9 רעיונות קעקוע ספינות מדהימים, עיצובים ומשמעות

קעקוע ספינה הוא קעקוע שנעשה מתוך מחשבה על האוקיינוס. את הקעקועים אפשר לעשות רק עם הספינה שבתמונה או עם מים רגועים או פראיים.

רעיונות, עיצובים ומשמעות של קעקוע ספינות

עיצובים ורעיונות הטובים ביותר לקעקוע הספינות לגברים ולנשים:

בואו לראות את 9 עיצובים והמשמעות של קעקוע הספינות המובילים.

1. קעקוע ספינת זרוע:

קעקוע ספינת זרוע

אתה יכול להשיג לעצמך קעקוע ימי מדהים לזרוע שלך, שעושה את כל הפרטים בצורה מסובכת. חוף הים הנפלא מוסיף ליופי הקעקוע. זה צריך להיעשות על ידי איש מקצוע כדי שהתוצאה תהיה רק ​​יצירת מופת.

2. קעקוע מסורתי:

קעקוע ספינות מסורתי

הקעקוע הטוב ביותר שעושים לרוב הוא קעקוע הספינה המסורתי בעל סגנון אמריקאי נפלא. הנה לכם האונייה בים וציפור חמודה שעפה מעל. ורד או כל פרח אחר מתווספים גם הם לאופי. קעקוע זה נעשה בדרך כלל עם צבעים כך שהוא בולט.

3. קעקוע לשרוול:

קעקוע ספינה לשרוול

גברים יכולים לבצע שרוול קעקוע מהמם של ספינה שממלא את כל הזרוע. קעקוע זה יכול להתבצע עם ספינה גדולה באוקיינוס ​​וים משתולל. המים כאשר הם נעשים בשלמות יוסיפו הרבה דרמה לקעקוע. זה הופך אותו למושך מאוד את העין.

4. קעקוע דפוס ייחודי:

קעקוע ספינת דפוס ייחודי

לנשים ולאלו שאוהבות את הדברים הזעירים והייחודיים, קעקוע הספינה הקטנה הזו הוא זה בשבילכם. לקעקוע הזה יש ספינה קטנטנה עם כמה ניסוחים בתחתית. הקעקוע נעשה בסגנון הישן ואתה יכול לעשות זאת מאחורי האוזן שלך או כל מקום אחר בו בולט קעקוע קטן.

5. קעקוע הספינה הכחולה:

קעקוע ספינה כחולה

קבל את הקעקוע הזה של הספינה הכחולה שצריך לעשות על הזרוע. הגוון הכחול של הצבע המשמש בקעקוע נהיה יפה כשהוא מסתיים. הכחול של המים נעשה אז גם בספינה, וקעקוע שרוול הספינה הזה מוסיף אופי לזרוע שלך. אתה יכול לגרום למים להפוך לקופחים או רגועים.

6. קעקוע בקבוק:

קעקוע ספינת בקבוקים

הספינה בבקבוק היא תיאוריה ישנה מאוד ונעשתה על ידי אנשים רבים. להכניס אותו לקעקוע הוא רק השלב הבא. אתה יכול לקבל את הספינה שלך בקעקוע הבקבוק על הזרוע. זרוע הקעקועים של הספינה עושה קעקוע נפלא שנראה מסקרן מאוד.

7. קעקוע מלכותי:

קעקוע ספינות מלכותי

קנה לעצמך קעקוע מדהים ומדהים שעשוי בסגנון הניאו-מסורתי. הקעקוע המסורתי של הספינה הוא הטוב ביותר שתוכלו להשיג. הקעקוע בסגנון דיוקן נעשה סביב חבל מלחים. הפרחים מוסיפים סגנון ואלגנטיות לקעקוע.

8. קעקוע פשוט:

קעקוע פשוט

למי שמעוניין בקעקועים פשוטים אך אלגנטיים, זה בדיוק הסוג שכדאי לכם לשקול. הקעקוע הוא קעקוע פשוט של ספינה שהופך את הציור של הילדים לקעקוע. הקווים כוללים רק את החלק החיצוני של הספינה.

9. קעקוע יפני:

קעקוע יפני

קבל קעקוע ספינה יפני מסורתי עם כל הפרטים. קעקוע זה נעשה על מים רגועים. הנקודה העיקרית בקעקוע היפני הזה היא מפרשי הספינה. אלה נעשים בצורה אמנותית. נסה את אלה כזרוע קעקוע של ספינה במקום שהוא נראה לעין.

קעקוע ספינה יכול להתבצע בשיטות רבות. נסה את המסורתית או היפנית, או שתלך עם זעיר ופשוט. נסה כמה מהקעקועים האלה על היד שלך והראה את הגישה שלך לחברים שלך, אוסף נחמד של קעקועים תמיד הכי טוב לגברים ונשים. קעקועים אלה מועדפים במיוחד בקרב גברים שעובדים כמלחים או גם כמה צעירים.