9 עיצובים מדהימים של קעקועים כתומים

הצבע הכתום ידוע בהירותו ותחושה נלהבת שמוצאת דרך הגוון המקרין שלו. הצבע הכתום וצבע הפרי משתלב היטב, מה שהופך אותו לצבע קיצי אופייני. הצבע התוסס הזה כשהוא מצוייר כקעקוע אז הוא הולך להיות תענוג בעינינו!!!

עיצובים קעקועים כתומים חמודים ומושכים:

עבור האנשים האינטואיטיביים הנה 9 עיצובים הקעקועים הכתומים המובילים שיכולים לעורר קעקוע מיד.

1. עיצוב קעקוע חתיכת כתום:

עיצובים קעקועים כתומים

למי שאוהב עיצובים קעקועים קטנים ובהירים שיכולים להדביק על פרק כף היד או על הקרסול, מוצע עיצוב קעקוע כתום יחיד זה. ניתן לראות את הפרטים הדקים של החלק הכתום בצורה מאוד ברורה.

2. עיצוב קעקוע ענף כתום:

עיצוב קעקוע סניף כתום

כדי לעשות קעקוע בגודל בינוני עד גדול לפני היציאה למסיבת חוף אז הקעקוע הזה שעוצב עם פרי כתום מלא עם ענף עץ תלוי הוא העסקה הטובה ביותר. הענפים התלויים צבועים בירוק, מה שנותן את הניגוד לעיצוב הקעקועים.

3. חצי כתום עם עיצוב קעקוע עלים ירוקים:

חצי תפוז עם עיצוב קעקוע עלים ירוקים

סוג זה של קעקוע נופל תחת הדרך האמנותית לעצב קעקוע בדיוק רב ביותר שניתן לעיצוב. העיצוב מתאר כתום חצי פרוס עם עלים ירוקים צמודים. קעקוע חצי כתום מתאים היטב לקעקוע הקרסול או הזרוע הן לבנות והן לבנים.

4. עיצוב קעקוע כתום שעון:

עיצוב קעקוע כתום בשעון

הדרך הישנה יותר להשתמש בשעוני מפתח מסומנת כעיצוב קעקוע של שעונים, שנעשית באמצעות פרי כתום כבסיס עם סידור מפתחות מתכת שנראה במרכז. פנים עיצוב השעון הוא אכן עבודה שדורשת זמן רב. אז כבדו את יצירות האמנות!

5. תפוז & פרפר שחור עיצוב קעקוע תלת מימד:

תפוז & amp; פרפר שחור קעקוע תלת מימד

פרפרים בצבעים שונים, שילוב צבעים מעניין כזה יכול להיות הקעקוע השחור וכתום. קעקוע תלת מימד בהיר זה מתאים לא רק כקעקוע ללבוש קיץ אלא גם כהצהרת סגנון.

6. עיצוב קעקוע כתום תמנון:

עיצוב קעקוע כתום תמנון

חיית מים זו עם שמונה רגליים היא עיצוב קעקועים של בעלי חיים מועדף בעונת מסיבת הקיץ. האמנות שבה דיו רגלי חיות הים היא המפתח מאחורי עיצוב קעקועים אטרקטיבי.

7. עיצוב קעקוע פרחי היביסקוס כתום:

עיצוב קעקוע פרחי היביסקוס כתום

פרח היביסקוס שהוא הסוג הטוב ביותר של עיצוב קעקוע כתום עם דיו בצבע כתום עז להוספת יופי לבנות לבושות להפליא. זהו עיצוב טיפוסי לנערות אשר בנות אוהבות שיש אותו מאחורי הכתף.

8. עיצוב קעקוע נוצות כתום:

עיצוב קעקוע נוצות כתום

נוצות לא נועדו רק לצבע לבן, לתת מראה שונה מהצבע הרגיל שלו, הצבע הכתום הבהיר ניתן לעיצוב קעקוע כתף אלגנטי בדיו. עיצוב הקעקועים הנפוץ ביותר משוכפל של נוצת עוף החול.

9. עיצוב בגדי ים כתום קעקוע:

עיצוב בגדי ים כתום קעקוע

כפי שהוא הולך ללא שאלות כתום הוא פרי קיצי וטרופי טיפוסי אשר לא רק מוקיר על ידי התענגות עליהם, אלא גם מעצב את הצורה והצבע כעיצוב קעקוע. הקעקוע מקבל מבט וואהו לפי הניסוחים המופיעים סביב עיצוב הקעקועים.

ללכת על עיצוב קעקוע בצבע בהיר תמיד יש גורם נוסף על ידי הצגת מעטפת לאנשים מבלי לומר שעשית קעקוע. קעקוע זה בצבע כתום בהיר מתאים היטב במהלך מסיבת בריכת חוף או קיץ בשל המראה הקריר והתוסס שלה.