9 קעקועי עצם צווארון שונים לגברים ולנשים!

חושב על דיו הגוף שלך עם עיצוב קעקוע מפואר! מה דעתך לקבל דיו של עצם הצווארון שלך! כן, קעקועים בעצם הצווארון הם הבחירה העיקרית עבור גברים ונשים כאחד כדי להדגיש את החלק החושני ביעילות. סגנון הקעקוע מתייחס לאזור שנמצא ליד החזה, ומכאן שהוא מושלם להצהרה כלשהי.

עיצובים קעקוע עצם צווארון הטובים ביותר

קעקועי עצם צווארון מסוגננים וחמודים:

בואו לבדוק כמה עיצובים פועי לב שיעודדו אתכם להדביק אותו על עצם הצווארון.

1. קעקוע עצם צווארון סקריפט:

קעקוע עצם צווארון סקריפט

אוסף קעקועי עצמות הצווארון כולל קעקועי תסריט. המגוון המקסים של גופנים שהוא מספק לך יביא כל ציטוט או אמירה שאתה מאמין בהם להדגיש כדי להרכיב עם הפרסונה שלך.

2. קעקוע עצם צווארון גל:

קעקוע עצם צווארון גל

קעקועים בעצם הצווארון היו אשליה עבור בני הנוער לתת למראה שלהם מראה אחר. גלים היו הטובים ביותר לקישוט עצם הצווארון שלך, מה שמעיד על שינוי מתמיד, שלווה ושלווה.

3. קעקוע עצם צווארון צבאים נלחם:

קעקוע עצם צווארון הלחימה בצבי

צבאים תמיד מסונכרנים עם הטבע, ועיצוב קעקוע של צבאים נלחם היה אחד מגברי הקעקועים הפופולאריים של עצם הבריח. שני הצבאים מיוצרים בדיו שחורה ואפורה, מיוצגים בעמדת לחימה, המראה כוח ועוצמה.

4. קעקוע עצם צווארון צווארון כחול:

קעקוע עצם צווארון כחול ורד

קעקועים של עצם צווארון נקבה אינם שלמים ללא עיצובים ורדים ברשימה. הוורד הכחול ועליו שתי טיפות טל נותן מגע מציאותי לקעקוע. הקעקוע מהפנט ספרות, שגשוג, אהבה נכזבת, ועוד.

5. קעקוע עצם צווארון צווארון:

קעקוע עצם צווארון צווארון

ציפורים נתנו קעקועים שונים של עצם צווארון כדי לקבל דיו, במיוחד עבור הנקבה. העיצוב נושא מספר ציפורים במצב מעופף, המסמל את החופש, הפרספקטיבה, השחרור, השלום, החוכמה, המזל, האהבה והשמחה..

6. קעקוע עצם צווארון דפוס אריה:

קעקוע עצם צווארון של אריה

אריה נותן מראה יציב לקעקועי עצם הצווארון של הגברים. מלך הג’ונגל מאומץ באופן נרחב על ידי הגברים המזוהים עם קו היער. הקעקוע מסמל את יכולת השליטה, כוח, חוכמה, דומיננטיות, ועוד. דפוס זה הוא הטוב ביותר בקרב בנים בקולג ‘או בלהקת מוזיקה.

7. קעקוע עצם צווארון צווארון כנף הנשר:

קעקוע עצם צווארון בסגנון כנפיים

גברים קעקוע עצם צווארון כנף הנשר נותנים משמעות עמוקה לאדם שסימן אותו. הוא חושף את הצד החיובי וגם את השלילי של האדם, החושף הגנה מפני רשעים, אחיזה ואיזון בחיים, אומץ, יצירתיות, ריפוי ועוד ועוד..

8. גולגולת עם קעקוע עצם צווארון ורדים:

גולגולת עם קעקוע עצם צווארון ורדים

לגולגולת ולשושנים יש אזור נהדר לביצוע קעקוע מתמשך באזור עצם הצווארון. הקעקוע מתאים לגברים ולנשים כאחד, המתייחס למוות, נשי, אהבה אלמותית, הקרבה, תשוקה, חושניות ועוד..

9. קעקוע עצם צווארון שבטי:

קעקוע עצם צווארון שבטי

עצם הבריח הקעקוע מותירה עיצוב יוצא דופן כאשר הוא זוכה למגע עיצובי שבטי. העיצוב לא רק מכסה את עצם הבריח אלא גם מטפל במחשוף שנראה כמו שרשרת. כאשר ניתנת לו דיו כהה עם גוונים אפורים, הוא מותיר רושם עז.

מחשבות אחרונות:

קעקוע על עצם הבריח הוא כמעט חלומו של כל נוער בימים אלה. העיצובים אהובים מאוד על מי שמחפש מראה פשוט ומתוחכם אך אופנתי. בדרך כלל הם מגיעים עם עיצובים קטנים וחמודים לבחירה. בנות אוהבות לנסות את סגנון זה של תבנית קעקוע; אם אתה משתמש בחולצות כתף, אז הסגנון הזה יתאים לך בוודאי. קבל כמה דוגמאות מסוגננות באוסף רחב של עיצובים קעקוע עצמות צווארון.