9 קעקועים אימים ארוכים ביותר לגברים

סוג כזה של דפוס קעקוע לארונות הוחזר כמה פעמים בעבר, מבנים או עיצובים אגנוסטיים בנעימים סוף סוף מתאבדים בתרבות. קעקועים מקבלים כעת הופעה חדשה כשהוא מעוטר במשהו מסוכן או מוזר כשרואים אותו בדיו בפעם הראשונה.

בין הרשימה המוזרה, קעקוע הארון וקעקועי הארגז תפסו מקום פרטי משלהם. אף על פי כן, לשניהם יש משמעות משלהם; אנשים בדרך כלל מתבלבלים ביניהם.

קעקועי ארונות קבורה לגברים

קעקועי ארונות מדהימים ואיומים לנשים:

בואו ננקה את הבלבול שלכם בעזרת עיצובים של קעקועים לארונות שאומצו על ידי בני הנוער בימים אלה.

1. קעקועים לעיניים, דמעות ורדים של ורדים:

קעקועים לעיניים, דמעות ורדים של ורדים

עיצוב פופולרי של קעקוע ארון מסורתי ניתן כאן למגע רגשי בעיניים ובדמעות על גבי הארון. הקעקוע הוא ההקדשה הטובה ביותר לנקבה שהייתה קרובה לליבך.

2. לישון טוב קעקועים ארונות קבורה:

לישון טוב קעקוע ארונה

דפוסי פלאש של קעקוע ארונות כאשר ישנים בעיצוב טוב, עם גולגולת בתוכו, מעניקים מראה מהמם לכאלה שרוצים להראות מסוכנים לאחרים. הארון מלא בגולגולת בתוכו, ועוטף עליו סרט טוב לשינה.

3. קעקועי ארון קומיקס:

קעקוע ארון קומי

מחפש משהו רציני ועם זאת קומי! קעקוע ארון צוחק באמת מצדיק את הבחירה שלך. הקעקוע מקבל מגע תלת מימדי המציג גולגולת היוצאת מהארון עם חיוך גדול, מנעול ראש ועכביש למעלה.

4. קעקועים של Devil Coffin:

קעקוע השטן של השטן

רוצה להראות את הצד הרע של חייך! קעקוע ארונה אפור ושחור עם גברת שמחזיקה שלד בארון הקבורה הוא מה שאתה מחפש. ההצללה האפורה של השלד והארון הכהה נותנים שילוב טוב המסוגל לבטא את הצד השלילי שלך.

5. קעקועים של עיר ארונות:

קעקוע עיר ארונות קבורה

הקעקוע, הידוע בכינוי העממי כקעקוע עיר ארונות קבורה, מייצג את עיצוב המוות שסביבו תמונה של אגם מוזס. הפנים המרכזיות מייצגות גם את שלטון המוות. גווני הצבעים והעיצובים הקטנים מוסיפים למראה המסוכן של הקעקוע.

6. קעקועים לזווית ארונית:

קעקוע זווית ארונית

רוצה להקדיש קעקוע למי שנתן נקודת מבט חדשה לחייך! עיצוב ארונות הקעקוע בזווית עם כנפיים ומנעול עליו יראה כראוי את הרגשות שלך הקשורים לאדם.

7. קעקועים של ארון הדרקון:

קעקוע של ארונית דרקון

עיצוב קעקוע גותי לארון עם צבעים אפורים, לבנים ושחורים מעניק מגע ייחודי ללובשים. הקעקוע מקבל עיצוב של דרקולה עם הפנים והכנפיים שלו כדי להפוך אותו למאיים יותר.

8. קעקועים מעץ הארון:

קעקועי ארונות עץ

ארונות קבורה מעץ שימשו לקבורת הגופות. סוג זה של קעקועי ארונות עץ אהוב על מי שמחובר לערכים המסורתיים עדיין. הארון נשאר פתוח למחצה עם צלב בחלקו העליון.

9. קעקועי האמה של אמא:

קעקועי האמה של אמא

עיצוב הקעקוע שלך לארון יכול לתת מגע חדש עם עתיקות מצריות כמו המומיה. הקעקוע האפור והשחור עשוי עם מומיה מונחת בארון הקבורה. כדי להפוך את הקעקוע למובן יותר, נותר עליו פתק שבו מצוין התעוררות המומיה שוב.

ניתן להשלים את קעקוע הארון עם אלמנטים שונים אחרים כמו הפרחים, הגולגולת, הבדיחות, מומיות, מחוות, ועוד. כאשר אתה מוסיף אלמנט, גם הסמליות של הקעקוע משתנה, כדי להפוך את הבחירה שלך לתקינה יותר. אתה יכול למעשה לחקור אפיקים שונים בנוגע לאוסף רחב של ארונות סקרנים. על קעקוע הארון שלך, אתה יכול להתאים אישית גם את המגע שלך.