9 קעקועים של פיגמנטים לא רגילים ומציאותיים

בדרך כלל, מעצבי קעקועים מתרכזים בפחות דיו כימי ומשתמשים בפחות צבעים זמינים כדי ליצור קעקוע מושלם. זה השתנה עם הצגת דיו הפיגמנט. דיו פיגמנט משתמשים בעיקר במתכות ליצירת צבע מסוים וניתן לשלב 2 או יותר פיגמנטים ליצירת צבע אחר. למרות שזה פוגע כימית בעור רוב האנשים מעדיפים סוג זה של קעקועים מכיוון שהם נותנים את המראה הריאליסטי התלת מימדי המושלם ביותר.

יוצא דופן & amp; קעקועים פיגמנט ריאליסטיים

קעקועי הפיגמנט מיוצרים בדיו מיוחד העשוי מאבקת מתכת. כעת הם זמינים בדיו פיגמנט אורגניים אשר מזיקים פחות יחסית.

קעקועי פיגמנט פשוטים ומסוגננים:

בואו למצוא כאן עיצובים של קעקוע פיגמנטים המוצג אשר יעניקו מראה אדיר.

1. עיצובים קעקועים לפיגמנט קומיקס:

עיצובים קעקועים של פיגמנטים קומיים

עיצובים הקעקועים של פיגמנטים קומיים מתרכזים בדמויות המצוירות ואלה אהובים על בני נוער, במיוחד בנות. דיו פיגמנט אלה מעניקים מראה של עור אמיתי. אלה כוללים דמויות קומיות של ילדים או עיצובים של אנימה של חיות.

2. עיצובים קעקוע פיגמנט ריאליסטי:

עיצובים קעקוע מציאותי פיגמנט

קעקועי הפיגמנט הריאליסטיים מיוצרים עם צבעים מרובים. קעקועי פיגמנט צבעוניים אלה מעניקים את המראה המושלם ביותר ואלו מקפידים כל כך לתת מראה אמנותי. אלה משתמשים בעיקר בשחור ובגווני שחור שונים ליצירת קעקועים מציאותיים במראה תלת מימד.

3. עיצובים קעקועים לפיגמנטים של שריפות ולהבות:

שריפות ולהבות פיגמנט עיצובים קעקוע

שריפות ולהבות הן פיגמנטים של קעקוע של Waverly ונעשות עם השפעת להבה אמיתית. יש מיוצרים בעיצוב פשוט המוקף בלהבות והלהבות הללו נעשות בעיקר עם פיגמנטים מרובי צבעים.

4. עיצובים קעקוע פיגמנט חלקי גוף:

חלקי גוף עיצובים קעקוע פיגמנט

יש אנשים שצבעים את חלקי גופם בעזרת פיגמנט צבע העור ובעיקר הם משתמשים בהם כקעקועים של פיגמנט שפתיים. הם צובעים את שפתיהם בצבעים מועדפים ואלו נשארים כצבעי שפתיים קבועים.

5. עיצובים קעקועים של פיגמנטים פרחוניים:

עיצובים קעקועים של פיגמנטים פרחוניים

קעקועי הפיגמנט הפרחוניים מיוצרים עם צבעים רבים ואלו נחשבים לקעקועים ‘נערות’. מטרת קעקועים פרחוניים לפיגמנט אלה היא להשתמש כמעט בכל צבע זמין ולהפוך אותו לצבעוני יותר.

6. עיצובים קעקוע פיגמנט יצירתי:

עיצובים קעקועים לפיגמנטים יצירתיים

קעקועי הפיגמנט היצירתיים מעוצבים ברובם על ידי הלובש לשרת מטרה. לקעקועי פיגמנטציה אלה של העור יש משמעות ייחודית והם משרתים מטרה מיוחדת. קעקועים אלה עשויים בעיקר כקעקועים בצבע רב ובוחרים בקפידה.

7. עיצובים קעקועים לפיגמנטים לפי הטבע:

עיצובים קעקועים לפיגמנטים לפי טבע

קעקועי פיגמנט נושא הטבע מתארים את אהבתו של הלובש לטבע ואלו מציאותיים יותר עם הסביבה הטבעית וכל חיית בר שבה. אלה עשויים בעיקר מתמונות יער או גשם והם נעשים אמיתיים יותר.

8. עיצובים קעקועים של פיגמנט Digi-Print:

עיצובים קעקועים של פיגמנט Digi-Print

קעקועי הפיגמנטים של Digi-Print דומים להדפסה דיגיטלית המשתמשת בפיקסלים, עיגולים, ריבועים וצורות גיאומטריות אחרות כדי ליצור תמונה. אלה משתמשים גם בדיו פיגמנט מרובי צבעים. עיצובים אלה משתמשים ברוב הצורות הגיאומטריות ככל האפשר כדי ליצור תמונה.

9. עיצובים קעקועים לפיגמנט בהתאמה אישית:

עיצובים קעקועים לפיגמנטים בהתאמה אישית

קעקועי הפיגמנט המותאמים אישית נעשים בקפידה עם נושא או דיוקן או קונספט בהתאם ללובש. אלה עשויים להיות דיוקנאות, ציטוטים, נושאים וכו ‘. אלה הם בעיקר דיוקנאות של האדם האהוב עליהם, המשפחה, יקיריהם או אפילו השראה..

קעקועי הפיגמנט הם הדוגמאות האהובות ביותר ועיצובים אלה נותנים את המראה המלכותי ביותר ואלו עשויים כקעקועים מציאותיים. דיו פיגמנט אלה הם העיצובים הטרנדיים ואהובים על בני הנוער. אלה הסוגים האהובים כאשר הלובש רוצה שזה יהיה יותר אמיתי ונראה ‘ללא כאבים’ נסה כל עיצוב מהקולקציה הזו והרשים גם את החברים שלך. בעוד דיו מוודא לגבי בחירת תבנית הקעקוע שלך.