9 עיצובים, רעיונות ומשמעות קעקועים יפים

עיצובים קעקועים של כוכב הירי יכולים גם להיות אחת האפשרויות הטובות ביותר ללקות בדיו על הגוף. הוא ידוע גם בשם כוכב נופל במקום בו אדם רוצה לכוכב נופל. על פי התפיסה, זה נחשב בר מזל לראות כוכב נופל, אך העובדה היא שמדובר במסר מאלוהים. משמעות הקעקוע של כוכב הירי היא מזל טוב. הוא מייצג רוח חופשית ומישהו שהוא ייחודי.

כוכבים כמתווה ניתן להסתפק בדמיון עם יותר החלטה וגם הצללה. סוגים אלה של עיצוב אהובים בעיקר על בנות, זה נראה להם טוב כשהם מעצבים על פרק כף היד או כל חלק גלוי בגוף כמו גב או צוואר..

כוכבי קעקוע עיצובים, רעיונות ומשמעות

רעיונות הקעקועים, העיצובים והמשמעות הטובים ביותר של כוכב הירי:

תראה כמה קעקועים של כוכב היריות,

1. כוכבים בגב האוזן:

כוכבים באוזן גב

זוהי שכבה מתוך קעקוע שלושת כוכבי היריות מאחורי האוזן, החל בגודל קטן עד קטן. הכוכבים מתמלאים למחצה בדיו שחורה וחצי בדיו אפורה. קעקוע בדיו על חלק הגוף הזה הוא שיחה קשה.

2. קעקוע כוכב תלת מימד:

קעקוע כוכב תלת מימד

זוהי תלת מימד של קעקועים של כוכב -יריות על פרק כף היד, שם היא מגולפת עד כדי כך שזה נראה כאילו מצורפת מדבקה. כאן הכוכבים מחוברים זה לזה וכל הכוכבים צבעוניים.

3. שרשרת כוכבי יריות:

שרשרת כוכבי יריות

זהו קעקוע גדול מאוד של כוכב הירי על הזרוע שבו כל הכוכבים הגדולים בצבעים רבים. ויש להם גם דפוס מוצל בנקודה. כל שאר הכוכבים שחורים לגמרי או שהם נשארים ריקים. קעקוע זה מכסה את כל הזרוע התחתונה של גבר.

4. כוכב יריות מסורתי:

כוכב יריות מסורתי

זהו קעקוע של כוכב ורוד על הכתף כלומר הוא מאחל קסם מזל. המספרים בגדלים לא אחידים של כוכבים נופלים הם גם עם קרניים, שהם מציינים שהכוכבים נופלים מהשמיים. זו המציאות של כוכבי היריות

5. קעקוע כוכב בוער:

קעקוע כוכב בוער

זה בוער עיצובים של קעקועים של כוכב הירי על זרוע הגברים. ממש מהכתף חצי היד מלאה בכוכבים בשחור ולבן. אזור המנוחה מעוצב בצבע אדום כמו שמניחים אש. זה נראה מטריף את הדעת.

6. קעקוע בשם כוכב:

קעקוע בשם כוכב

יש שילוב של תווים מוזיקליים בקעקוע כוכב היריות הזה עם שמות. בשם האמצעי של אדם מגולף עם כוכבים מסביב. קעקוע זה מושך את העין ביד ונראה אטרקטיבי יותר.

7. קעקוע כוכב צבעוני:

קעקוע כוכבים צבעוני

זהו קעקוע כוכב כוכבים נעים וצבעוני ברגל. יש חבורה של עיצובים קטנים של כוכבי יריות ברגל בצבעים שונים וקרניה נופלות למטה. הקעקוע יבחין גם בהנעלה שלך.

8. קעקוע של אשכול כוכבי הירי:

קעקוע של אשכול כוכבי הירי

רעיון הקעקועים הקטן של כוכב היריות הוא רעיון ייחודי. מקבץ שלם מצויר של כוכבים נופלים ובין לבין כתוב אלפבית. כאשר אנו רואים את מערכת השמש, משהו כמו התמונה הזו ממשיך בכל הצבעים הבהירים.

9. קעקוע צוואר לגברים:

קעקוע צוואר לגברים

אלה קעקועים של כוכב היריות לגילוף על הצוואר. יש עיצוב כוכב בצבע כפול עם כל הקרניים כלפי מעלה. תנוחת צוואר זו תמיד תהיה פתוחה כך שאי אפשר להסתיר את הקעקוע הזה. זה בוודאי ישימו לב.

מספר כוכבים נופלים מדי יום וכך משאירים את חותמם מאחור במוחם של בני המזל המעטים שזוכים לראותם. קעקוע כזה על הגוף מייצג את האישיות האופטימית שלך. קעקוע זה נראה טוב על הקרסול, הזרוע והרגל ואפילו מאחורי האוזן.