא נראה נפלא ומושך בו זמנית.

קעקועי הצי המקסימים ביותר לגברים ולנשים

קעקועים חיל הים המסוגננים והטובים ביותר:

בואו נסתכל על 9 סוגים שונים של עיצובים קעקועים של חיל הים.

1. עיצובים מרהיבים של קעקוע חיל הים:

עיצובים קעקועים בולטים של הצי

אנשים הקשורים לצי, המקצוע שלהם נחשב למלא סיכונים מכיוון שהם נתקלים באי וודאות בכל רגע ורגע בחייהם. הקעקוע מגולף על החזה בצורה מאוד אמנותית ומאחל בהצלחה כשהמלח יקבע את תפקידו. הידיים הרועדות של שני אנשים מעניקות מראה מרשים לעיצוב.

2. עיצוב קעקועים חיל הים המרשים:

עיצוב קעקוע חיל הים המרשים

עיצוב קעקוע זה הוא דרך קלאסית לשדר שאתה חלק מקבוצת חיל הים. מאחור, התמונה כתומה בשחור ומצפן מתואר עם דגל ספינה, גולגולת וציטוטים מעוררי השראה. המצפן מציין את כיוון הספינה להפליג וסמליות הגולגולת מתארת ​​את הסכנה הכרוכה בחייהם.

3. עיצובים של קעקוע צי עוגן:

עיצובים קעקועים של עוגן חיל הים

בחיל הים, עוגן הוא הכרחי מכיוון שהוא החפץ היחיד שמחזיק או מגן על הספינה בכל נקודה. בקעקוע שרוול הצי, עיט נושא את העוגן ובתחתיתו משרטטים שנים. זה מסמל שהאדם שירת שנים רבות במקצוע זה וזה כמו קעקוע הנצחה של חיל הים שיזכור את החוויה בחיל הים של USN.

4. עיצוב קעקועי הצי המלכותי המתאר:

עיצוב קעקועים של הצי המלכותי המתאר

זוהי דרך יוצאת דופן הקעקוע תוכנן לכסות את החלק האחורי של האדם. התמונה מתארת ​​את הסצנה בזמן מלחמה, כאשר שתי ספינות והמלחים נלחמים כדי להשיג הצלחה ולהביא תהילה למולדתם.

5. עיצוב קעקועי צי מוטיבציה:

עיצובים קעקועים מוטיבציוניים של הצי

בקעקועי הצי הקטן הזה, עוגן אובייקטים מציל חיים תואם עם שלט האינסוף והציטוטים מאפשרים לך לשגשג קשה ולהילחם נגדו עד הנשימה האחרונה בחייך. אלה הם עיצובים קעקועים של דיו כהה רוחשים עם ציטוטים מעוררי השראה המתוארים בצורה פשוטה אך עם ניצוץ בו.

6. עיצוב קעקועים של חיל הים המסורתי:

עיצוב קעקועי צי מסורתי

הקשר הזה של עיצובים של קעקוע בחבלים נפוץ מאוד בקרב אנשי חיל הים והוא מעוצב בדרך כלל על פרק כף היד או הידיים. קעקוע זה מסמל כי האדם נהג לטפל בפעולות טיפול וניקוי מטען בספינה.

7. עיצוב קעקועי הצי לנווט:

עיצוב קעקוע חיל הים של הנווט

בימים מסורתיים מלחים משתמשים בהרבה טכניקות ומכונות כדי להבטיח שהספינה הפליגה אותה בכיוון הנכון. ביניהן היה הכוכב הימי שייצג את מודעת כוכב הצפון המשמש להנחיית או הצגת הדרך הנכונה לאנשי חיל הים. הקעקוע המעוצב על הידיים הוא מחווה אליו.

8. עיצובים קעקועים של הצי הישן:

עיצובים קעקועים של הצי הישן של אולד סקול

עיצובים אלה נהגו לייצג את הסכנה הכרוכה במקצוע זה ואת הסיכון הכרוך בו. הכוכבים הימיים והרצועות הצבעוניות מוסיפים מראה משופר יותר לעיצוב. סוג זה של קעקוע תוכנן לפני עשרות שנים כאשר הגולגולת עוצבה על זרועותיו של האדם.

9. עיצוב קעקועים ימיים צבעוניים:

עיצוב קעקוע ימי צבעוני

כאן מגיע עיצוב קעקועים מופלא של חיל הים עם שלל צבעים שמוסיפים לו יותר קסם ומראה מציאותי. בעיצוב כל האלמנטים המשמשים במזהה הספינה המתוארים כמו עוגן, גלגל מסתובב בחלק העליון של הצי האמנותי מאוד מעוצב, ונותן תחושה גאה להיות קשור לעבודה הזו.

ניתן לשרטט עיצוב קעקועים של חיל הים בכל חלק בגוף, ולפעמים גברים ונשים מתלהבים עד כדי כך שהם מכסים כמעט חלק אחד בקעקועים אלה. ניתן לערבב קעקועים אלה עם צבעים יפים ולגרום להם להיראות מרהיבים ולהעניק מראה מבריק ללובש. אז סגנון קעקוע חיל הים להתהדר בסגנון שלך.